| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Carrier Ultrafresh 2 (Opinie) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42657 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | scania113m [ 29 cze 2014, 10:37 ] |
| Tytuł: | Carrier Ultrafresh 2 (Opinie) |
Witam, czy jest ktoś użytkownikiem tego agregatu? Potrzebuję opinii na jego temat. Z tego co słyszałem, to jest oszczędny, to prawda? I jak z hałasem? Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|