Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 mar 2014, 9:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:34
Posty: 127
GG: 6080820
Lokalizacja: Stargard [ZST]

Witam. te platformy pod kontenery wiozłeś do Hamburga?? Duży plus ze sam obszywałeś te dywaniki. Ale minus za wygląd sory ale nie pasuje mi to, jednak jak cała podłoga jest pokryta skórą wygląda to o niebo lepiej.

_________________
''A mi się marzy moi mili trackera życie, wielkie auto i szosa gładka"

Kategoria B 06.12.2010
Kategoria C 29.09.2011
Kategoria C+E 18.01.2012
Świadectwo Kwalifikacji 11.05.2012


Post Wysłano: 29 mar 2014, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Witam. te platformy pod kontenery wiozłeś do Hamburga?? Duży plus ze sam obszywałeś te dywaniki. Ale minus za wygląd sory ale nie pasuje mi to, jednak jak cała podłoga jest pokryta skórą wygląda to o niebo lepiej.
Jesli chodzi o te czerwone ze zdjec w pierwszym poscie, to wiozlem je do Amsterdamu. A w tym tygodniu wiozlem kasety kontenerowe do Rotterdamu. ;) Co do dywanikow, oczywiscie cala podloga wyglada lepiej, jednak nie bardzo jest tu taka mozliwosc, a przynajmniej nie tak na szybkacza. A jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma heh. Swoja droga kasety kontenerowe do Rotterdamu wiozlem ze Szczecina.


Post Wysłano: 30 mar 2014, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Jak uwielbiam empedwójki tak ta mi się nie podoba, pokurcz taki, za to naczepa i ładunki dobre.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 30 mar 2014, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2010, 21:12
Posty: 131
Samochód: actros mp3
Lokalizacja: ~WLKP~

Cytuj:
Jak uwielbiam empedwójki tak ta mi się nie podoba, pokurcz taki, za to naczepa i ładunki dobre.
A ile trzeba się nalatać z łańcuchami i pasami :) te mniejsze egzemplarze najbardziej podchodzą pod cysternę, chociaż i z chłodniami się prezentują. Powodzenia życzę :mrgreen:


Post Wysłano: 30 mar 2014, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
Będziesz zadowolony, do pielęgnacji tej "skóry" polecam płyn do czyszczenia tapicerek "Moje Auto" w pomarańczowej butelce wraz ze zmywakiem do naczyń. Cuda się z tego robią :)
Dzieki bardzo kolego. Narazie jestem bardzo zadowolony, nie wiem tylko jak z trwaloscia przy dluzszym uzytkowaniu, szczegolnie podlogi. ;) Dlugo masz juz u siebie? I jak to wyglada po czasie?
Półtora roku leży w Manie i nie dzieje się z nią dosłownie nic :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 01 kwie 2014, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Jak uwielbiam empedwójki tak ta mi się nie podoba, pokurcz taki, za to naczepa i ładunki dobre.
Haha, co jak co, ale mam tak samo haha. Wole ogladac go od srodka, a z zewnatrz staram sie nie patrzec. ;) Wyglada jakby brakowalo czesci, po 20 wypadkach, takie pol samochodu. Ale grunt, ze swietnie sie nim jezdzi, jak na mercedesa przystalo. :)

Oj tak kolego Atego1228. ;) Tyle dobrze, ze nie masz plandeki, desek, nic. Jezdzilem troche plandeka i mimo strasznego zroznicowania ladunkow, ilosci pasow i lancuchow do spinania jest mi na platformie lzej. Jednak napewno jest to brudniejsza praca, moj stroj roboczy wyglada jak wyprany w szybie kopalnianym. Zwykle sa fajne ladunki, jak blacha, tam chwila moment i po robocie. Najgorsze jakies maszyny itd, nowe, delikatne, gdzie nie ma uchwytow, ani nic... Acz kolwiek to rzecz drugorzedna, najwazniejsze ze robota pasuje, w domu czesto, a ze nie ma rozy bez kolcow... Przezyjemy. :)

Pozdrawiam z Birmingham w Anglii.


Post Wysłano: 01 kwie 2014, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Pod ten dywanik dawałeś jakąś podbitkę, czy tylko obszyłeś?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 11 kwie 2014, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Pod ten dywanik dawałeś jakąś podbitkę, czy tylko obszyłeś?
Obszylem oryginalny dywanik. ;) Nic wiecej nie kombinowalem, acz kolwiek material ktory kupilem jest z jakas a'la wata od spodu. Jutro oddaje boczki drzwi do obszycia.

