Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lip 2014, 22:05
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Było grubo jak zawsze :)


Post Wysłano: 20 lip 2014, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Cytuj:
był trochę czerwony. Nie wiadomo dlaczego :mrgreen:
Może dlatego, że zgubił dwie paczki fajek. :mrgreen:
Hehe całkiem możliwe :P


Post Wysłano: 20 lip 2014, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Byłem i ja i tak samo zauważyłem że dużo mniej aut było niż 2 lata temu jak byłem nie wiem jak w zeszłym roku. No ale może dlatego że nie powracali niewiadomo. Ale jest i sukces bo wypisałem dziewczynie kupon bo jej się nie chciało i wygrała :D czapke Renault ale zawsze coś :D


Post Wysłano: 20 lip 2014, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Byłem przy Stralisie jak je otwierali wlasciciele: gosciu stanal na stopniach i na gornych plastikach przejechal dwoma palcami które zrobily sie czarne a plastiki okazaly sie miec nagle inny odcień szarości i brązu(skóra) w tym momencie prawie nogi mu sie ugieły i zaczął sie dym ten prawdziwy, sam mialem na rekach i koszulce czarne kropki które po dotknieciu robiły sie zaaajebistymi tłustymi mazami mimo ze nie stalem przed lub za scania wiec rozrzut miał niezły :lol: Potem podobno podjechal spec bus z jakas myjnia parowa(?) i dzialali z lakierem a co we wnetrzu robili i czym to nie mam pojecia.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 lip 2014, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Hee, niedalej jak dwa tygodnie temu ten mariano italiano mnie wyprzedzał koło Rzymu, mało się wtedy nie posikałem w gacie przez te wydechy i dźwięk :mrgreen:

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Post Wysłano: 21 lip 2014, 1:04

Zadyma na Master Truck w wydaniu Mariano Italiano: http://www.youtube.com/watch?v=C9ZKwScyehE


Post Wysłano: 21 lip 2014, 22:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 11:11
Posty: 156
GG: 7106329
Lokalizacja: Podkarpacie

Cytuj:
Cytuj:
Tylko dziwne na tym zlocie było to że wejść można do godziny 11 czy 12 w nocy, bynajmniej tak mówili ochroniarze, byłem 'pod' zlotem w piątek o 1 w nocy i pocałowałem klamke. Jak dla mnie chore.
Można było wejść do 23 maks czy tam 24 , ale jak wszedłeś to mogłeś wyjść o 3-4 jak se skończyła sie balanga i tańce do puszczonych szlifierek . NA celu mając ograniczenie pijaństwa bo niektórzy już nawaleni mur beton chcieli wejść to byli odsyłani. I też pilnowali aby ze swoim alkoholem czy czymkolwiek nie wchodzić bo mogli małe trzepanko i rewizje robić .

W miejscowości w której odbywał się zlot byłem w trasie, chciałem wejść oglądnąć autka i nic więcej, o piciu itp nie było mowy. Dlatego nie spodobało mi się to i jest to conajmniej dziwne żeby impreza tego typu trwająca do rana była otwarta do 24... ;P

_________________
TRANSPORT DREWNA BIESZCZADY


Post Wysłano: 21 lip 2014, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Dokładnie ekipa działała całą noc chyba :D ok 00:00 działali i jeszcze fotele w kabinie miały inny odcień rano z zewnątrz kończyli pucowanie i świecił z zewnątrz bardziej niż przed zlotem :P

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Musieli czyścić no bo co miał wyjechać ze zlotu i mówić że chamstwo a organizatorzy machnęli ręką na Italiańca a skoro rachunek za myjke parową był na niego to pucowali ile wlezie.

Mnie co innego zaskoczyło , mianowicie to że lubią błyskotki. Chodzi mi o Tgx'a z malowaniem Transformersów, w 2009 zabłysnął za zlocie i zdobył III miejsce sponsorowane przez Continental. Tak po 5 latach znów pojawia się na polskiej scenie tuningowej zamiast na rejestracjach które był mu wskazane ku mojemu zaskoczeniu tablice były polskie. Wniosek mój jest taki po co mamy inwestować każdą złotówkę w własne auto gdy możemy kupić gotowy pojazd z zachodu i chwalić się, że zdobyliśmy nim nagrody na poprzednich zlotach.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 11:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Nagradzanie może zostawmy bez komentarza :roll:

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 mar 2013, 22:01
Posty: 10
Samochód: ford, nissan

Koledzy czytam przedostatni post i wychodzi na to, że ratując auto z zachodu, które było uszkodzone robimy innym niesmak, pracuje w firmie do której ono obecnie należy i było kupione aby normalnie zarabiało a przy tym ciekawie wyglądało. Na Mater Trucka przyjechało jako ekspozycja wraz z ruchomą podłogą Knapena aby wypromować produkt a nie aby zabłysnąć. Aby wygląd zbliżony był do oryginału i auto coś sobą prezentowało zainwestowane zostało ponad 30tys zł. Niejedno auto na zlocie to praktycznie oryginał z jakimiś małymi poprawkami i bajerami rzędu kilku tys zł.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

No tak ale bądźmy szczerzy promować można zwykłym ciągnikiem albo zrobionym wedle własnego uznania czy uznania firmy. Skoro kolego gumis02 pracujesz w tej firmie masz może zdjęcia jak było uszkodzone. Bo giełdy na bierząco sprawdzam również zachodnie i nie rzucił mi się ten Man w oczy. A powiedzieć że uszkodzone i włożone 30 tyś można powiedzieć łatwo. Ale udowodnić już trudniej aby nie być stawiany w takim świetle jak napisałem wcześniej.

Obym sie mylił w swoich wysuniętych przeciwko tezach, ale dla mnie to tak wygląda i nie oszukujmy się lepiej mieć proste auto niż zrobione na pokaz nawet jeśli to tylko pomnik,ekspozycja i nawet tutaj o wypromowaniu producenta naczep możemy zapomnieć bo bardziej auto przyciągało uwage niż naczepa co powinno raczej w promowaniu być ważniejsze.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Czy chodzi o 3 osiowego MAN z motywem transformers? Widziałem coś takiego ostatnio w okolicach Chojnic. Można prosić foty?


Post Wysłano: 22 lip 2014, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Zażalenia do imprezy skomentuje tak:
http://img.tapatalk.com/d/14/07/23/ameme9yq.jpg

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 22 lip 2014, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Czy chodzi o 3 osiowego MAN z motywem transformers? Widziałem coś takiego ostatnio w okolicach Chojnic. Można prosić foty?

Foty są tutaj: http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=7186.0

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 23 lip 2014, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Czy chodzi o 3 osiowego MAN z motywem transformers? Widziałem coś takiego ostatnio w okolicach Chojnic. Można prosić foty?

Foty są tutaj: http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=7186.0
Tak to tego widziałem. Ładna maszyna :D


Post Wysłano: 23 lip 2014, 18:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2009, 22:43
Posty: 1
GG: 0
Samochód: man

patrykR500 nawet jak kupili takiego i pokazali go na zlocie to w czym ty widzisz problem, mają co to pokazują i właśnie po to są organizowane takie imprezy zeby pokazać ładne ciężarówki. Moim zdaniem zazdrość przez ciebie przemówiła. Tylko bez fochów.


Post Wysłano: 23 lip 2014, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
patrykR500 nawet jak kupili takiego i pokazali go na zlocie to w czym ty widzisz problem, mają co to pokazują i właśnie po to są organizowane takie imprezy zeby pokazać ładne ciężarówki. Moim zdaniem zazdrość przez ciebie przemówiła. Tylko bez fochów.
Dokładnie tak jak mówisz, nie wiem co go boli, że tak się uczepił tego, że Man jest na polskich tablicach i był na zlocie. Kupili taki samochód bo może był to opłacalny zakup, może z myślą o reklamie... Kto co lubi... Ktoś lubi tuningowane ciężarówki, ktoś białe many bez spoilerów a ja niebieską Magnumkę... Każdy ma na co go stać i tyle. :wink:

Co do zlotu, jak zwykle był plan powrócić po 4 latach i nawet wyrwałem trasę do Opola ale... w środę dostałem dachówkę z Brassa z Opola i wyszło jak zwykle

_________________
8)


Post Wysłano: 23 lip 2014, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Zazdrość i tyle w temacie, jego wujek jeździ białym MANem bez spojlerów, który nie wyróżnia się z tłumu bo takich aut są miliony na drogach ... :wink:


Post Wysłano: 23 lip 2014, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

I tak wielkie zainteresowanie wzbudza teraz bo na zlocie to nie dosc ze stal dupą do publiki bo to wkoncu Walking Floor miał być prezentowany to jeszcze w takim srednim miejscu gdzie ludzie przemieszczali sie jedynie do kibli albo Repińskiego... niemniej mi sie bardzo podobał na zlocie i cieszy mnie ze Polacy go odratowali i przywrócili do oryginalu :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: