| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania R420 Topline https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42224 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SlawekDxI [ 17 kwie 2014, 10:31 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R420 Topline |
Na fejsie piszesz że krone 2007 a tutaj że 2008,byłem pewien że pojazdy się starzeją,a tu proszę! Magiczna krone młodnieje Cytuj: Jak się podoba składzik mojego taty ? Szef zakupił mu firankę marki Krone z 2007 roku i już raczej nie będzie jeździł z chłodnią od FM Logistic. Nie polecam nikomu tej firmy
|
|
| Autor: | Zwiadek [ 17 kwie 2014, 12:13 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R420 Topline |
Przypadek |
|
| Autor: | kamek [ 18 kwie 2014, 2:00 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R420 Topline |
Weź dawaj zdjęcia na flickra, bo u mnie one nie działają... |
|
| Autor: | Zwiadek [ 18 kwie 2014, 9:34 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R420 Topline |
Klikasz na foto ładuje Ci się mój imageshack, potem cofasz na poprzednią stronę i wsio |
|
| Autor: | Adzi0 [ 18 kwie 2014, 16:51 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R420 Topline |
Mi też nie działają... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|