Tymczasem takie pstryki, moj grzechotnik na wyspie Isle Of Wight w Anglii, tuz po rozladunku. Malutka wysepka, waskie sciezynki i totalny brak miejsca do parkowania, znalazlem taka byle zatoczke i tutaj wykrecilem 9h pauzy. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 11 kwie 2014, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

Witam Cię kolego, mimo, że to nie jest Mega Space to podoba mi się ten Twój grzechotnik, zadbany jest, wewnątrz również panuje porządek. Życzę powodzenia w dalszych modyfikacjach i dużo bezawaryjnych kilometrów. Pozdrawiam


Post Wysłano: 20 kwie 2014, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2009, 0:25
Posty: 57
GG: 7403842
Samochód: e39
Lokalizacja: NSZ

Witaj, mijaliśmy się we wtorek 15.04 w okolicach Helmstedt'u. Autko ładnie się prezentuje, może następnym razem uda się zrobić małego spota. Pozdrawiam


Post Wysłano: 04 maja 2014, 1:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Witaj, mijaliśmy się we wtorek 15.04 w okolicach Helmstedt'u. Autko ładnie się prezentuje, może następnym razem uda się zrobić małego spota. Pozdrawiam
Ano, jesli to z toba zamienilem dwa slowa na CB to pamietam. :) Jechales przed samymi swietami nie w ta strone, w ktora nalezy haha. Pozdrawiam rowniez!

Tymczasem kilka fotek z ostatnich tygodni, ladunki. ;)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 28 maja 2014, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Mala zmiana, inny ogon. ;) Niby chwilowo, ale bede sie staral zeby zostala na stale, bo naczepka niebo a ziemia do mojego zlomu. Piekna nie jest, acz i tak ladniejsza od mojej, ale znacznie porzadniejsza. Dostalem tez oryginalna lodowke, wiec przy okazji cos z wnetrza.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Lozko nie poscielone, bo posciel bralem do prania. Nie, nie tak dobrze nie jest i sypiam w kabinie hehe. ;)


Post Wysłano: 01 cze 2014, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Fajnie, że wrzuciłeś aktualizację. Lodówka na odpowiednią porę się znalazła, będzie gdzie pianę schłodzić. Nie zapominaj o swoim kanale na YouTubie i wrzuć jakiś film.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 14 cze 2014, 8:35

Albo mi się zdawało, albo widziałem Cię wczoraj w Miliczu, a dokładniej na wylocie na Krotoszyn jak kimałeś w zatoczce nieopodal stacji benzynowej...


Post Wysłano: 14 cze 2014, 12:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Albo mi się zdawało, albo widziałem Cię wczoraj w Miliczu, a dokładniej na wylocie na Krotoszyn jak kimałeś w zatoczce nieopodal stacji benzynowej...
Dokladnie tak kolego hehe, z koparkami na naczepie? Mialem rozladunek w Dziadkowie za Miliczem w strone Krotoszyna w firmie KM Maszyny Budowlane. ;) Pozdrawiam!


Post Wysłano: 14 cze 2014, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Bardzo ładny Mercedesik kolego :)
Z nowym ogonem prezentuje się znacznie lepiej ;)
Pozazdrościć lodóweczki, przyda się na te upalne dni ;)
Mam małe pytanie odnośnie tej właśnie lodówki: dobrze utrzymuje temperaturę?
Ojciec ma również ten bajer w swojej Magnumie, nie mniej zawsze zjeżdżając na weekend do domu, gdy samochód będzie stać na parkingu te 2/3 dni zabiera ze sobą wszystkie pierdoły które w niej wozi.
Trochę mnie to irytuje, bo na chłopski rozum powinna przecież utrzymać mniejszą temperaturę przez te kilka dni.
Jak to wygląda u Ciebie? Produkty nadają się do spożycia po kilku dniach, w których agregat nie pracuje?
Pozdrawiam.


Post Wysłano: 14 cze 2014, 15:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

U mnie w MANie robi się gnój jak lodówka nie pochodzi z 2-3 dni. Przy czym nawet na podmęczonych bateriach spokojnie weekend wytrzymywała w zimie bez webasta :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 15 cze 2014, 4:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Lodowka w Merceesie doskonale utrzymuje temperature, a juz od polowy swojej "mocy" zaczyna calkowicie mrozic. ;) Jedyne co to jest troche malawa, bo sama jej wydajnosc - super.


Post Wysłano: 03 lip 2014, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Husiu, Husiu! Czy to nie ty jechałeś dzisiaj, tzn. 03.07.2014 o godzinie około 23 w konwoju z Ivecami z Universal Transport na DK3 w Lubinie od strony Legnicy? :D


Post Wysłano: 04 lip 2014, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Husiu, Husiu! Czy to nie ty jechałeś dzisiaj, tzn. 03.07.2014 o godzinie około 23 w konwoju z Ivecami z Universal Transport na DK3 w Lubinie od strony Legnicy? :D
Tak dokladnie, to bylem m.in ja. ;) Wlasnie niedawno wrocilem do domku. Targalismy gabaryty ze Zgorzelca na Szczecin. Na moim bylo 3.70 szerokosci. Czym jechales? Wyprzedzales mnie, czy z przeciwka leciales? Nie chce zapeszac, ale chyba niedlugo zaloze nowy temat, klasa wyzej bo MP3 i Megaspace. ;) Ale to tylko chyba... Bylby bardziej rozpoznawalny, bo to najbardziej zolty samochod na swiecie.

Ale narazie jest jak jest i sie jezdzi moim roburkiem, przy okazji posta jakas fotka.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: