| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Niemcy, okolice jeziora Bodeńskiego https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42098 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pazdz [ 26 mar 2014, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: Niemcy, okolice jeziora Bodeńskiego |
Możesz jechać dużym autem B31. Nie ma ograniczeń. Uważaj tylko w miescowościach na ograniczenia 30km/h i fotoradary. Pzdr. |
|
| Autor: | Jacoo [ 26 mar 2014, 19:59 ] |
| Tytuł: | Re: Niemcy, okolice jeziora Bodeńskiego |
Dzięki bardzo za odp. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|