Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 6 z 11 [ Posty: 204 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 811 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lut 2015, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Mega szacun za wkład. Premium z miedzyosiówkami prezentuje się bardzo fajnie, wnętrze kosmos, aczkolwiek widziałbym tutaj firanki w beżu a frędzelki w kolor deski.


Post Wysłano: 13 lut 2015, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Mega szacun za wkład. Premium z miedzyosiówkami prezentuje się bardzo fajnie, wnętrze kosmos, aczkolwiek widziałbym tutaj firanki w beżu a frędzelki w kolor deski.
Co do miedzyosiek to takie trochę mi się coś wydają nieoryginalne. Sam robiłeś? Jak dla mnie wygląda to bardzo fajnie i udowadnia, że Premiumka też może mieć przerobione wnętrze. Jedyne co mnie razi to odcień tego brązu.


Post Wysłano: 13 lut 2015, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Firanki będą zmienione podobnie jak fotele zależy od funduszu ale albo pokrowce albo obszycie zobaczymy. oczywiście międzyośki nie są oryginalne pochodzą z innego ciągnika ja je po prostu dopasowałem dorobiłem uchwyty i pomalowałem, wiadomo oryginał to oryginał zawsze pasuje, tutaj jednak trzeba było być kreatywnym, dodatkowo oryginały miały by inna cenę :P co nie ukrywam grało pierwszorzędną rolę. Zdjęcia nie odzwierciedlają dokładnie kolorów, zamiar był taki trochę przybrudzonej bieli i ciepłego brązu do stonowania. Wszystko na biało wyglądało by "szpitalnie" na ciemne kolory za mała kabina :D.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 13 lut 2015, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Kawal dobrej roboty

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 13 lut 2015, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

zola1217 twój jeep? Jak się sprawuje?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 13 lut 2015, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Ten czarny Compass ?? To jest auto moich rodziców ogólnie jeździ odpala i jest całkiem wygodny ale bardzo tandetne wykonanie nie jest wart swojej ceny plus drogi serwis i pali dużo jak na 2.0 bo spalanie ma w granicach 13l przy jeździe mojej mamy. Osobiście bym nie kupił. Tylko fajnie wygląda, cena to chyba za znaczek jeep jest.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 13 lut 2015, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Z daleka wygląda jak Grand Cherokee :D Premium z międzyosiówkami świetnie wygląda.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 13 lut 2015, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5940

Sporo ciekawych rzeczy, chyba już wszystkie zostały skomentowane, ja natomiast in minus zaliczyłbym miejsce montażu kogutów. Niestety, ale moim zdaniem szału nie robi ;)


Post Wysłano: 13 lut 2015, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Zgadzam się z Luką. Te koguty lepiej by wyglądały na dachu. Świetnie wyszły za to te podmalowane elementy i międzyośki. Trochę "uporządkowały" auto. :)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 13 lut 2015, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Pozazdrościć chęci do działania :)

Fura owiele lepiej się prezentuje w kolorze i z międzyosiami ;)

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 14 lut 2015, 1:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5940

Nie obraź się, ale z racji odrobiny wolnego czasu "przesunąłem" jednego z kogutów. W jednej wersji na dach, w drugiej, tak jak oryginalnie, po zewnętrznej stronie orurowania, ale niżej, na wysokości halo. To taka wersja na szybko ;)
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 14 lut 2015, 10:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

Dla mnie trochę dobranie kolorystyki nie teges, ale szacun za tą robotę, bo wiem dokładnie ile trzeba w to włożyć czasu i pracy :U a międzyosiówki - profi robota

