Strona 2460 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12458 2459 2460 2461 24623472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sty 2019, 20:41

Na 11 to stała patologia.Jeden karawani , a całe stado za nim jedzie i mało , który ma taki odstęp zachowany żeby ktoś kto chce wyprzedzać się mógł zmieścić między dwiema ciezarowkami. Mnie też kiedyś jakiś koło sapał na radiu jak kasowałem cały peleton :lol:
Grzecznie mu wytłumaczyłem , że jak on chce sobie jeździć żółwim tempem to niech se jeździ, ale niech łaskawie zrobi trochę odstępu.


Post Wysłano: 22 sty 2019, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
bo gosc czeka we wjezdzie aż ktores sie zwolni mimo ze plac wielkości boiska do nożnej pustyWysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Kiedyś koleś czekał cierpliwie, aż zaleje do pełna dwa kotły. Miał od groma innych dystrybutorów, ale nie skumał chyba, że można podjechać odwrotnie albo przeciągnąć pistolet. Zatankowałem, zapłaciłem, poszedłem szybko do kibla i odjechałem. Jak wyjeżdżałem ze stacji to zobaczyłem, że po chwili próby i tak podjechał na inne stanowisko, bo coś mu nie podpasowało :lol: :lol: Chyba skumał, że el-pi-dżi to jednak na innym stanowisku


Post Wysłano: 22 sty 2019, 23:23
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nie chcą wyprzedzać ale muszą siedzieć na zderzaku tego, który jedzie przed nim. I nie rozumiem tego popędzania na drodze. Ale już mnie takie dziwne zaczepki nie ruszają.

Kermiter Ty często jeździsz między Olesnem a Kluczborkiem czy takie sporadyczne strzały?

A co do celebrytów. Kolejny normalny dzień wśród wesołej gromadki. Raz odpaliłem filmik jak się się wydziera ta dziewucha do aparatu czy telefonu podczas jazdy i skończyłem oglądać. To chyba ta panna co o mało albo wjechała w tył swojego chłopaka na patelni?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 22 sty 2019, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA


Cytuj:
A co do celebrytów. Kolejny normalny dzień wśród wesołej gromadki. Raz odpaliłem filmik jak się się wydziera ta dziewucha do aparatu czy telefonu podczas jazdy i skończyłem oglądać. To chyba ta panna co o mało albo wjechała w tył swojego chłopaka na patelni?
Tak to ona. Wechała w tył, bo on ledwo wyhamował przed tworzącym się korkiem, a ona już nie dała rady, bo "czujnik anty zderzeniowy nie zadziałał w jej manie" (tak w tym poście opisała to, ponieważ właśnie go odkopałem). Jeśli chodzi o ten filmik co jedzie i gapi się do kamerki zamiast na drogę to też chwilę temu włączyłem, ale nie mam żadnego alkoholu, a przy gripexie źle się go oglądało. [emoji38]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 23 sty 2019, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:58
Posty: 124
Samochód: FH

Orientuje się ktoś, jakie aktualnie kolejki za solą w Kłodawie ?


Post Wysłano: 23 sty 2019, 1:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
-"to jest JEDENESTKA a nie autostrada!! tu sie jedzie jeden za drugim a nie wyprzedza!!"
w tym miejscu zgłupiałem i parksnałem smiechem gosciu z actrosa tez przez smiech mu powiedział ze jak chce to niech se jedzie dalej 60km/h, jak jest wolne to wyprzedza i tyle :D w tym momencie z przeciwka wyłania sie peleton i faktycznie drugi juz był owy Actros z KNT a za nim taka typowa magnumka która przywozi wode mineralna
Ta 11 miejscami tam faktycznie nie jest za wesoła. Jak duży, dużego wyprzedza to idzie się przytulić także może gościu był zestresowany lekko tym wyprzedzaniem na styk...


Post Wysłano: 23 sty 2019, 9:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Ja tam dobrze wspominam jazdę tą drogą :P tylko w 99% jeździłem tam nocą :D


Post Wysłano: 23 sty 2019, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Jezdzi się dobrze tam ale wiesz jak to czasem niektórych ściąga do osi jezdni przy wyprzedzaniu.
U siebie zauważyłem taka zależność że jak przez dwa lata jeździłem bardzo dużo na UK/IRL 90% autostradami to później jak przyszło nagle po Śląsku jeździć to się okazało że trzeba od nowa się uczyć jazdy po krajowkach. :mrgreen:


Post Wysłano: 23 sty 2019, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Po 4 miesiącach szukania udało mi się dorwać nową butle na gaz do montażu w pionie :-D
Najprawdopodobniej do V8 wleci "podtlenek biedy".

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 23 sty 2019, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Cytuj:
Jezdzi się dobrze tam ale wiesz jak to czasem niektórych ściąga do osi jezdni przy wyprzedzaniu.
U siebie zauważyłem taka zależność że jak przez dwa lata jeździłem bardzo dużo na UK/IRL 90% autostradami to później jak przyszło nagle po Śląsku jeździć to się okazało że trzeba od nowa się uczyć jazdy po krajowkach. :mrgreen:
Tak na marginesie to jak już mowa o tamtych rejonach to już gorzej wspominam odcinek Strzelce Opolskie - Zawadzkie - Olesno Tyle zwierzyny co tam nocą chodziło po drodze to nigdy nie widziałem, mało kiedy szedłem tam na odcięciu


Post Wysłano: 23 sty 2019, 19:29
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ja się też pochwalę.
Kupiłem felunek do parcha.

Byle do lata 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 sty 2019, 20:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Tydzień w tydzień jeżdżę na odcinku Olesno - Strzelce Opolskie i przyznaję, nocą już nie raz heble poszły w ruch. W przydrożnych rowach to po kilka sztuk potrafi stać tylko łeb i poroże widać. O dzikach, lisach i innych zwierzakach z lasu nie wspominam. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 sty 2019, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Kermiter Ty często jeździsz między Olesnem a Kluczborkiem czy takie sporadyczne strzały?

Raz na 3-4 miesiące jak polece DK11 to jestem szcześliwy, tak na codzien to A4 głównie wschód od Śląska :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 sty 2019, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Odebrałem dziś ciągnik, który trochę w ciemno kupiłem za dobre pieniądze na aukcji powindykacyjnej. 2012 DAF XF105.460 SSC ate. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się w serwisie, że gruz ma pełną historię serwisową i całą litanię wymienionych części do końca 2017 r i przebiegu nieznacznie niższego niż ten, który jest teraz na liczniku. Jest nadzieja, że pojeździ trochę bez większych inwestycji :wink:


Post Wysłano: 24 sty 2019, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Bogatemu to i byk się ocieli :P

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 24 sty 2019, 19:38

No to gratulacje, bezawaryjnych! :D


Post Wysłano: 24 sty 2019, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2014, 11:07
Posty: 45
Samochód: Nie kradłem - nie mam :(
Lokalizacja: Utracono sygnał

Cytuj:
Odebrałem dziś ciągnik, który trochę w ciemno kupiłem za dobre pieniądze na aukcji powindykacyjnej. 2012 DAF XF105.460 SSC ate. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się w serwisie, że gruz ma pełną historię serwisową i całą litanię wymienionych części do końca 2017 r i przebiegu nieznacznie niższego niż ten, który jest teraz na liczniku. Jest nadzieja, że pojeździ trochę bez większych inwestycji :wink:
Nie pojeździ.

_________________
Garniak na karku, konto w banku, wódka w lodówce i można świat doganiać.


Post Wysłano: 24 sty 2019, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Mihek, rozwiniesz swoje twierdzenie? Czy jesteś kolejnym trollem, który się aktywował po wieku nieaktywności?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka




Post Wysłano: 24 sty 2019, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Mihu, sprawdź czy adblue pobiera normalnie :D ostatnio na Mysłowicach A4 widziałem akcje jak Inspektorzy rozpruwali elektryke w Dafach; CF,XF do wyboru do koloru dwa na raz trzepali

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 sty 2019, 23:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Na bramkach?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2460 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12458 2459 2460 2461 24623472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: