Strona 3337 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13335 3336 3337 3338 33393471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 gru 2022, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Ja wczoraj z elektrowni Jaworzno wyjechałem załadowany 7:20 a w Częstochowie byłem 13:30 :/
Te super turbo eko opony nadają się do przykrywania folii od kiszonki na wsi
Ja mam 13R na ciągnącej, budowlany bieżnik i nówki opony więc mi akurat dużo to wczoraj pomogło. Swoją drogą opony marki Black Lion, chińszcyzna, ale sprawują się bardzo dobrze.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 17 gru 2022, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Ja mam założone nowe Roadx made in vietnam i kurde nawet że się to trzyma. A wczoraj ruszałem rano z Brzezimierza do Krakowa załadowany na środku krążek 18 ton i za nim jeszcze 8 palet 5 ton i nawet się jechało.


Post Wysłano: 17 gru 2022, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Stosunkowo miękka guma i bieżnik w kostkę to musi się odpychać. Wady chińskich opon to raczej latem wychodzą.

W jednym gruzie mamy typowe autostradówki Conti HD3 EcoPlus, które wszystko na to wskazuje wykręcą jakieś kosmiczne przebiegi w dodatku z niższym spalaniem od reszty już na mokrym nie mają żadnej reakcji
Kierowca narzekał to mu nacieliśmy takie rezerwowe Micheliny Multiway i do wiosny będzie je katować, bo mu takie pasują.

Taki kompromis jak dla mnie to GY K-Max i Dunlop sp446 (pierwsza robi przebiegi, druga to tak średnio), jak ktoś zna jeszcze jakiś długodystansowy model z akceptowalną trakcją to chętnie się dowiem.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 17 gru 2022, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Niby tak, ale żeby na S- ce czy na autostradzie to się stało gdzie raczej jedzie się na wprost to chyba musi być jakaś awaria sterowania tymi kołami.
A może zwyczajnie wpadł w poślizg i bokiem w barierki i tyle wystarczy czy to wózek czy coś na dyszlu.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 18 gru 2022, 0:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Stosunkowo miękka guma i bieżnik w kostkę to musi się odpychać. Wady chińskich opon to raczej latem wychodzą.

W jednym gruzie mamy typowe autostradówki Conti HD3 EcoPlus, które wszystko na to wskazuje wykręcą jakieś kosmiczne przebiegi w dodatku z niższym spalaniem od reszty już na mokrym nie mają żadnej reakcji
Kierowca narzekał to mu nacieliśmy takie rezerwowe Micheliny Multiway i do wiosny będzie je katować, bo mu takie pasują.

Taki kompromis jak dla mnie to GY K-Max i Dunlop sp446 (pierwsza robi przebiegi, druga to tak średnio), jak ktoś zna jeszcze jakiś długodystansowy model z akceptowalną trakcją to chętnie się dowiem.
Ja mam teraz Xline Energy od Michała i stałem kilka razy wczoraj pod górę, tyle że barki się już połączyły i na napędzie przy fulu miałem tylko 10 ton.... No takie połączenie nie daje rady, zato na mokrym można wciskać prawie podłogę i na pusto nawet trakcja nie miga w przeciwieństwie do 446.....


Post Wysłano: 18 gru 2022, 3:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Na Xline bez naciętych barków 24 tony walcówki z Mittala w Hamburgu i nie mogłem po śniegu wygrzebać się na wisielca a na ciągnącej 12 ton.


Post Wysłano: 18 gru 2022, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:

Taki kompromis jak dla mnie to GY K-Max i Dunlop sp446 (pierwsza robi przebiegi, druga to tak średnio), jak ktoś zna jeszcze jakiś długodystansowy model z akceptowalną trakcją to chętnie się dowiem.
Również nie widzę na tę chwilę lepszych opon jak GY K-Max, szczególnie w kwestii ekonomii. Na tych wszystkich miękkich kostkach produkcji p.r.c, wietnamskich, koreańskich itp. spalenie wychodzi większe od 0,5 do nawet 1,5l na 100km/h oraz potrzeba 2 komplety opon żeby wytrzymały ten sam przebieg. Wystarczy tylko policzyć jaka to jest kwota przy przebiegu 450 tys. km i cenie ON 6,5zł/l. (dla leniwców jest to kwota odpowiadająca 3 miesięcznemu wynagrodzeniu kierowcy międzynarodowego).


Post Wysłano: 18 gru 2022, 15:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Niby tak, ale żeby na S- ce czy na autostradzie to się stało gdzie raczej jedzie się na wprost to chyba musi być jakaś awaria sterowania tymi kołami.
A może zwyczajnie wpadł w poślizg i bokiem w barierki i tyle wystarczy czy to wózek czy coś na dyszlu.
W tym przypadku spod Opola tak, ale ten który widziałem na S8 to było w lecie, przy suchej pogodzie.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 gru 2022, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Może kogoś zainteresuje ;)

Obrazek

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-as ... ta,9620401

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 19 gru 2022, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Mnie to najbardziej zainteresowało wymaganie "umiejętność pracy w zespole" :D

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 gru 2022, 0:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Obrazek
Co oni nie czytają tych bzdur przed wysłaniem? :lol:

Oferta kusząca, otwieram piwo i pisze cofałkę.
A po roku jak mnie wkurzy to przejdę do Raptusa!

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 gru 2022, 7:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

przecież napisali o "ciekawych treściach" - czego wymagasz.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 20 gru 2022, 8:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Złożyłem już CV. :mrgreen: Teraz czekam na casting w Warszawie. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 20 gru 2022, 11:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Panie Damianie proszę usiąść na tej czarnej sofie i się rozgościć. Mareczek już idzie Pana przesłuchać. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 21 gru 2022, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Póki co to stoję w Maxstalu w Krakowie i czekam na załadunek blachy. :mrgreen: I powiem szczerze, że naprawdę widać, że pracę tutaj chłopaki szanują. :roll:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 gru 2022, 19:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Stoisz na drodze, czy już w środku...
Dobre zawodniki tam pracują :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 gru 2022, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

WZAJEMNE PANOWIE

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 23 gru 2022, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Stoisz na drodze, czy już w środku...
Dobre zawodniki tam pracują :)
Ogólnie 7h przed bramą i 2h na hali. :mrgreen: Na tych stalowniach i hutach na tym naszym polskim zagłębiu, to burdel był, jest i chyba będzie... Widząc podejście do pracy to marne szanse by się coś poprawiło.
Cytuj:
WZAJEMNE PANOWIE
DZIĘKI ANDRZEJU i też wesołych. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 gru 2022, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:


Ogólnie 7h przed bramą i 2h na hali. :mrgreen: Na tych stalowniach i hutach na tym naszym polskim zagłębiu, to burdel był, jest i chyba będzie... Widząc podejście do pracy to marne szanse by się coś poprawiło.
Sami na ten burdel pozwalamy - jakbyś miał płacone za każdą rozpoczętą godzinę oczekiwania chociaż 200zł - byłbyś załadowany nim firanę byś zsunął ...
Podobna patologia teraz przy węglu i nie wiem jak teraz ale było też zawsze tak w portach - statek i jego postój to ogromne pieniądze - więc lepiej niech 500 wanien stoi w porcie i czeka na rozładunek/przeładunek bo durny przewoźnik nic nie kosztuje jak sobie z niego zrobią mobilny magazyn. Czemu w D maja zapis, że 2h jest dopuszczalne, czemu każda spedycja w D ma płacone 100% za fracht jeśli do załadunku nie dojdzie z przyczyn zamawiającego. Niby mamy te jakieś śmieszne związki transportowe, ale w krajowym grajdole nic nie robią.

Wesołych i Zdrowych :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 23 gru 2022, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2017, 11:04
Posty: 46
Samochód: najgorsze gówno-scania

U nas już też firmy płacą kary za postoje. Byłem z glikolem w Jaśle, laska w biurze kazała podstawiać się na rozł, mówię jej, że majster kazał stanąć z boku i czekać bo mają robotę. Ona od razu tel do majstra, że mam być rozł w maks 3h bo zapłacą karę. Uwijali się aby zdąrzyć bo rozł do mauzerów, a nie mieli nic naszykowane. Wyrobili sie w 3h. Jak się chce to się da


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3337 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13335 3336 3337 3338 33393471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Redline i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: