| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| A15-169-A13 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41984 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tracker [ 10 mar 2014, 17:05 ] |
| Tytuł: | A15-169-A13 |
Przejadę tym skrótem 169 w stronę drezna? Jakiś most mi chodzi po głowie dlatego chciałbym się upewnić. |
|
| Autor: | korni8808 [ 10 mar 2014, 17:06 ] |
| Tytuł: | Re: A15-169-A13 |
Przejedziesz. |
|
| Autor: | tracker [ 10 mar 2014, 17:15 ] |
| Tytuł: | Re: A15-169-A13 |
No to jadę dzięki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|