Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Haha w sumie racja :-D rozgladalem się i patrzylem jak możesz wyglądać ale się nie udało :-D ale spokojnie da się to nadrobić :-D jak rozmawiales przez telefon to chciałem obok stanąć i fotke machnac ale potem sie scania wtarabanila i dupa...więc do następnego ;-) mam fotki twojego "tyłka" dużo nie wniosa do tematu no ale jak zjade do domku to wrzucę ci w temat ;-) zeby nie gadali ze siedzisz w domu i nic nie robisz :-D


Ładne to Magnum.Widziałem dzisiaj przed Neklą,wołałem ale cisza mi odpowiadała... ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Zgadza się kolego :) a czym jechałeś? radio mam wyciszone bo co chwile słyszę "kolego wyłącz te halogeny!!! (cytynki) :roll: , kolego jeszcze więcej tych lampek pozapalaj :shock: , kolego święta się już dawno skończyły :| " itp itd więc dla spokoju psychicznego wyciszam radio i spokój 8) ale obiecuje poprawę :D następnym razem rzucać kamieniem w kabinę!!! :)


Biały, brudny TGX z halo na dachu.Akurat dzisiaj ciągnąłem zwykłą burtówkę.Następnym razem trzeba będzie trąbić...;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

hmm niestety nie kojarzę :) następnym razem mrugaj trąb to pewnie zajarzę :D Miło że auto jest rozpoznawalne :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2010, 18:21
Posty: 134
GG: 1
Samochód: Premium 460

Pięćsetka widziana dziś rano pod rampą w Chorzowie.
Przyciąga uwagę :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2012, 19:51
Posty: 41
GG: 8256301
Lokalizacja: Sandomierz

W nocy 27.02 na trasie między Trzebnicą a Wrocławiem (nie pamiętam dokładnie w której miejscowości) mijaliśmy się ;) CB mi padło i nie miałem jak wołać.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Pięćsetka widziana dziś rano pod rampą w Chorzowie.
Przyciąga uwagę :)
Zgadza się panie kolego :) Dzięki :)
Cytuj:
W nocy 27.02 na trasie między Trzebnicą a Wrocławiem (nie pamiętam dokładnie w której miejscowości) mijaliśmy się ;) CB mi padło i nie miałem jak wołać.
Jesteś pierwszym który mi nie wypomniał że mu n ie odpowiedziałem na CB :lol: do następnego :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Tak przy okazji mały aktual. W aucie w sumie nic szczególnego nie doszło ze względu na chłodne jeszcze dni :) zrobi się cieplej to prace pójdą do przodu. Kilka fotek:
Zdjęcie dwóch Magdalenek na pauzie gdzieś daleko daleko w trasie bodajże S3 okolice Szczecina :lol: trzeba jeździć parami żeby się nie pogubić :D
Obrazek
Świeżo po kąpieli :)
Obrazek
Niedawno wskoczył szczęśliwy przebieg (gdyby w kasynie wyskoczyło mi tyle siódemek cieszyłbym się bardziej :D )
Obrazek
Ładunek powrotny do Polski. To je amelinium Panie i do drogie jak smok jee :D
Obrazek
Misio przykleił się do szyby no i przy okazji wykorzystałem też brudną dupkę doczepy :D
Obrazek
Obrazek
No i na koniec kilka fotek wnętrza bo w sumie nie było ani jednego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i na koniec jeszcze dwa filmiki z Magdalenką :)
https://www.youtube.com/watch?v=zEc42tBH-b0
https://www.youtube.com/watch?v=yc3JpA3GtjQ


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:00
Posty: 175
GG: 2267782
Samochód: IVECO Eurostar & VOLVO V40
Lokalizacja: Sochaczew (WSC)

500DXi powala na kolana. Do pełni szczęścia brakuje jej tylok rurki z 6x hella jumbo :U

Jak z utrzymaniem w ładzie tej eko-skóry na podłodze? Zero chodzenia w butach?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

No Panie tak jak pisze poprzednik, 500DXi powala na kolana. Jest po prostu cudowna :)

PS. widzę, że jeszcze nie wykonałeś chyba tych planów, o których pisałeś na priv. :mrgreen:

Pozdro, bezawaryjnych! ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Środek bajka Panie! Z zewnątrz bym zmienił kilka rzeczy ale też jest dobrze,kurcze byłem pewien że to automat jest a tu zaskoczenie :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
500DXi powala na kolana. Do pełni szczęścia brakuje jej tylok rurki z 6x hella jumbo :U

Jak z utrzymaniem w ładzie tej eko-skóry na podłodze? Zero chodzenia w butach?
Co do rurki to musi nabrać mocy urzędowej i właśnie chciałbym poznać waszą opinie czy halogeny okrągłe lepiej by pasowały czy prostokąty? A co do skóry to oczywista oczywistość że w żadnym wypadku nikt nie wchodzi w butach!!! a poza tym jest lepsza od welurów bo nie trzymają w sobie kurzu z przed 100lat :)
Cytuj:
No Panie tak jak pisze poprzednik, 500DXi powala na kolana. Jest po prostu cudowna :)

PS. widzę, że jeszcze nie wykonałeś chyba tych planów, o których pisałeś na priv. :mrgreen:

Pozdro, bezawaryjnych! ;)
Dziękuję. No tak jak pisałem temperatury jeszcze są jakie są ale na spokojnie czuć już wiosnę 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Stary, to gdzie Ty trzymasz buty? :lol:
Brak krytego stopnia w tych modelach jest dla mnie porażką :P
O ile człowiek w lecie chodzi w sportowych butach i zawsze je tam gdzieś trzepnie na dywaniki pod nogi, to przy zimowym obuwiu nigdy nie wiem gdzie je podziać :D
No ale to też inna specyfikacja transportu, bo pewno nie wysiadasz z soferki 100 razy dziennie i nie jeździsz po rolnikach :D
Co do 500, to śmiało mogę przyznać, że jedno z najpiękniejszych samochodów na forum ;)
Myślę, że prostokątne halo byłby ciekawsze, okrągłe są dość oklepane ;)
No i może niekoniecznie z pomarańczową folią :)
Pozdrawiam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Zgadzam się z boćkiem, 6 prostokątnych, białych z żarówką postojową o ciepłej barwie i będzie super. A na dachu może koguty?
Przeglądałem jeszcze nocne zdjęcia i strasznie rażą te ledowe obrysówki na przodzie naczepy, nie myślałeś o jakiejś chociażby pomarańczowej folii na nie?

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Stary, to gdzie Ty trzymasz buty? :lol:
Brak krytego stopnia w tych modelach jest dla mnie porażką :P
O ile człowiek w lecie chodzi w sportowych butach i zawsze je tam gdzieś trzepnie na dywaniki pod nogi, to przy zimowym obuwiu nigdy nie wiem gdzie je podziać :D
No ale to też inna specyfikacja transportu, bo pewno nie wysiadasz z soferki 100 razy dziennie i nie jeździsz po rolnikach :D
Co do 500, to śmiało mogę przyznać, że jedno z najpiękniejszych samochodów na forum ;)
Myślę, że prostokątne halo byłby ciekawsze, okrągłe są dość oklepane ;)
No i może niekoniecznie z pomarańczową folią :)
Pozdrawiam
Wkładam buty w kieszonkę koło fotela kierowcy. Zdejmuje je na stopniu, siadam z dupa na fotelu trzepie buty o nadkole i wkładam do kieszonki :D ot cały proces wsiadania do magnum :D
Cytuj:
Zgadzam się z boćkiem, 6 prostokątnych, białych z żarówką postojową o ciepłej barwie i będzie super. A na dachu może koguty?
Przeglądałem jeszcze nocne zdjęcia i strasznie rażą te ledowe obrysówki na przodzie naczepy, nie myślałeś o jakiejś chociażby pomarańczowej folii na nie?
6 nie będzie jak już to 4 z tego względu że mają być właśnie też koguty. Żarówki będą pomarańczowe diodowe, kupione będą w Szwecji ponieważ mają bardzo mocną i wyrazistą barwę a ledy kupione w PL nawet te SMD są jakieś takie wyblakłe i bardziej podchodzą pod żółty. Co do obrysówek w naczepie są już oklejone pomarańczową folią(na fotkach i filmikach w tym aktualu tego nie widać). Nie całe tylko te oczko środkowe gdzie jest dioda ponieważ nie było potrzeby oklejania całej a w planie jest wymiana ich po prostu na pomarańczowe ponieważ są takie same jak na boku. Jak na razie autko jeździ i zarabia na wszystkie mody ciesząc się przy tym z ostatnich chwil zimy u Szweda :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Ja bym jednak postawił na okrągłe, lepiej by pasowały. :wink:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Cytuj:
Ja bym jednak postawił na okrągłe, lepiej by pasowały. :wink:
Jestem tego samego zdania, z okrągłymi będzie lepiej ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

Cytuj:
Cytuj:
Ja bym jednak postawił na okrągłe, lepiej by pasowały. :wink:
Jestem tego samego zdania, z okrągłymi będzie lepiej ;)
to samo pisałem Tomkowi na priv, okrągłe szt. 4 i koguty szt. 2 po bokach i będzie elegansio ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2009, 11:02
Posty: 333
GG: 4473051
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Drzycim

Szupek przecież ostatnio o kwadratowych mówiłeś... :roll:
Domów jeszcze folii pomarańczowej to okleimy te cztery sztuki na pauzie :D

Obrazek


Szerokości !

_________________
A,B,C,CE,KW- jest ;)
http://www.rozycki-drzycim.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: