Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lip 2014, 16:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Cytuj:
Cytuj:
Husiu, Husiu! Czy to nie ty jechałeś dzisiaj, tzn. 03.07.2014 o godzinie około 23 w konwoju z Ivecami z Universal Transport na DK3 w Lubinie od strony Legnicy? :D
Tak dokladnie, to bylem m.in ja. ;) Czym jechales? Wyprzedzales mnie, czy z przeciwka leciales?
Ja akurat mieszkam w Lubinie i jechałem miejskim z przeciwka. Aż tak trudno rozpoznać Cię nie jest, od razu się zorientowałem, że to Husiu. :D
Jeździsz częściej w te rejony czy to był akurat taki jednorazowy przejazd? ;)


Post Wysłano: 04 lip 2014, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Husiu, Husiu! Czy to nie ty jechałeś dzisiaj, tzn. 03.07.2014 o godzinie około 23 w konwoju z Ivecami z Universal Transport na DK3 w Lubinie od strony Legnicy? :D
Tak dokladnie, to bylem m.in ja. ;) Czym jechales? Wyprzedzales mnie, czy z przeciwka leciales?
Ja akurat mieszkam w Lubinie i jechałem miejskim z przeciwka. Aż tak trudno rozpoznać Cię nie jest, od razu się zorientowałem, że to Husiu. :D
Jeździsz częściej w te rejony czy to był akurat taki jednorazowy przejazd? ;)
Na ogol moje trasy wygladaja tak, ze wyjezdzam na zachod, zwykle Benelux lub bliska Francja i laduje jakis powrot na kraj. Jezeli powrot nie jest pod dom, to biore jeszcze jakis przerzut po kraju w strone domu. To byl wlasnie taki przerzut na powrot. ;) Takze robie na powrotach calutka Polske, wiec bywam w zasadzie wszedzie. Teraz polecialem do Holandii, stamtad w okolice Leszna i na powrot do domku wlasnie ten gabaryt ze Zgorzelca do Szczecina. W ten sposob jestem weekendy w domu, jak powroty mam od razu na dom, to nieraz nawet w srode, a w czwartek z palcem w nosie zjezdzam na weekend. :) DK3 i Lubin bardzo czesto na powrotach, bo jestem z polnocy a tedy piac sie do gory najlepiej. ;)


Post Wysłano: 04 lip 2014, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

We wtorek albo na A2 albo na A30 sie mijalismy.. mialem wolac ale wcinalem bułke :D


Post Wysłano: 04 lip 2014, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
We wtorek albo na A2 albo na A30 sie mijalismy.. mialem wolac ale wcinalem bułke :D
Volvo w malym globie? Widzialem, na A2 w takim razie. Patrzalem, ale pasazera nie wylukalem to nie krzyczalem dlatego heh. ;) Gdzies sie skitral? Targaliscie te kontenery, niebieskie wystajace z tylu, zgadza sie? :)


Post Wysłano: 05 lip 2014, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Dokładnie. Targalismy to do Holandii przed Amsterdam. Mesiek ładnie wyglada, gdyby nie tabliczka umknąłbyś mi w tłumie :D do następnego hehe :D


Post Wysłano: 05 lip 2014, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Dokładnie tak jak mówisz, to następnym razem jak będzie Ci się szykowała jakaś traska przez Lubin, to pisz, można jakiegoś spocika zrobić! ;)


Post Wysłano: 05 lip 2014, 22:37
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Husiu

Nie ładowałeś w tamtym tygodniu stali pod Oleśnicą?
Bo bracik widział idealnie taki sam skład jak masz, tylko tabliczki nie wyłapał....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 06 lip 2014, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Husiu

Nie ładowałeś w tamtym tygodniu stali pod Oleśnicą?
Bo bracik widział idealnie taki sam skład jak masz, tylko tabliczki nie wyłapał....
Nie, tym razem to nie ja. ;)


Post Wysłano: 29 lip 2014, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Z nowosci to ukradli mi oslone miedzyosiowa od strony pasazera. :( Stalo sie to w nocy, jak spalem w kabinie pod Deszcznem. Oslona od tej strony jest zamocowana tylko na zapinki, takze demontaz nie wymaga specjalistycznych narzedzi, dlatego tez nic nawet nie slyszalem a oslona podrozowala juz pieszo... Chamstwo w panstwie, ale coz...

