Strona 2356 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12354 2355 2356 2357 23583472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 paź 2018, 9:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

U mnie w okolicy 10 razy dziennie leci jakaś reklama odzyskiwaczy ubezpieczenia. Zwariować można.
Swoją drogą Kermit, z 5 razy cię wolałem w tym roku na cb i ani razu się nie odezwałeś. To po co ci to radio? :D


Post Wysłano: 07 paź 2018, 10:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Bauer ta apka zello sie zwie ,Szakiemu pokazałem ale nie każdemu to pasi . Ja korzystam od paru lat do komunikowania sie ze znajomymi.
Można by nawet pokusić się o założenie kanału Waga ciężka i se gadać to i mma by na żywo było hahaha


Post Wysłano: 07 paź 2018, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

To już lepiej se konfe na lini zrobić z tymi co pobajerowac się lubi.
Po co słuchać calego forum jak i tak można poczytać.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 07 paź 2018, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

"Sukces" dnia wczorajszego... Prawdopodobnie zaczęło się kończyć łożysko oporowe w moim TDI. Przy okazji skrzynia biegów nadaje się do wymiany bo jest luz wzdłużny na łożysku i słychać jęczenie przy puszczaniu sprzęgła na 5 biegu (kochane 6 biegowe skrzynie vw). Moje szczęście nie zna granic... :roll:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 paź 2018, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Kumpel w Leonie coś tam kombinował i dorabiał dystans i jakos to daje rade. Ale nie wiem czy to ten sam problem i to samo miejsce czy pomieszałem z jakims innym przypadkiem .

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 07 paź 2018, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

W tym tygodniu odebrałem swoje Volvo od mechanika, robił mi dwumasę także no też jestem niepocieszony bo kieszeń się trochę przez to wydziurawiła ale jak to mawiam z ojcem, płać i płacz :D Łączę się w bólu :D

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 07 paź 2018, 14:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Kumpel w Leonie coś tam kombinował i dorabiał dystans i jakos to daje rade. Ale nie wiem czy to ten sam problem i to samo miejsce czy pomieszałem z jakims innym przypadkiem .
Dobrze kojarzysz. Dorabiasz pierścionek kasujący luz wzdłużny łożyska. Koszt zabawy ogólnie koło 50-100 zł i 2 piwa do roboty. Problem u mnie taki, że mam tą drugą skrzynie 6 biegową, a ona nie ma tej klapki rewizyjnej przez którą się ten numer robi więc trzeba całą skrzynie zrzucić i rozbebeszyć... Przy cenach koło 500 zł za kompletną używkę dla mnie trochę bez sensu... ;)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 paź 2018, 17:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Byly my dziś oglądać :D

Nie wiem z czego klepią kronkie, ale to jest gorsze jak reperaturki do kadetta...
Fotki do ogłoszenia robione jakieś 2 lata temu, nic nie pasowało z opisem...
Rekomendowana 2010 rok, katastrofa...

Gość strugał wariata... My też.
Miałem dymić, a udaliśmy dwóch januszkow napaleńców...
Gość myśli że przyjedziemy z hajsem po tego trupa :lol:

Pozytywne odstresowanie, 200 km zrobione, kawa z orlena i sernik babci mojej młodej omielony... Życie na krawędzi 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 paź 2018, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
'madryś jak Maćków kot, co świeczkę wpjerdolił i po ciemku siedział"
Kolego ociu tym cytatem poprawiłeś mi humor na cały tydzień :mrgreen: . Kilka słów do tych co lubią rozładowywać zestawy za damski h..j. Powiem tylko tyle że ja nie boję się pracy fizycznej, ale jeśli faktycznie nie miał bym w swoim zakresie obowiązków za- rozładunków miał bym to gdzieś na miejscu kierowcy. Sytuacja jest prosta jeśli się godzimy na taką formę pracy (jak np. dystrybucja sklepowa) jest ok, ale w innym wypadku jest to zwykły wyzysk. W swojej karierze kierowcy miałem kilka ciekawych sytuacji, gdzie wręcz usilnie wpływano na mnie, abym rozładowywał pojazdy. Pominę sytuację samego ubezpieczenia i ustawienia tachografu na odpoczynek bo to sprawa prosta. Co do samych sytuacji to co z tego że sami rozładujecie pojazd za 30 min-1h jak kolejne 5h będziecie stać jak widły w gn..u za papierami jak ktoś Wam policzy towar, koleina sytuacja kłótnia z kierownikiem bajzlu (inaczej nazywanego magazynem) i BHP-owcem o użyczenie wózka widłowego na terenie zakładu (jeśli jak Beduin wziął bym te palety na plecy było by ok), koleina sytuacja gdzie strażnik teksasu chciał mnie oskarżyć o kradzież po wejściu na magazyn (bo niby był zakaz), a najlepsza patologia jaką się kiedykolwiek spotkałem to zamówienie 24 t stali na budowę bez rozładunku w formie żurawia HDS. Takie sytuacje mnie samego spotkały za dobroć w formie szeroko pojętej pomocy przy rozładunku (inaczej nazywanego dymanie w d... za darmo). Jeśli jednak coś się stanie przy takim rozładunku to wszyscy na Was d.... wystawią, więc dobrze zastanówcie się czy warto. Jeszcze jedno Kolego Bauer taką współpracę pomiędzy pracownik- szef (wyrozumiały i uczciwy) w firmie jak Ty masz to większość beduinów międzynarodowych może sobie tylko pomarzyć.
A całkiem z innej bańki to coś w stylu transport się nie opłaca https://40ton.net/renault-trucks-gamy-t ... u-wnetrza/ . Źródło to 40ton.net

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 07 paź 2018, 19:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wilku
To powiedzenie jest wzięte od mojego taty.
Zawsze to powtarzał jak cos zyebałem, czy głupiego powiedziałem.

W obecnym świecie robi furorę. Mongoły u młodej na stacji chciały to nad kasami do klientów dać :D

Tymczasem oblewam żony urodziny.
Druga butelka pęka, jutro wolne....

Yebać ten pechowy rok.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 paź 2018, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Yebać ten pechowy rok.
Zastanów się. Albo piszesz przekleństwa, albo nie piszesz. Takie zamienianie liter to jak szeptanie do policjanta CHWDP na 60% bo trochę się cykam.
A druga rzecz - czy moderatorowi wypada prezentować taki poziom na forum?


Post Wysłano: 07 paź 2018, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Kilka słów do tych co lubią rozładowywać zestawy za damski h..j. Powiem tylko tyle że ja nie boję się pracy fizycznej, ale jeśli faktycznie nie miał bym w swoim zakresie obowiązków za- rozładunków miał bym to gdzieś na miejscu kierowcy.
Widzisz, sporej wiekszosci nie wytlumaczysz bo im sie wydaje ze ruch w formie dymania z paleciakiem to zdrowie. A prawda jest taka, ze przy trybie zycia drajwera na międzynarodowce, majac non stop nie porozciagane stawy i przykurcze o wiele latwiej sobie takim szarpaniem z ladumkiem zrobić krzywdę. A nawet jak sobie nie zrobi to i tak wszystko wyjdzie po latach. Zdrowie jest tylko jedno ale niektórzy mysla ze sa kims lepszym bo sie fizycznie poruszają. :lol:
O byciu dymanym przez szefa na kase to szkoda pisac bo większość kierowcow ma mentalność niewolnika. Duzo gadac ale jak pan każe to trzeba wykonac.....
Juz pomijam jak ktos szefa traktuje jak przyjaciela :mrgreen:


Post Wysłano: 07 paź 2018, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ciekawe jest to co piszesz, bo teraz wszyscy są niesamowicie roszczeniowi. Nic nie umiem, nie chce mi się, nigdzie nie byłem, popsuje to i owo, ale zapłać mi jak bym był pilotem promu kosmicznego.

Więc gdzie, ta mentalność niewolnika? Bo ja jakoś nie widzę.

Ruch z paleciakiem, to przykurcze i nie porozciagane stawy i kontuzja lub kalectwo na starość.
Ale jak byłeś młody i pakerowałeś na siłce, wspomagając się chemią, to było samo zdrowie, co nie?
Z taką logiką to powodzenia życzę.

Frustracja z Ciebie wyłazi. To aż kłuje.

A szef to choćby najnormalniejszy, zwykły przyzwoity człowiek z ludzkim podejściem, to to i tak świnia i wyzyskiwacz zawsze pokrzywdzonego biednego kierowcy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 paź 2018, 20:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Karol

Dopij flaszkę i jutro popiszemy, o normalnych rozumach


Amen.

Też gościu święty nie jesteś a czepiasz się, wiesz czill.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 paź 2018, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Karol

Dopij flaszkę i jutro popiszemy, o normalnych rozumach


Amen.

Też gościu święty nie jesteś a czepiasz się, wiesz czill.
No ja wypiłem dziś chyba więcej niż flaszkę, poza tym nie piszę bluzgów, a gdybym nawet chciał napisać - bym napisał k****, [wycenzurowano]. No i ja nie muszę dawać przykładu swoim zachowaniem :)


Post Wysłano: 07 paź 2018, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

mnie za rozładunki i załadunki zleceniodawca płaci zgodnie z umową - jak jestem mocno zmęczony i jak powiem dadzą pomagiera do załadunku - towary wyłącznie na paletach waga palety od 120 do 480 kg.
po 2 godzinach siedzenia trochę jak polatam z paleciakiem nic się nie stanie.
rozładunki u klientów najczęściej przez nich samych choć czasami trzeba pochodzić za elektrycznym wózkiem.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 07 paź 2018, 21:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jesteś świętym z Bostonu.
Pójdziesz do nieba.

Przeklnąłem raz.
A Ty zaś kręcisz aferę jakbym obracał ci matkę.
Słabe.

Skup się na ściganiu spamerów.
Bo trzeba poprawiać.

Głównie po twoich funflach :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 paź 2018, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Skup się na ściganiu spamerów.
Bo trzeba poprawiać.
Chyba nie jesteś na czasie (poczytaj moje ostatnie posty w modowni)
Cytuj:
Głównie po twoich funflach :D
Kogo i co masz na myśli, bo nie rozumiem?


Post Wysłano: 07 paź 2018, 21:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Nadrobię lekturę.
Ale jak odpuścileś to i dobrze 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 paź 2018, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Obrazek
Nadal nie wiem kim są ci "moi funfle, po których trzeba sprzątać".


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2356 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12354 2355 2356 2357 23583472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: smotylo i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: