Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Trzeba było dodać, że interesujesz się próbą rekonstrukcji przypadku w
Los Alfaques
Kurde, gdzie Ty taki wypadek odkopales? :O jakiś podcast o tym wyszedł czy taka pamięć ?
Chyba nie da się odbyć szkolenia ADR z cystern żeby wykładowca o tym nie wspominal
na firmach powinni mieć z tego wypadku bilbordy
kilka lat temu u nas w kraju podstawiłem TC 30 kubików
kontrola, podłączenie i zaczynają lać
patrzę na zegar a tam ustawione 30 tyś litrów
ładowałem paliwo, oni tyle maja w zleceniu, a nie przekroczę 40 ton więc w czym problem
następne kwiatki w biurze przy wypisywaniu cmr
babka nie potrafiła poprawnie wypisać cmr z towarem adr
podobno byłem pierwszy, który się czepiał, a co jakiś czas wysyłali to paliwo do Belgii