| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Freiburg - Manosque https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42012 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pazdz [ 13 mar 2014, 22:45 ] |
| Tytuł: | Freiburg - Manosque |
Potrzebuję bardzo pilnie informacji jak najlepiej dojechać z Freiburg'a do F04100 Manosque. Oczywiście ciężarówką. Pytanie brzmi, czy jechać na Grenoble i potem D1075, która ma oznaczenie drogi międzynarodowej E712 bądź równolegle N85. Obie te drogi łączą się dalej z A51. Z tym, że nie wyglądają zbyt ciekawie i nie wiadomo jak ruchem ciężarówek. Druga opcja to jazda przez Marsylię dookoła. |
|
| Autor: | Długi [ 14 mar 2014, 12:02 ] |
| Tytuł: | Re: Freiburg - Manosque |
Zasadniczo, propozycja z mojej strony, Marsylia. |
|
| Autor: | ziemalok [ 14 mar 2014, 12:56 ] |
| Tytuł: | Re: Freiburg - Manosque |
Witam. Popieram - Marsylia. Jeżeli dobrze pamiętam to jest tam, sporo ograniczeń tonażowych. No i pod górkę. Pozdr |
|
| Autor: | Klimek99 [ 18 mar 2014, 23:02 ] |
| Tytuł: | Re: Freiburg - Manosque |
Dziękuje Kamilowi za pomoc, trasa objechana dookoła autostradą. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|