Strona 3284 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13282 3283 3284 3285 32863468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 maja 2022, 5:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

I jak wrażenia po przesiadce? Serio pytam.


Post Wysłano: 10 maja 2022, 8:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Mieszkam na takim zadupiu gdzie wiecznie wieje. W sumie osiedle nazywa sie Złote Piaski i dobrze to oddaj. Auto po dwóch dniach stania pod domem we wiacie garażowej nadawało się do mycia. A Passka miałem srebrnego więc najmniej wymagający kolor.
Wrażenia bardzo pozytywne. Najechane to ma 85tys km a Passerati miało 250. Skrzynia chodzi szybciej. Zawieszenie jest bardziej komfortowe, lepiej wyciszone. Silnik niby na 10 koni wiecej ale jakos lepiej sie zbiera. Jak mi sie skonczy rok extra gwarancji który dostałem w cenie auta to myśle podjechać na niedaleką hamownie i coś więcej z niego wydusić. W Superbie ilość miejsca powala. Wyposażenie nie jest mega bogate, ale wystarczające. Ogólnie bardzo się ciesze z wymiany.


Post Wysłano: 10 maja 2022, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Stoję sobie na bunga w Kruszwicy a w zatoczke za mną próbuje się wbić kopertą wywrotka z Angamy a za kierownicą jakiś Turek czy jakiś inny lepiej opalony koleś :lol:


Post Wysłano: 10 maja 2022, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Stoję sobie na bunga w Kruszwicy a w zatoczke za mną próbuje się wbić kopertą wywrotka z Angamy a za kierownicą jakiś Turek czy jakiś inny lepiej opalony koleś :lol:
Też już widziałem. Podwójna z Angamy i wyglądali raczej jak z dalekiej Azji, Bangladesz/Filipiny, coś w ten deseń.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 maja 2022, 14:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Chwilę później dojechał jakiś Polak z tej angamy i przyszedł się podpytac i mówi że to hindusi. Mają też kirgistanców, ukraincow itp. :lol: ilościowo może z 10% Polaków reszta obcokrajowcy :D także transport na bogato. Co do stanu aut i naczep tych co stały koło mnie, szkoda komentować w ogóle :roll:


Post Wysłano: 11 maja 2022, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Chwilę później dojechał jakiś Polak z tej angamy i przyszedł się podpytac i mówi że to hindusi. Mają też kirgistanców, ukraincow itp. :lol: ilościowo może z 10% Polaków reszta obcokrajowcy :D także transport na bogato. Co do stanu aut i naczep tych co stały koło mnie, szkoda komentować w ogóle :roll:
Tak, te ich naczepy CMT Chojnice lata świetności dawno mają za sobą :mrgreen:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 12 maja 2022, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Dziś odjechało Volvo. Do Daleszyc ofc. 950tys km zrobiło u nas. I było to raczej ostatnie Volvo jakie miałem.


Post Wysłano: 12 maja 2022, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

I w jaka markę teraz idziesz?


Post Wysłano: 12 maja 2022, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Bez gwiazdy nie ma jazdy.


Post Wysłano: 12 maja 2022, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Czy w przypadku Volvo to z tych samych powodów jakie ja mam w stosunku do biedniejszych kuzynów typu T od Renault?
Czyli drogie części i serwis, oraz niezbyt rewelacyjne spalanie?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 12 maja 2022, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Cytuj:
Cytuj:
Chwilę później dojechał jakiś Polak z tej angamy i przyszedł się podpytac i mówi że to hindusi. Mają też kirgistanców, ukraincow itp. :lol: ilościowo może z 10% Polaków reszta obcokrajowcy :D także transport na bogato. Co do stanu aut i naczep tych co stały koło mnie, szkoda komentować w ogóle :roll:
Tak, te ich naczepy CMT Chojnice lata świetności dawno mają za sobą :mrgreen:
CMT może jest z 6-8szt. Doszło im teraz kilkadziesiąt scanii NG z CNG (czy co to tam jest) i te z beczek e6 podmieniają pod wywrotki. I Fakt ostatnio tez widziałem mega ciemnego gościa w premiumce i tal se myślałem ze to może być hindus jakiś i już nie przesadzaj z tym 10%, na beczkach prawdopodobnie wszyscy Polacy a na wywrotkach może 50/50


Post Wysłano: 12 maja 2022, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Tylko nie ma co się oszukiwać... Angama jest chyba ostatnią na świecie firmą, w której chciałbym pracować.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 13 maja 2022, 7:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Chyba w świątnikach było gorzej :P
No ale podsumowując szału nie ma.
Legenda głosi, ze na beczkach w angamie są dużo lepsze pieniądze niż na wywrotkach


Post Wysłano: 13 maja 2022, 9:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Samodzielny, napisałem tylko co widziałem i co mi wciskał koleś z ww firmy. A ile tam w tym prawdy, w sumie mam w poważaniu :lol: mogą zatrudniać i samych kiero z exportu :D


Post Wysłano: 13 maja 2022, 11:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Nie no, ale Świątniki to ty szanuj, bo to akurat kwintesencja dziadowania i cały ich sprzęt powinien stać na jakiejś wystawie, jak powinno się naprawiać drutami i trytytkami. :mrgreen: Naprawdę, to była wyjątkowa firma, ilekroć człowiek jechał załamany, to widząc jadącą z przeciwka Scanie serii cztery ze zdezelowaną firanką marki Samro, uśmiech sam pojawiał się na twarzy. :D

Ze dwa miesiące temu, jak miałem kilkutygodniowy epizod z cysterną spożywczą, spotkałem na jednym załadunku też kierowcę z Angamy. Niby chwalił, że nie jest źle, że weekend przeważnie w domu, nieraz się zdarzy, że nie, ale ogólnie prawie zawsze, kasa nie najgorsza, niby o sprzęt lepiej dbają na beczkach... Ale zbytnio nie podobała mu się sprawa myjek. Bo jak zjechał w piątek na bazę, to nieraz 24h podjeżdżał, żeby umyć beczkę w środku. :mrgreen: To zajebisty weekend, zjedzie w piątek o 18, a w sobotę o 18 dopiero jedzie do domu, bo "czeba" umyć... A przez te 24h, w między czasie może iść i pozwiedzać sobie ruiny cukrowni w Dobrem. :)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 13 maja 2022, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Dziś odjechało Volvo. Do Daleszyc ofc. 950tys km zrobiło u nas. I było to raczej ostatnie Volvo jakie miałem.
Z Daleszyc jak je wystawia to przypomnisz sobie jak było nowe :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 14 maja 2022, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

W tych daleszycach powinni usługowo pucowac auta. Sam bym im podstawiał żeby ogarnęli mi fury :D A z innej beczki to dzisiaj miałem prawdziwy piątek 13-go, wogole cały tydzień psu w d...e :evil: zaczęło się w poniedziałek, mandacik za prędkość 8 stówek, jeden kiero nie wyjechał planowo bo przesiedział cały poniedziałek na sorze.. We wtorek kolejnemu zdechł rozrusznik w kani :roll: manual to chociaz odpalii pociągając drugim autem. Wymiana w serwisie 2,5 tys czy jakoś tak. W środę w kolejnym aucie na załadunku pękł dekielek filtra paliwa.. W czwartek, mi (jeżdżę w zastępstwie za kiero) poszedł oleje do płynu.. te kanie :roll: A dziś na koniec dnia zapaliła mi się w domu sądzą w kominie.. Obyło się bez straży ale komin do roboty.. I może bym się nie wkur...ł jakby nie to że półtora miesiąca jak niby był czyszczony przez kominiarza.. Dawno takiego tygodnia nie miałem :/


Post Wysłano: 14 maja 2022, 9:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ale to masz zwykłego kopciucha, że sadze ci się zapaliły, czy ekogroszek?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 14 maja 2022, 10:28
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Cytuj:
W sumie osiedle nazywa sie Złote Piaski.
To te Złote Piaski co autobus 105 musi po rowach prawie jeździć żeby z niego wyjechać w stronę Mechelinek/Gdyni? :-D Superb niech się oczywiście spisuje.


Post Wysłano: 14 maja 2022, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Damian, zwykły kopciuch. W domu po tesciach mieszkamy. Bo u siebie czekam na gaz, już z półtora roku :roll: generalnie to robota teściowej, ma na składane dużo suchego dobrego drewna, to pali tym co ma bliżej czyli świeżym mokrym.. X razy jej mówiłem żeby paliła tym lepszym ale nie wytłumaczysz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3284 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13282 3283 3284 3285 32863468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: