Strona 2326 z 3473 [ Posty: 69445 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12324 2325 2326 2327 23283473 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 wrz 2018, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Opowiadasz są takie auta z mitycznymi koniami które pod żadną górkę nie zwolniają z każdym ładunkiem

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Kermit na Surmetalu byłeś?

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Źle tam koleszko pojechałeś w tej Bośni... Tam dalej się jeździ i nie koło stalproduktu...


Co do kar trochę to słabe, wszyscy kotłują się w temacie godzin nocnych, a nikt nie informuje o restrykcyjnych karach i zmianach w taryfikatorze....

Każdy pilnuje godzin a inspekcja zaczyna kasować za rzeczy które do tej pory były normą.
Osobiście byłem chory jak raz w tygodniu nie przeleciałem się na 4,40 :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Opowiadasz są takie auta z mitycznymi koniami które pod żadną górkę nie zwolniają z każdym ładunkiem
Mlody jestem pszczol luzem nie wozilem

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Źle tam koleszko pojechałeś w tej Bośni... Tam dalej się jeździ i nie koło stalproduktu...
Optycznie to chyba oba te wiadukty wygladaja identycznie i wykonane w tej samej technologii jak mnie pamięc nie mysli ze zdjeciami z internetu. Ja byłem w tym "amerykańskim" złomowcu który w połowie jest zapełniony radiowozami różnej maści, nawet srebrne kijanki :shock:


Ciućma tam jeszcze raz musisz przeczytac co napisalem, bo ja pisze jedno a ty odpowiadasz na inny temat :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Kermit odpowiadalem do twojej poprzedniej wiadomosci raz jeszcze a nie ostatniej.

Co do procentow jak ktos potrafi to i bedzie plynnie jechac i 100% miec

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Eco sreko, 92 piz** na środkowym/lewym i tyle! :lol: :lol: Głaskać to można kobite w nocy :twisted:
Każdy niech se jeździ ile chce, ale nic tak nie [wycenzurowano] jak ciule którzy przyspieszają gdy ich dogonisz, albo zaczniesz wyprzedzać. Strzelałbym do takich.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:07

Takie procenty to sobie można robić samemu na torze , A nie w ruchu ulicznym.Prosty przykład jest taki : Za gwałtowne hamowanie od razu procenty spadają. No chyba, że ktoś jest na tyle zawzięty , że nie będzie hamował na czerwonym świetle lub przypakuje w kogoś kto mu na chama wyjechał przed pysk , bo przecież jak to uczyni to komputer odliczy mu kilka procent za taki manewr :lol:
Edit @ Hypia piona :D
Dziś jechałem za takim zlamasem. W tunelu przed Zgorzelcem jechał całe 65( nawet osobowymi poszli w silną dal) , a gdy tylko skończył się zakaz to od razu but.Pytam go dlaczego dalej nie jedzie te 65 to głupio mnie zapytał: do kogo mówisz chlopcze?
Nie podejmowałem dalszej dyskusji , bo na debila szkoda strzępić języka.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4064
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

W pedał możesz cisnąć jak chcesz, byleby wcześniej hamować silnikiem, potem hamulcem długotrwałego działania, a na koniec hamulcem zasadniczym.
Przewidywanie to podstawa.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:20

Korni wytłumacz mi jak mam przewidzieć , że ktoś mi się na hamca [wycenzurowano] przed pysk? A gdy już to uczyni to powinienem postępować zgodnie z Twoimi zaleceniami?
Mnie by szkoda Dafiego na to było :D


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4064
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Po wcześniejszych zachowaniach takich ASiorków można założyć co zrobią i przeciwdziałać.
Jedną z taktyk jest np. puszczenie fury z góry, żeby jednak nie wyprzedził :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:29

No tak ale to nie zdaje egzaminu w przypadku typa , który dopiero co włącza się do ruchu.
P.S. ostatnio był taki przypadek , że koleś się tak na chama wrył. Klient , który musiał ostro hamować zbeształ go na radiu , A ten na to : co Ty chcesz przecież kierunek włączyłem :lol:
Kochane janusze :wink:


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Tak czy siak sprowadza się to do jednego. Kolejny pretekst i narzędzie by wyszczuplić nasz portfel.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

9zl nie jezdzisz od wczoraj wiec chyba mozesz zalozyc z gory ze skoro ktos jest na podporzadkowanej to duze prawdopodobienstwo ze sie wjebie tak samo z czerwonym swiatlem czesto jest tak ze juz dosc dlugo sie pali a gosc idzie na pelnej piz** do konca potem dym z opon i krzyk ze pomarańczowe za krotkie ale z dobrych 2km bylo widac sygnalizator.

Nie jestem fanatykiem procentow, wiem ze mozna miec ich malo a rownoczesnie miec norme kosmiczna nie do osiągnięcia przy 100% aczkolwiek zrobic w dafie ponad 90% to nawet [wycenzurowano] mozna bez problemu.

Kamilu znaczy sie z jakiego powodu ta kasa ma uciekać

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:00

To , że ktoś się wdupczy ma hamca to ja wiem.Natomiast nigdy nie wiem ile razy ktoś taki numer mi wywinie.
Dlatego napisałem, że jak komuś zależy na procentach to można to na torze zrobić.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:05

Czyli po raz kolejny (i pewnie nie ostatni) zawodowcy zostali wydymani przez żont*. Teraz właśnie potrzeba się zjednoczyć. Teraz trzeba zacząć protest. Przeciw takiemu restrykcyjnemu podejściu do tematu. Dlaczego? Rzeczą ludzką jest się pomylić. Rzeczą ludzką jest popełnić błąd. I właśnie w tym celu należy się zjednoczyć, by przywrócić odrobinę "ludzkości" do tego idiotycznego taryfikatora.

* - błąd celowy, spowodowany brakiem szacunku do marionetek i starego kawalera

Dziewiątka - nie opowiadaj bajek. Jakoś jeżdżę na "systemie oceny", który jest u nas w firmie i nie mam żadnych problemów. Korni napisał Ci jasno i wyraźnie - PRZEWIDYWANIE. No, ale jeśli u Ciebie liczy się tylko but-but-but-odcięcie i nie patrzysz w lustra, co się za Tobą dzieje... Wybacz, daremne tłumaczenie.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:19

Słuchaj ja mogę też przewidywać za nas wszystkich i jechać 60 .Wtedy będzie małe prawdopodobieństwo , że ktoś mi wywinie jakiś numer.Po drugie jazdę np u Niemca czy na obwodnicy Antwerpii lub Paryża to jestem w stanie przewidzieć. Wiem , że lekko nie będzie :D
Można jechać nie przebijając na górną skrzynię pytanie moje brzmi tylko po co , na co i za co ?


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:25

Użytkownik po proteście 69, wydaje mi się że jedyna opcja to nie wychodzić przez tydzień z domu do pracy. Wtedy taki protest ma sens, a nie jazda 69 i powieszona kamizelka na lusterku :lol:


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

9zl dziwne bo po torze jechalem.kilka razy w zyciu na codzien jezdze w ruchu publicznym i jakos zrobic 100% to dla mnie zaden Challenge

Ostatnie kolko w tym jakies 400 na pusto i rozladunek kompresorem.
Bylo by lepiej ale zapomnialem odbic na bruntal i skracalem 460 od 46 do 57

Nie raz mi ktos wyjechal czy wskoczylo czerwone, nie raz musialem hamowac z gorki bo kazdy kto jechal na opawe wie ze deb mozna miedzy bajki wlozyc.

Btw nie chwale sie i mam wysprzeglone na procenty poprostu moj styl jazdy pokrywa sie z zalozeniami komputera. Odcinek pokonany w 35h w tym rawenianka w dwie strony u olomuniec - prudnik.

Użytkownik masz moje poparcieObrazek

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

To teraz już wiemy kogo szef klepie po ramieniu na koniec miesiąca... :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2326 z 3473 [ Posty: 69445 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12324 2325 2326 2327 23283473 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: