Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 mar 2014, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2014, 21:02
Posty: 19

witam jak wyżej nie działa poziomowanie windy mbb athlet 1000. Wiem ze jest to zależne od czujników. i moje pytanie jest takie czy te czujniki można jakoś sprawdzić czy są sprawne lub też czy można je jakoś naprawić czy trzeba kupić nowe?


Post Wysłano: 23 mar 2014, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
witam jak wyżej nie działa poziomowanie windy mbb athlet 1000. Wiem ze jest to zależne od czujników. i moje pytanie jest takie czy te czujniki można jakoś sprawdzić czy są sprawne lub też czy można je jakoś naprawić czy trzeba kupić nowe?
na płycie windy masz taki czujnik (najczęsciej na zewnątrz po prawej stronie) który za to odpowiada, sprawdź połaczenie elektryczne może coś zaśniedziało jeżeli nie to czujnik do wymiany w serwisie wind.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 23 mar 2014, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2014, 21:02
Posty: 19

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tej windy konkretnie chodzi o to że świeci się w kabinie kontrolka jakby winda była cały czas otwarta. Czy jest jakiś czujnik odpowiadający za tą kontrolkę?


Post Wysłano: 23 mar 2014, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

ta kontrolka informuje że masz podany prąd na windę - powinien być obok wyłącznik windy.
po wyłączeniu tego włącznika nikt z zewnątrz nie ma możliwości uruchomienia windy.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 23 mar 2014, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2014, 21:02
Posty: 19

No zgadza się włącznik jest i po jego wyłączniu winda nie działa a po jego włączeniu nie można odpalić auta z tym że kontrolka świeci w obu położeniach przełącznika. Gaśnie tylko wtedy gdy odłączę kostkę od płytki sterującej windą. :( Co w takiej sytuacji ?


Post Wysłano: 08 wrz 2022, 18:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2022, 18:00
Posty: 1
Samochód: Iveco eurocargo

Witam. I jak problem rozwiazany? U mnie tez nie poziomuje. Jakby mocno sie blokowalo 5 cm po odsunieciu od tylnych drzwi. Sprawdzilem przewody i przeczyscilem styki. Winda chce sie poziomowac, ale natychmiast sie blokuje az slychac ogromne przeciazenie pompy hydraulicznej.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: