Strona 3602 z 3604 [ Posty: 72080 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13600 3601 3602 3603 3604 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 kwie 2026, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3722
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W firmach takich jak Linde, Air Liquide, Messer jak coś nawywijasz to możesz być w głównym wydaniu wiadomości. Także tak...

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 04 kwie 2026, 21:21
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 2002
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

To samo powiedziałem na rozmowie kwalifikacyjnej kiedy zapytano mnie czemu tak bardzo kładziemy nacisk na bezpieczeństwo ;-)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 04 kwie 2026, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3462
Lokalizacja: eu

Cytuj:
To samo powiedziałem na rozmowie kwalifikacyjnej kiedy zapytano mnie czemu tak bardzo kładziemy nacisk na bezpieczeństwo ;-)
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w Los Alfaques


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 10:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2073
Samochód: Volvo FH500 XL

Dużo jest też mitów na temat wożenia ADR. Ja jeździłem z tym sporo czasu i tak samo jak gadają, że jeżdżą max 80, bo mandaty dajoo, albo że jak wypadek to problem, a ja miałem z cysterną 2 wypadki, za każdym razem tacho na odcięciu, czy też miałem kontroli milion pięćset i nigdy nikt mi nic nie powiedział. :) Co do bezpieczeństwa, kiedyś na takim małym terminalu na Litwie podpinali mi chłopaki węże do załadunku z fajkami w ustach i sobie żarty opowiadali przy tym. :D Poszedłem do ich kanciapy wtedy, bo tak trochę zacząłem się obawiać w pewnym momencie. :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 18:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3462
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Dużo jest też mitów na temat wożenia ADR.momencie. :lol:
@Semis poznał chyba najciemniejsze strony wożenia ADR, jak ładował w AutoLiv na Szwecję :)


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w Los Alfaques
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 6109

Panie, to już ten wiek :wink:

:mrgreen:


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2866
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w Los Alfaques
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:
Chyba nie da się odbyć szkolenia ADR z cystern żeby wykładowca o tym nie wspominal

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 kwie 2026, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Panie, to już ten wiek :wink:

:mrgreen:
Jak ta cysterka waliła, to Karol już wszystkich rabenowych wózkowych znał z imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania i stopnia zaszeregowania.

Już wtedy.

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 8:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2017, 11:04
Posty: 50
Samochód: V8 ale dalej padlinia scania

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w Los Alfaques
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:
Chyba nie da się odbyć szkolenia ADR z cystern żeby wykładowca o tym nie wspominal
na firmach powinni mieć z tego wypadku bilbordy
kilka lat temu u nas w kraju podstawiłem TC 30 kubików
kontrola, podłączenie i zaczynają lać
patrzę na zegar a tam ustawione 30 tyś litrów
ładowałem paliwo, oni tyle maja w zleceniu, a nie przekroczę 40 ton więc w czym problem
następne kwiatki w biurze przy wypisywaniu cmr
babka nie potrafiła poprawnie wypisać cmr z towarem adr
podobno byłem pierwszy, który się czepiał, a co jakiś czas wysyłali to paliwo do Belgii


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 14:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3462
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:
Był kiedyś jakiś fajny podcast o tym.
I to chyba niejeden.
@Kierownik - gardzę Rabenem. Jedynie Kornela lubię i szanuję, tak to pewnie bym nawet przez bramę u nich nie przejechał.


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

Tak, pewnie tak, w sumie to na pewno masz prawo selekcji klientów firmy w której pracujesz, na tych w bramę których zawitasz, i tych gdzie koło auta którym aktualnie powozisz nie przekroczy.

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3462
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Tak, pewnie tak, w sumie to na pewno masz prawo selekcji klientów firmy w której pracujesz, na tych w bramę których zawitasz, i tych gdzie koło auta którym aktualnie powozisz nie przekroczy.
Zdziwiłbyś się :)


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 19:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2866
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:
Chyba nie da się odbyć szkolenia ADR z cystern żeby wykładowca o tym nie wspominal
następne kwiatki w biurze przy wypisywaniu cmr
babka nie potrafiła poprawnie wypisać cmr z towarem adr
podobno byłem pierwszy, który się czepiał, a co jakiś czas wysyłali to paliwo do Belgii
Dostać poprawnie wypisana cmr z ADR to jak wygrac w totka.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 kwie 2026, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Akurat w temacie :D bo piszą że elegancki Daf
Obrazek

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 14:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1533
Samochód: fabia

Niezły wehikuł czasu z tego forum. Sukcesem dnia dzisiejszego niech będzie to, że trafiłem tu po latach zupełnie przypadkiem z googla, a moje konto nadal istnieje :)

Pozdro dla wszystkich co żyją i tutaj ciągle bywają ;)

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 15:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3722
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Wszelki duch...

No my tu się już emerytów zdążyli dorobić, a i większość tych z garstki co tutaj zostało, to są chłopy co i po 15-20 lat tutaj siedzą.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4121
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

:shock: :shock: :shock:
Złota łopata za odkopanie samego siebie :mrgreen:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 07 kwie 2026, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1084
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w Los Alfaques
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ? :wink:
Chyba nie da się odbyć szkolenia ADR z cystern żeby wykładowca o tym nie wspominal
Był też film bazujący na historii tego wypadku:
https://www.filmweb.pl/film/Raj+w+p%C5% ... 380329/vod


Post Wysłano: 08 kwie 2026, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 256
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cytuj:
Wszelki duch...

No my tu się już emerytów zdążyli dorobić, a i większość tych z garstki co tutaj zostało, to są chłopy co i po 15-20 lat tutaj siedzą.
À propos - Pan Stach niedawno przesiadł się na nowy zestaw - raczej już ostatni przed emeryturą. :wink:

Obrazek Obrazek

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3602 z 3604 [ Posty: 72080 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13600 3601 3602 3603 3604 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: