Strona 2020 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12018 2019 2020 2021 20223472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sty 2018, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Nie wiem czy pijesz do tego Miąsko, ale on mówił o średnio dwóch ujawnionych poważnych naruszeniach. Rozumiesz? Poważnych...
Jakieś 40h ciągłej jazdy, magnesy, wyłączniki...

I ujawnionych, tzn wykrytych, na które jest protokół...

A ilu was jest w firmie? Bo każdy musiał by mieć taki gruby, wykryty i zewidencjonowany niefart 2 x do roku...

I dopiero wtedy, wszczyna się postępowanie skutkiem którego, może byc zabranie licencji. Może, ale nie musi.

Ale jeśli tak, to otworzy się potem to samo, tylko z dopiskiem sp.z oo. lub z kropką w nowej nazwie.

Rozumiesz bezsens tego prawa?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Mialo byc pw

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 09 sty 2018, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kierownik jesli to do mnie to nie ogladalem tego filmiku jeszcze wiec nie znam tematu

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 09 sty 2018, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
fajna tabliczka? :lol:
U Szpaka se było zrobić!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 sty 2018, 0:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

No dostałby akurat na dzień dziecka :P

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 10 sty 2018, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Można tylko stawka jest wieksza
Nooo, całe 0.37 e brutto :D


Post Wysłano: 10 sty 2018, 0:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Nie wiem czy pijesz do tego Miąsko, ale on mówił o średnio dwóch ujawnionych poważnych naruszeniach. Rozumiesz? Poważnych...
Jakieś 40h ciągłej jazdy, magnesy, wyłączniki...

I ujawnionych, tzn wykrytych, na które jest protokół...

A ilu was jest w firmie? Bo każdy musiał by mieć taki gruby, wykryty i zewidencjonowany niefart 2 x do roku...

I dopiero wtedy, wszczyna się postępowanie skutkiem którego, może byc zabranie licencji. Może, ale nie musi.

Ale jeśli tak, to otworzy się potem to samo, tylko z dopiskiem sp.z oo. lub z kropką w nowej nazwie.

Rozumiesz bezsens tego prawa?
Teraz jest moda na Sp. Z o.o. Sp.K., piękny manewr dla dużych i obfitych przekrętów.


Post Wysłano: 10 sty 2018, 3:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pierwszy dzień w robocie. Nawet dobrze żarło.

Za Wiedniem na parkingu kręcąc pauzę zajechał gość z Polski i się pyta jak dojechać na Klagenfurt. Mówię mu cały czas prosto kierunek Graz a dalej już na Klagenfurt będą kierunki. Wyjechaliśmy razem z parkingu. Dolatuje za kilka kilometrów do skrzyżowania z S6. Stoi gamoń na awaryjnym nagle rusza i.. tak. Pojechał w S6 na Bruck an der Mur. Tłumaczyłem cieciowi na atlasie, mapie ale widząc, że ciężko łapie pokazałem mu na Googlemaps. Nie pomogło.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Pierwszy dzień w robocie. Nawet dobrze żarło.

Za Wiedniem na parkingu kręcąc pauzę zajechał gość z Polski i się pyta jak dojechać na Klagenfurt. Mówię mu cały czas prosto kierunek Graz a dalej już na Klagenfurt będą kierunki. Wyjechaliśmy razem z parkingu. Dolatuje za kilka kilometrów do skrzyżowania z S6. Stoi gamoń na awaryjnym nagle rusza i.. tak. Pojechał w S6 na Bruck an der Mur. Tłumaczyłem cieciowi na atlasie, mapie ale widząc, że ciężko łapie pokazałem mu na Googlemaps. Nie pomogło.
Navi tak ciagnie to wolal jej zaufac niz tobie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 11 sty 2018, 1:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Kolejna nocka przy pisaniu inżynierki. Bardziej mnie to wykończy niż kontenery zaraz :evil:


Post Wysłano: 11 sty 2018, 13:39

Post Wysłano: 11 sty 2018, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Żwirek bo to pisanie prac to jedna wielka ściema i przepisywanie podręczników. Inżynierka może jest bardziej badawcza, ale nie zmienia to faktu, że to bzdura jest. Nic nowego nie udowodnisz tym co piszesz a pisać musisz. Ja przy mgr to tak mściłem i przeklinałem, że aż odpuściłem pisanie żeby nie narobić bałaganu swoimi wnioskami [emoji14]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 11 sty 2018, 14:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja miałem na licencjacie coś cirka 60 stron. Połowę promotorka wykreśliła, bo twierdziła, że przepisałem podręcznik. Tłumaczyłem, że to odnośniki do fragmentów z podręcznika, które przytoczyłem. Tam gdzie napisałem swoimi słowami, wykreśliła, że brak odnośnika z źródłem do książki z jakiej korzystałem. Wkur.iłem się napisałem na 21 stron licencjat z czego 10 to tabelki i mapy. A promotorka nie miała bladego pojęcia o transporcie to wciskałem tak takie bullshity na obronie, że łykała jak pelikan. Zresztą cała szkoła to taki pic na wodę. Jak mnie bagiety na pierwszym zjeździe z kumplem złapali bez zapiętych pasów i pytali do jakiej uczelni chodzimy to powiedzieli tylko "łooo... zbieranie czereśni".

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 sty 2018, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ogarnia ktos czy duzym z Nancy n59 do saint die des vosges i dalej do a35 to ja przejade duzym i czy w Austrii od s16/a12 od feldkirch do insbruck jest przejezdna bo jakos tam zakazy byly

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 11 sty 2018, 18:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Rzeczywiście '' nareszcie''. Typowe nabijanie pieniędzy. Gdyby chodziło faktycznie o przestrzeganie tego durnego przepisu to musialobyc tyle radiowozow ile aut na drodze. Będą łapać tych wolniejszych i nabijac kapustę pisiorom.
Tak mnie to wku*** jak słyszę, że policja coś dostała, na coś się uwzieli a za chwilę ktoś temu przyklaskuje, że bardzo dobrze. Nigdy w żadnej akcji policji nie chodzi i nie chodziło o bezpieczeństwo i uczenie kogokolwiek czegokolwiek. Zawsze chodzi tylko o dojenie i doje ba nie tego biednego obywatela.


Post Wysłano: 11 sty 2018, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 249
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

Post Wysłano: 11 sty 2018, 19:34

Cytuj:

Rzeczywiście '' nareszcie''. Typowe nabijanie pieniędzy. Gdyby chodziło faktycznie o przestrzeganie tego durnego przepisu to musialobyc tyle radiowozow ile aut na drodze. Będą łapać tych wolniejszych i nabijac kapustę pisiorom.
Tak mnie to wku*** jak słyszę, że policja coś dostała, na coś się uwzieli a za chwilę ktoś temu przyklaskuje, że bardzo dobrze. Nigdy w żadnej akcji policji nie chodzi i nie chodziło o bezpieczeństwo i uczenie kogokolwiek czegokolwiek. Zawsze chodzi tylko o dojenie i doje ba nie tego biednego obywatela.
Czytałeś w ogóle artykuł?
Cytuj:
Nie interesowało ich, że moim zdaniem nie jechałem na tyle wolno, by poruszać się prawym pasem, ani na tyle szybko, by zjechać na lewy. Wydawało mi się, że jazda środkowym była w tym przypadku odpowiednia, ale oni byli nieubłagani - opisuje.
Czyli wychodzi na to, że prawym się jeździ wolno, środkowym średnio a lewym szybko, bez znaczenia na natężenie ruchu na sąsiednich pasach. Czyli typowe widowisko widziane na polskich drogach.


Post Wysłano: 11 sty 2018, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Łukasz to co wkleiłeś to od tego Sobanskiego z Lęborka? Myślałem ze tylko frytki ciągają a nie czołgi :D

Jabson ja uratowałem się ankietą, wykresy zajmą kupę stron. Do tego obserwacja wolnych miejsc na Koschingerze i braca badawcza jak ta lala :D jedno dobre, nie będą mieli pojęcia o tym temacie bo sam go wymyśliłem, nie jest wzięty z listy. Minus to mało literatury o dostępności miejsc parkingowych przy autostradach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 11 sty 2018, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Nie tylko Sobańscy. Auta firmy Kuś też tam były. Ciekawe kto był organizatorem transportu.


Post Wysłano: 11 sty 2018, 20:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Sobańscy od jakiegoś czasu właśnie zaczeli się bawić w platformy.
Jaka reklama teraz :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2020 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12018 2019 2020 2021 20223472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: