| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Schmitz przełącznik ??? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42493 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | KaMaZ87 [ 01 cze 2014, 10:22 ] |
| Tytuł: | Schmitz przełącznik ??? |
Koledzy zakupiłem naczepe schmitz i z tyłu obok dzwigni sterowania wysokoscia i dzwigni od hamulców jest taki przełącznik jak na zdjęciu do czego on służy. Za pomoc dziekuje. JAK TU SIE ZDJĘCIA WSTAWIA! |
|
| Autor: | MAN [ 01 cze 2014, 10:28 ] |
| Tytuł: | Re: Schmitz przełącznik ??? |
Pewnie od ręcznego podnoszenia osi |
|
| Autor: | KaMaZ87 [ 01 cze 2014, 10:30 ] |
| Tytuł: | Re: Schmitz przełącznik ??? |
własnie ze ośka nie jest dzwigana |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|