Strona 3331 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13329 3330 3331 3332 33333468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lis 2022, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Ten Wojtyła to się nadaje do grabienia deszczu, nic poza tym. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 10 lis 2022, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jeden wypadł Adarowi spod ogona,drugi myśli że pod Rabanem każdy z ulicy dostanie to co on...Kogo dziś stać,by pod rabinową chłodnię podczepić Actrosa z salonu,na krajową patologię...A no tak zapomniałem,przecież on jest twarzą MB i nic za niego narazie nie płaci... :mrgreen: :roll: Sławuś N też widzę ostro idzie,bo 2 nowe doczepy się pojawiają i Scania i chyba nowa Renata wjedzie.No w tych czasach ... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 10 lis 2022, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Najgorsze w tym internetowym burdlu jest to, że oglądają takiego Adriana dziesiątki tysięcy sfrustrowanych łbów w wieku 25-50 lat, każdy z nich myśli jest najlepszy i jak Adrianowi MB pali 21, to im pewnie wyjdzie z 19, każdy z nich ma problemy z ogarnięciem dodawania i odejmowania, za to mętny rozum bardzo szybko łapie łatwo przyswajalne treści, o korzystnym przekazie.
Po co będziesz robił na dziada?
Każdy mówi że się nie opłaca, bo chce cię zniechęcić żebyś nie był dla niego konkurencją i tego typu teksty.

Te łby serio wierzą w ten przekaz, w te 15kzł za 2000km, w te normy po 21, I swoje wybitne umiejętności. Zaraz jeden z drugim pójdzie po Actrosa, a w Firmie Której Nazwy Nie Wolno Wymawać telefony się urywają o robotę za 3,8zł/km.
Realia będą takie że nie 6zł/km tylko 3,8, I nie 21l/100, tylko 30.

Już ta Wojtyła lepiej, bardziej realnie gada. Choć w sumie, to co on gada to każdy ma w swoim grajdołku na codzień, tylko w wersji nieocenzurowanej.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 lis 2022, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Najgorsze w tym internetowym burdlu jest to, że oglądają takiego Adriana dziesiątki tysięcy sfrustrowanych łbów w wieku 25-50 lat, każdy z nich myśli jest najlepszy i jak Adrianowi MB pali 21, to im pewnie wyjdzie z 19, każdy z nich ma problemy z ogarnięciem dodawania i odejmowania, za to mętny rozum bardzo szybko łapie łatwo przyswajalne treści, o korzystnym przekazie.
Po co będziesz robił na dziada?
Każdy mówi że się nie opłaca, bo chce cię zniechęcić żebyś nie był dla niego konkurencją i tego typu teksty.

Te łby serio wierzą w ten przekaz, w te 15kzł za 2000km, w te normy po 21, I swoje wybitne umiejętności. Zaraz jeden z drugim pójdzie po Actrosa, a w Firmie Której Nazwy Nie Wolno Wymawać telefony się urywają o robotę za 3,8zł/km.
Realia będą takie że nie 6zł/km tylko 3,8, I nie 21l/100, tylko 30.

Już ta Wojtyła lepiej, bardziej realnie gada. Choć w sumie, to co on gada to każdy ma w swoim grajdołku na codzień, tylko w wersji nieocenzurowanej.
Kierowniku, ważne że jeden z drugim dadzą się nabrać i na kilka miesięcy, a może nawet i dłużej trafi się taki dobry niewolnik. W dobie braku kierowców taki owner operator to zbawienie. Kosztów żadnych, mniej użerania się niż z kierowcami bo jak mu bida zajrzy w oczy to ugryzie się w język i pojedzie. A jak coś urwie to pójdzie z jego OC. I tak się kręci biznes...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 10 lis 2022, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Jak dla mnie, to ten jego zysk po jego przeliczeniach, jeżeli zostałoby mu na czysto faktycznie 10 tysięcy, czy nawet 12 to śmiech na sali. Niech opona jeb*ie czy jakieś koszty serwisowe i gość wbije zęby w ścianę. Jakby mu zostało 20-25, ok spoko.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 lis 2022, 1:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

W tym filmiku liczy koszty? Czy gdzie? Bo w sumie chętnie bym ten fragment obejrzał, a wytrzymałem całe 20s... albo może może dajcie jednak te cycki.
Apropos cycków, to parę razy mi gdzieś wyskoczyła ta parka, co laska zawsze bez stanika z tym typem, który ma twarz nieskalaną myśleniem. Ale nie pamiętam jak się to nazywa, bo wyklikałem, żeby nie pokazywało :]


Post Wysłano: 11 lis 2022, 10:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Jest ktoś co pamięta / może coś powiedzieć na temat takiego "dziadziusia" jak Man tga 480 d26 euro 4. Głównie chodzi mi o silnik resztę bolączek Mana znam. Wpadł mi w oko taki z oryginalnym przebiegiem ośmiu stówek w wersji 5star , na pierwsze wrażenie idealny jak na te lata.


Post Wysłano: 11 lis 2022, 11:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Powiem tak możesz brać w ciemno te euro 4 jest nawet lepszy od euro 5, brak adblue . Tylko zaślepić egr, jeśli tłumik zatkany to też zrobić z nim porządek i będzie latać.
Nie wspominając 5 star jest lepiej wykonany od zwykłego tga
Sprzęt do robienia porządku z tłumikiem
Mój obecnie ma 980 tyś km

Obrazek

Obrazek

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 11 lis 2022, 12:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
W tym filmiku liczy koszty? Czy gdzie? Bo w sumie chętnie bym ten fragment obejrzał, a wytrzymałem całe 20s... albo może może dajcie jednak te cycki.
Apropos cycków, to parę razy mi gdzieś wyskoczyła ta parka, co laska zawsze bez stanika z tym typem, który ma twarz nieskalaną myśleniem. Ale nie pamiętam jak się to nazywa, bo wyklikałem, żeby nie pokazywało :]
https://youtu.be/9ck2gaRv6Mo

Tutaj Paker objaśnia ile zarobił przez tydzień i "szacuje" na podstawie danego tygodnia, ile zarobi przez miesiąc pomnażając przychody i rozchody x3, zakładając, że tydzień w tydzień koszty i zarobki będą takie same.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 lis 2022, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Cytuj:
Powiem tak możesz brać w ciemno te euro 4 jest nawet lepszy od euro 5, brak adblue . Tylko zaślepić egr, jeśli tłumik zatkany to też zrobić z nim porządek i będzie latać.
Nie wspominając 5 star jest lepiej wykonany od zwykłego tga
Sprzęt do robienia porządku z tłumikiem
Mój obecnie ma 980 tyś km

Obrazek

Obrazek
Nie planowałem cofać się w rocznikach na placu ale ostatnio to nie wiek auta świadczy o jego bezawaryjności, najgorsze jest to że z nowszych tj e6 ciężko jednoznacznie powiedzieć co się sprawdzi po latach a np w manach ilość ogłoszeń z uszkodzonym silnikiem naprawdę jest zatrważająca . Cóż trzeba będzie tego 5stara obejrzeć.


Post Wysłano: 11 lis 2022, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Której Nazwy Nie Wolno Wymawać telefony się urywają o robotę za 3,8zł/km.
Ale przepraszam bardzo, teraz całe 4ziko płacą. :mrgreen:


Niestety, ale taka jest prawda. Naoglądają się tego ludzie co mają problem z organizacją pracy u kogoś, nabiorą kredytów/leasingów i później jest płacz, zgrzytanie zębami i powtarzanie słynnego tekstu, że transport się nie opłaca. ;)

Wojtyła nie lepszy. Najpierw zachwalał Adar, później miał chwilę, co płakał, że się zamyka to znalazł MagTrans i teraz Magi są najcudowniejsze na świecie... Jeden lepszy od drugiego, czekam na któregoś celebrytę w jakimś Fame MMA. :D

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 lis 2022, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
czekam na któregoś celebrytę w jakimś Fame MMA. :D
To jest świeże... Oglądałbym jak się leją po gębach.
A walka wieczoru to szefowa imadzynejszyn z jakąś tam inną...
Zamiast kisielu może być smar do siodła.


Post Wysłano: 11 lis 2022, 16:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Powiem tak możesz brać w ciemno te euro 4 jest nawet lepszy od euro 5, brak adblue . Tylko zaślepić egr, jeśli tłumik zatkany to też zrobić z nim porządek i będzie latać.
Nie wspominając 5 star jest lepiej wykonany od zwykłego tga
Sprzęt do robienia porządku z tłumikiem
Mój obecnie ma 980 tyś km

Obrazek

Obrazek
Wystarczy wymienić tłumik na ten od E3. Mamy TGA 2006 rok, jeszcze E3 430 koni, w e-tollu E4. Bardzo udany samochód, praktycznie bezproblemowy. I mamy TGS E4, 440 koni, z tym były przeboje ale to raczej wynikające z tego jak przez porządnego Niemca był wcześniej traktowany.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 lis 2022, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Cytuj:
czekam na któregoś celebrytę w jakimś Fame MMA. :D
To jest świeże... Oglądałbym jak się leją po gębach.
A walka wieczoru to szefowa imadzynejszyn z jakąś tam inną...
Zamiast kisielu może być smar do siodła.
Już się kręcili ten Platfus MG i Ardian Steryd Pałker na jakiejś patogali. Ale im się pomyliła odwaga z odważnikiem i myśleli, że dostaną po milion złotych gdzie praktycznie oprócz nas i dzieciaków z zajawka na tiry nikt nie zna tych ameb.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 11 lis 2022, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Można wymienić na tłumik z euro 3, tylko szkoda kasy jak masz cały tłumik nie zgnity to godzinka roboty i masz ten sam efekt bez rzadnego rozcinania tłumika. Tylko potrzebne wiertło do metalu o długości 50 cm

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 11 lis 2022, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Aż mi się przypmnialo jak Wojtyła chciał kupować konia i u dealera zaczal rozmowę od tego że jest tym znanym influencerem i ile upustu dostanie na start :lol:
W tym całym świecie owner operatorów jest Kwiatula który bierze swojego FHacza i goni tydzień w tydzień na ten wschód. Ostatnio w Rosji turbina mu jebła, kiedyś sprzęgło w Kazachstanie i to jest prawdziwy obraz transportowca :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 lis 2022, 18:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Można wymienić na tłumik z euro 3, tylko szkoda kasy jak masz cały tłumik nie zgnity to godzinka roboty i masz ten sam efekt bez rzadnego rozcinania tłumika. Tylko potrzebne wiertło do metalu o długości 50 cm
Do końca życia chyba nie zapomnę jaka jest różnica w cenie tłumika do E3 i E4. Lekko ponad 13000 zł :mrgreen:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 lis 2022, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Aż mi się przypmnialo jak Wojtyła chciał kupować konia i u dealera zaczal rozmowę od tego że jest tym znanym influencerem i ile upustu dostanie na start :lol:
W tym całym świecie owner operatorów jest Kwiatula który bierze swojego FHacza i goni tydzień w tydzień na ten wschód. Ostatnio w Rosji turbina mu jebła, kiedyś sprzęgło w Kazachstanie i to jest prawdziwy obraz transportowca :D
Kwiatula robi proste, zwykłe relacje, bez żadnego udziwniania, nie klei filmików godzinami po robocie, itp... Daje prosty, jasny przekaz i jest ok, aż chce się zobaczyć co tam u niego słychać. :wink: W przypadku innych tych celebrytów, to komponowanie filmików, jakieś zagadkowe opisy żeby tylko kliknąć obrazek obejrzeć i takie tam... Tam samo jak Paker dał opis, że okradli go w trasie... Każdy jak to otworzył, to się spodziewał, że ropę mu na mopie wypomowali czy coś... A potem się okazało, że zajumali mu żel pod prysznic, bo zostawił w Gądkach na Rabenie i był zdziwiony, bo po 9 godzinach, jak wrócił, "już" go nie było... :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 lis 2022, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Przecież wiadomo, że to celowe zagrania pod oglądalność.Tak jak ćwiczenia Iwonki,czy prysznice przy kabinie.Ogólnie co do transportu,to bardzo na czasie jest chyba przywołanie lekko już zakurzonego "kiedyś to było"...

A ogólnie to zaczyna się już sraczka w transporcie,co chwila oddam leasing,czasy oczekiwania na ciągniki i naczepy wracają do normy.Wiele aut jest na już na placach,nawet ostatnio widziałem że DAF-a XG za 98k E,ktoś chciał oddać, co jeszcze chwilę temu było minimum 110k...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 11 lis 2022, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Tam samo jak Paker dał opis, że okradli go w trasie... Każdy jak to otworzył, to się spodziewał, że ropę mu na mopie wypomowali czy coś... A potem się okazało, że zajumali mu żel pod prysznic, bo zostawił w Gądkach na Rabenie i był zdziwiony, bo po 9 godzinach, jak wrócił, "już" go nie było... :lol:
Ja bym mu zostawił w tej kosmetyczce tylko szczotkę do zębów :D i kombinuj chłopie #PoranekKojota

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3331 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13329 3330 3331 3332 33333468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: