Strona 3281 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13279 3280 3281 3282 32833472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 kwie 2022, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
nie robi z siebie idiotki.
:shock:
Cytuj:
Andrzej stwierdził, że takiej okazji szkoda zmarnować...
Andrzej to jednak fachowiec jest.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 01 maja 2022, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

No może trochę przesadziłem. Miałem na myśli to, że nie jest kontrowersyjna jak niektórzy internetowi celebryci.


Post Wysłano: 01 maja 2022, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
umie się wysłowić
Z tym to też różnie u niej bywa :U


Post Wysłano: 01 maja 2022, 13:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Chyba za mało oglądam. A siorbie jak przełyka ślinę? :mrgreen:


Post Wysłano: 01 maja 2022, 18:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Nie ale czasem gada jakby namarzła :lol:
Szczyci się ta pracą na gabarytach a kiedyś na filmie było lotnisko na krzyżówce a ona jechała zawrócić 15km dalej bo się nie wyłamie.
i Ogólnie tak czasem patrząc na te filmy to ona chyba jednak taka ogarnięta nie jest na jaką wygląda
Wiadomo kasę robi z tych reklam i innych pierdół


Post Wysłano: 01 maja 2022, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

To jest nasza perspektywa, a do mediów poza branżowych inne cechy jej potrzebne ;)


Post Wysłano: 01 maja 2022, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Nie ale czasem gada jakby namarzła :lol:
Szczyci się ta pracą na gabarytach a kiedyś na filmie było lotnisko na krzyżówce a ona jechała zawrócić 15km dalej bo się nie wyłamie.
Generalnie branża i piloci odetchnęli z ulgą po odejściu :D
Szwagier pojechal teraz na majówkę na Podkarpacie i miejscowi mowią ze ruszyły jakieś gondole na Solinie, wpisuje w Google temat a tam najważniejsze info "gondole przywiozła Iwona ":lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 01 maja 2022, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Nie ale czasem gada jakby namarzła :lol:
Szczyci się ta pracą na gabarytach a kiedyś na filmie było lotnisko na krzyżówce a ona jechała zawrócić 15km dalej bo się nie wyłamie.
i Ogólnie tak czasem patrząc na te filmy to ona chyba jednak taka ogarnięta nie jest na jaką wygląda
Wiadomo kasę robi z tych reklam i innych pierdół
Reasumując, może I nie zrobi zawrotki na byle skrzyżowaniu, ale o konieczności jazdy 15km dalej, zrobi film, który m.in. obejrzysz Ty, razem z nim obejrzysz reklamy, I kupisz sobie gadżet z jej sklepu. Reasumując ona na tym interesie zarobi ciężki piniondz, a Ty tylko straciłeś czas.

Mówisz że kto tu jest nie ogarnięty? Bo mam wątpliwości.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 maja 2022, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie wiem czy ona sama to ogarnia, ale marketingowego punktu widzenia to akurat jej kariera przebiega zaskakująco dobrze jak na tak infantylna osobę. Fakt, cycki pewnie w tym pomagają, co prawda dzisiaj kobieta za kierownicą to już nie jest żaden wyczyn, ale jakby nie było to Iwonka jest najbardziej rozpoznawalną personą tej branży.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 01 maja 2022, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Teraz jeszcze kasę robi, ale po co? Pierwszej młodosci Iwonka nie jest. Jeszcze trochę i obudzi się bez dziecka, chłopa, bez rodziny. Zostanie jej wątpliwa kariera.


Post Wysłano: 01 maja 2022, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Sądzę że sama nie ogarnia. Ma siostrę od sklepu, jakaś firmę od montażu filmów, tego Alexa od łatwienia roboty. To tyle co mi się kojarzy.

Chłopy, my nawet nie wiemy, ale ona za tyle lat zbudowała małe imperium. Ona wcale nie musi jeździć tym trokiem, może sobie wynająć pracownika i też zarobi, sądzę że spokojnie może dobrać ze 2 lub 3 zetawy. Jeździ bo z tej pracy ktoś jej sklei film, ktoś obejrzy, jutub zapłaci za reklamę, przy okazji ona buduje swoją markę. Przecież jej kufa na plandekach znalazła się nie przypadkiem.
Ja wiem, że tam nie ma przypadku, ta praca, volvuś, ładna buzia, cycek, jutub, reklamy, sklep, plus to co nie wiemy (a na bank jest coś jeszcze), I skutek jest taki, że ona sra forsą.

To że czasem jest nie poradna, robi błędy, gdzieś się zamota, to w sumie jak my wszyscy :).
Kogo piecze kropka niech nie ogląda, bezpodstawny hejt nic nie zmieni.

Ps. Też to czasem oglądam :wink: . Mozna zabić czas na pauzie, i jak się włączy napisy po angielsku, to można się z języka podszkolić :D .


Bld ona podejmuje decyzje świadomie, I bierze pod uwagę że poprostu się starzeje.
W jej przypadku, chętnych zaganiaczy nie braknie, dzieci nie dla każdego są celem w życiu, choć sądzę że jeszcze ma kilka lat.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 01 maja 2022, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Tutaj jeszcze język angielski poszerza horyzonty o różnych dziwnych zagranicznych widzów-fanów którzy chyba kręcą śmigło pod tą postać w każdym możliwym komentarzu

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 maja 2022, 9:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Widzę, że tu grono fachowców jest :mrgreen:
A tym volvem to po kraju czy eu jeździ? Jakby nie było, jak ona jest w każdej lodówce, to by jej czasu brakło na jeżdżenie, więc i na leasing tego Volva. Więc odpowiedź z czego jest kasa, sama się nasuwa.


Post Wysłano: 02 maja 2022, 13:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

no i na co ja mam śledzić tych celebrytów jak więcej się dowiem z forum i jednego czy dwóch wyśmiewczych fp :mrgreen:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 02 maja 2022, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:16
Posty: 110

Nikt nie ogląda a każdy wszystko wie :lol:


Post Wysłano: 02 maja 2022, 19:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Widzę, że tu grono fachowców jest :mrgreen:
A tym volvem to po kraju czy eu jeździ? Jakby nie było, jak ona jest w każdej lodówce, to by jej czasu brakło na jeżdżenie, więc i na leasing tego Volva. Więc odpowiedź z czego jest kasa, sama się nasuwa.
Po EU, od Grecji po Portugalie :D

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 03 maja 2022, 0:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Grecki odcinek był dobry,jako że tam kiedyś jeździłem byłem ciekawy Jej miny po przejeździe przez Bułgarie :mrgreen:
I szok był,drogi jak poligon gdzie w okolicach Vidina trze się zderzakiem od naczepy o koleiny i urywa kosz z zapasem :D-bywało i tak wiosną
Nie miała autobany jak u Niemca i najgorsze co ją mogło spotkać,musiała kupić winiete na granicy :mrgreen:
Powiedziała że już tam nie pojedzie bo Volvuś musi się męczyc :lol:


Post Wysłano: 03 maja 2022, 10:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1811
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Panowie pytanie techniczne. Ktoś ma jakiś pomysł, gdzie oprócz poduszek z tyłu od zawieszenia w Volvo, może uciekać powietrze z nich? Poduchy 100% całe, sprawdzałem, nie poparciałe itp.... Ostatnio nawet jak byłem w domu, słuchałem czy coś gdzieś nie syczy, na jakimś wężyku czy coś i nic, wszystko gra. Otóż zawsze po weekendzie ucieknie tego powietrza z poduch, że sporo musi dopompować, żeby wypoziomować. Jak mnie wkur*ia takie coś, gdy coś niby leci, niby nie i szukaj wiatru w polu...

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 maja 2022, 11:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Tutaj jeszcze język angielski poszerza horyzonty o różnych dziwnych zagranicznych widzów-fanów którzy chyba kręcą śmigło pod tą postać w każdym możliwym komentarzu
+Grażyny obrończynie, które od razu siadają na krytykujących :D


Post Wysłano: 03 maja 2022, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Cytuj:
Panowie pytanie techniczne. Ktoś ma jakiś pomysł, gdzie oprócz poduszek z tyłu od zawieszenia w Volvo, może uciekać powietrze z nich? Poduchy 100% całe, sprawdzałem, nie poparciałe itp.... Ostatnio nawet jak byłem w domu, słuchałem czy coś gdzieś nie syczy, na jakimś wężyku czy coś i nic, wszystko gra. Otóż zawsze po weekendzie ucieknie tego powietrza z poduch, że sporo musi dopompować, żeby wypoziomować. Jak mnie wkur*ia takie coś, gdy coś niby leci, niby nie i szukaj wiatru w polu...
Takie g**** wycieki najlepiej się sprawdza po jeździe w deszczu. Tylko, że trochę nieprzyjemnie wchodzić wtedy pod auto.
Podnieś poduszki na maxa w górę i popsikaj po nich wodą.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3281 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13279 3280 3281 3282 32833472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: