| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| axor 1840ls spalanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42633 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | rolmik [ 24 cze 2014, 19:01 ] |
| Tytuł: | axor 1840ls spalanie |
witam jeżdzę axorem 1840 mp1 (kierunki osobno ) chciałbym się zapytać głównie tych co jeżdzą na kółkach po ladówkach i wokół komina ile wam palą te auta ja teraz robię trasę Kłodzko Wrocław (do kłodzka pusto z powrotem 40T) dziś liczyłem spalanie wyszło mi 32,7 czy to norma czy coś jest nie tak dodam że jeżdzę ok 70-80 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|