| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nawiew kabiny Man14-232 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41573 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mano1232 [ 18 sty 2014, 18:44 ] |
| Tytuł: | Nawiew kabiny Man14-232 |
Witam Serdecznie Mam problem z silniczkiem/dmuchawą nawiewu.Na 1 biegu słychać pisk/klekotanie (na pozostałych wszystko ok)ponadto raz działa ,raz nie. Czyżby zużyte szczotki?Mam problem z dostaniem się wgl. do niego.Nie mogę zdjąć druta którym otwiera się lub zamyka osłone pod maską. Proszę o jakieś wskazówki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|