W ostatniej trasie sciagalem z Holandii zepsutego Atego z Koszalinskiej firmy. Zerwalo mu tylna os, a dokladniej sierzanta. Trzeba bylo przeladowac towar, rozebrac cala zabudowe by nie byl za wysoki, obnizyc spojler, sciagnac pasami os, by wskoczyla w poduszki bo najazdy sa na tyle krotkie, ze auto mialo problem wjechac na naczepe. Os zamocowana do ramy byla tylko na pasy i w ten sposob auto wjezdzalo. ;) roboty co nie miara, ciuchy po akcji do wywalenia podobnie jak twarz i reszta ciala. Ale po calej akcji 2 tygodnie urlopu. :) Takze pozdrawiam leniwie i kika zdjec.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 29 lip 2014, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Podciągnij spodnie bo zgubisz niedługo


Post Wysłano: 30 lip 2014, 2:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Nieciekawa sprawa z tą osłoną... Macie zamiar ją dokupić czy zdemontujecie również od strony kierowcy? :)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 30 lip 2014, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Pewnie zostawi ja na tym parkingu żeby rumun miał komplet i nie musiał szukać


Post Wysłano: 09 sie 2014, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Cytuj:
Podciągnij spodnie bo zgubisz niedługo
Nie wydaję mi się żeby to był Husiu.


Post Wysłano: 09 sie 2014, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Podciągnij spodnie bo zgubisz niedługo
Nie wydaję mi się żeby to był Husiu.
I masz racje hehe. ;) Ja robilem zdjecie, a na nim jest kolega. :)


Post Wysłano: 09 sie 2014, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5932

Z tymi Mecalacami z poprzedniej strony swobodnie mieściłeś się z skrajni, czy były jakieś kombinacje? Na jakiej wysokości masz podłogę?


Post Wysłano: 09 sie 2014, 23:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Z tymi Mecalacami z poprzedniej strony swobodnie mieściłeś się z skrajni, czy były jakieś kombinacje? Na jakiej wysokości masz podłogę?
Podloga niby 1m, jednak idzie ona skosem ku tylowi i na siodle jest kolo 1.10. Koparki wystawaly lekko na szerokosc jak i na wysokosc bylo okolo 4.20 z tego co pamietam. Jednak mamy normalnie zezwolenia na szerokosc do 3.20 i wysokosc 4.50, takze lewizny i kombinacji nie bylo. :)


Post Wysłano: 16 sie 2014, 2:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Taka mala ciekawostka, na najprawdopodobniej koniec. ;) Bodajze ostatnia aktualizacja tego pojazdu, bo wsiadam na inny zestaw. A dokladniej to MP3 Megaspace z naczepa Krone. ;) Przynajmniej tak mi powiedziano. Prawde mowiac licze na to ze wzgledu na uklad kierowniczy mojego, czyli luzy jak w jelczu i naczepe, ktora wygina sie i zapada przy wszystkich, nawet lekkich ladunkach... Swoja droga poziom podlogi w mojej naczepie jest taki, ze element oparty na ramie, wisi w powietrzu poza nia. Boki cale pozapadane. ;)

Zaladunek maszyny rolniczej "z rampy" w Holandii...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

A to nastepca, na ktorego jak mi wiadomo z "nieoficjalnych informacji" wsiadam na dniach. Byc moze juz ten wyjazd... ;)

Obrazek


Post Wysłano: 16 sie 2014, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Czyli właściwie bardzo podobny pod względem stylistycznym. Gratuluje nowego zestawu i czekam na ewentualny temat. :-)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 16 sie 2014, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2012, 12:55
Posty: 22
GG: 1
Samochód: Scania 144l 530

No trzeba przyznać że i stary Actros jak i przyszły mimo swej prostoty super wyglądają :D A co do nowego to takich wielkich doniczek na dachu to jeszcze nie widziałem :wink:


Post Wysłano: 16 sie 2014, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Widziałem oba na Bronowickiej za bramą w Szczecinie. Mam fotkę gdzieś w telefonie, ale nie chce mi się wrzucać, będę szczery, bo daleko :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: