| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ZAWÓR STEROWANIA PRZYCZEPY https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41878 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mariuszl [ 23 lut 2014, 16:19 ] |
| Tytuł: | ZAWÓR STEROWANIA PRZYCZEPY |
Pojazd Volvo FH12 2001 rok. Problem : wyciek powietrza z zaworu sterowania przyczepy obok akumulatorów / tzw. Europa/. Kupiłem zamiennik z Diesel Technica nie bardzo patrząc co jest w środku ( znalezione po numerze nadwozia) i po otwarciu okazało się że nowy zawór troszkę się różni a mianowicie przystawka z boku jest w kierunku na dół i jedno z przyłączy jest oznaczone "12" zamiast "21".Czy można go zamontować czy też szukać innego zamiennika. Z góry dzięki za odpowiedzi. |
|
| Autor: | waldek pneumatyka [ 17 mar 2014, 21:01 ] |
| Tytuł: | Re: ZAWÓR STEROWANIA PRZYCZEPY |
Cytuj: Pojazd Volvo FH12 2001 rok. Problem : wyciek powietrza z zaworu sterowania przyczepy obok akumulatorów / tzw. Europa/. Kupiłem zamiennik z Diesel Technica nie bardzo patrząc co jest w środku ( znalezione po numerze nadwozia) i po otwarciu okazało się że nowy zawór troszkę się różni a mianowicie przystawka z boku jest w kierunku na dół i jedno z przyłączy jest oznaczone "12" zamiast "21".Czy można go zamontować czy też szukać innego zamiennika. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Spokojnie mozesz montowac. Jeden warunek to rozmiar gwintów jezeli są takie same to ok
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|