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Post Wysłano: 14 lut 2015, 10:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Luka dzięki za symulację z kogutami historia jest taka, nie mogły być całkiem na dachu bo praca na wywrotkach mi na to nie pozwala jeden wjazd do lasu i mam po nich, całkiem nisko z kolei też źle bo nie widać od tyłu. Dlatego postanowiłem je wysunąć delikatnie powyżej dachu. Na temat doboru lakieru osobiście jestem wściekły, dobierany był na podstawie zaślepki ze zderzaka czyli oryginału miałem zmieszane ponad 1l z czego połowę musiałem wylać... Niestety nim się skapnąłem że to nie ta barwa pomalowałem zderzak, halogeny, klamki i te plastiki pod lustrami. Efekt końcowy wyszedł jak wyszedł... Po zrobieniu międzyosiówek pojechałem do kogoś innego aby dobrać lakier co się okazało lakiernia nr1. zmieszała barwę nr. 1013 a na aucie jest lakier nr.1003. Dlatego międzyosiówki są identyczne jak kabina a reszta jest jaśniejsza. Klamki i plastiki pod lustrami będą przemalowane jak tylko zrobi się cieplej, jedynie zderzak tak zostanie bo to za dużo pracy. Zastanawiałem się na grillem czy może nie dać go w kolor, jakie jest wasze zdanie ??
No i tutaj mam pytanie chce kupić kolejny raz pokrowce na siedzenia tylko nie chce umoczyć jak za pierwszym razem, możecie podzielić się jakimiś namiarami na kogoś konkretnego w temacie. Dodatkowo szukam też kogoś sprawdzonego w temacie zasłonek i tabliczki ledowej. Moja tabliczka już jest ostro wypalona od słońca i daje mizerny efekt w dzień, jedynie świeci bez zarzutu ale to z tytułu własnoręcznej roboty :D.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 14 lut 2015, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Luka dzięki za symulację z kogutami historia jest taka, nie mogły być całkiem na dachu bo praca na wywrotkach mi na to nie pozwala jeden wjazd do lasu i mam po nich, całkiem nisko z kolei też źle bo nie widać od tyłu. Dlatego postanowiłem je wysunąć delikatnie powyżej dachu. Na temat doboru lakieru osobiście jestem wściekły, dobierany był na podstawie zaślepki ze zderzaka czyli oryginału miałem zmieszane ponad 1l z czego połowę musiałem wylać... Niestety nim się skapnąłem że to nie ta barwa pomalowałem zderzak, halogeny, klamki i te plastiki pod lustrami. Efekt końcowy wyszedł jak wyszedł... Po zrobieniu międzyosiówek pojechałem do kogoś innego aby dobrać lakier co się okazało lakiernia nr1. zmieszała barwę nr. 1013 a na aucie jest lakier nr.1003. Dlatego międzyosiówki są identyczne jak kabina a reszta jest jaśniejsza. Klamki i plastiki pod lustrami będą przemalowane jak tylko zrobi się cieplej, jedynie zderzak tak zostanie bo to za dużo pracy. Zastanawiałem się na grillem czy może nie dać go w kolor, jakie jest wasze zdanie ??
No i tutaj mam pytanie chce kupić kolejny raz pokrowce na siedzenia tylko nie chce umoczyć jak za pierwszym razem, możecie podzielić się jakimiś namiarami na kogoś konkretnego w temacie. Dodatkowo szukam też kogoś sprawdzonego w temacie zasłonek i tabliczki ledowej. Moja tabliczka już jest ostro wypalona od słońca i daje mizerny efekt w dzień, jedynie świeci bez zarzutu ale to z tytułu własnoręcznej roboty :D.
Fotele daj do tapicera. Za cenę dobrych pokrowców uda Ci się obszyć oba fotele najwyżej trochę dopłacisz. Grill dawaj na niebiesko albo czarno


Post Wysłano: 14 lut 2015, 11:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Nie maluj grilla na żółto, bo się to wszystko zleję i według mnie będzie to źle wyglądało.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 14 lut 2015, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Cytuj:
Fotele daj do tapicera. Za cenę dobrych pokrowców uda Ci się obszyć oba fotele najwyżej trochę dopłacisz. Grill dawaj na niebiesko albo czarno
Na czarno tak, bo na niebiesko będzie wyglądać jak flaga Ukrainy...
Kurde Patryk, ale fajnie wymodziłeś tą Premiumkę! Świetnie się prezentuje! Nie mogę się doczekać, kiedy znów nam się uda zjechać, żeby podziwiać efekt na żywo!


Post Wysłano: 14 lut 2015, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

W poniedziałek zrobię rozeznanie w tapicerach może akurat się uda. W sumie nawet bym tak wolał bo nie lubię pokrowców za to że wiecznie się zwinie zawinie albo podwinie, a z kolei na oryginalnym fotelu przetarło się siedzisko :/.
Panowie mógłby ktoś zrobić taką małą wizualizację takiego grilla w czerni, moje umiejętność graficzne kończą się na kolorowaniu w paint'cie.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 14 lut 2015, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Proszę bardzo. ;) Jak dla mnie wygląda świetnie, tylko coś jeszcze czarnego by się przydało, może lampy z czarnym wkładem (takie jak w Lander'kach)?

Obrazek

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 14 lut 2015, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5885
Samochód: Volvo FH

Jeździłem dziś kontrolnie Dixi. U was kiedy już wisko się wyłączy nadal jest tak głośno? U mnie to bardzo wyraźnie silnik słychać, w Volvo to tylko mruczy.
Też słychać szum wiatru powyżej 80km/h?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 lut 2015, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5940

Cytuj:
Luka dzięki za symulację z kogutami historia jest taka, nie mogły być całkiem na dachu bo praca na wywrotkach mi na to nie pozwala jeden wjazd do lasu i mam po nich, całkiem nisko z kolei też źle bo nie widać od tyłu.
Prawdziwa prawda :)

Zrób grill na czarno i załóż lampy z czarnymi wkładami :twisted:

Ech, łatwo się robi w photoshopie "wizki", czy komentuje, ale sam się nie mogę zabrać za podreperowanie paru rzeczy po zeszłym sezonie. Zazdroszczę zapału ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 11 [ Posty: 204 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 811 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: