Strona 3298 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13296 3297 3298 3299 33003473 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 lip 2022, 6:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Co nastepne ciekawe zjawisko to remontuja delikatnie tunel na Zgorzelcu przez 2 tygodnie i ludzie nie ogarniają jak to przejechać, miliony postów na fejsie, na radiu panika od Katowic do Chemnitz, niektórzy nawet otwarty tunel na powrocie odjeżdżają :lol: człowiek patrzy na to z boku z przerażeniem :shock:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 lip 2022, 8:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 318
Samochód: Daf

Cytuj:
To tylko pokazuje jaką sieczkę mają ludzie w głowie.

Polityka,.kasa,.stawki,.paliwo... Jak to słyszę od razu dziękuję za rozmowę....
Dlatego ja zawsze unikałem rozmów czy to na CB czy na parkingu. Większość tych ludzi pierdzieli takie głupoty, że głowa mała


Post Wysłano: 07 lip 2022, 8:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ja czwarty tydzień jadę autem w którym niema CB i chyba jestem mniej zmeczony :lol:
Tego niema sensu już chyba zakładać nawet...


Post Wysłano: 07 lip 2022, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5883
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
To tylko pokazuje jaką sieczkę mają ludzie w głowie.

Polityka,.kasa,.stawki,.paliwo... Jak to słyszę od razu dziękuję za rozmowę....
Dlatego ja zawsze unikałem rozmów czy to na CB czy na parkingu. Większość tych ludzi pierdzieli takie głupoty, że głowa mała
Ja w korkach zgłaśniam tylko po to żeby określić aktualny poziom spie r do lenia umysłowego społeczeństwa.

Zauważyliście że im ktoś lepsze głupoty opowiada, tym większy poklask gawiedzi wzbudza?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 lip 2022, 11:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Zauważyliście że im ktoś lepsze głupoty opowiada, tym większy poklask gawiedzi wzbudza?
Obrazek

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 08 lip 2022, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

A więc małe pytanie dla wtajemniczonych. Byłem w tej Francji, wszystko grało, ale miałem pewien problem. Otóż jak to jest z tym Telepassem... Posiadam na szybie ten duży (co obsługuje kilka systemów), gdy wjeżdżałem na bramkach pod literkę T, wszystko grało... Ale gdy wjechałem na bramkę z symbolem jakby "karty", bramka nie chciała się otworzyć. Wjechałem na tą bramkę, ponieważ w miejscu gdzie chciałem wjechać na autostradę, nie było bramki T dla ciężarówek, była tylko skrajna lewa dla osobowych z ograniczeniem wysokości. Rozmawiałem z jednym od nas i twierdził, że mu czyta Telepassa nawet na tych bramkach z oznaczeniem "karty". Potem na parkingu też poruszyłem temat z kolegą z rajki obok, też mówił że nie ma z tym problemu. I powiedział, że jeżeli nie chce otworzyć mi tam bramki, to podjeżdżam, naciskam ten przycisk "Help", dzwonię do operatora, mówię, że problem z Telepass i wtedy on uruchamia czytnik, zdejmuje urządzenie z szyby, przykładam kodem kreskowym i otwiera się bramka... Nie wiem czy to jakiś bajer, ale gość twierdził, że miał taką sytuację i działa.

Może ktoś powie coś więcej, bo naprawdę nie ogarniam dlaczego innym od nas czyta, a mi nie chciało... Czy to może być wina, że nawigacja jest obok i w jakiś sposób zakłóca działanie?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 08 lip 2022, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Trzeba podjeżdżać bardzo blisko do szlabanu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 08 lip 2022, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ok, dzięki, wypróbuje :) Nie wiem kiedy tam będę następny raz, ale zobaczymy. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 08 lip 2022, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Tunel na Zgorzelcu to serio przeszkoda niczym wyprawa do Maroko, influenserzy juz w relacjach panikują, proszą o wyznaczenie objazdu, na radiu nawet o 1 w nocy pod Wrocławiem juz się gubią :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 08 lip 2022, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Bramki we Francji potrafia czasem zglupiec i nie chca sie otworzyc. Przeważnie pomaga wycofanie i ponowne wjechanie. Również korzystam z telepassa i zauważyłem ze czasem gdy wjezdzam za blisko poprzedzajacego auta to tez glupieje.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 lip 2022, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4064
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Czasem trzeba go wytargać z szyby i pomachać nim to tu to tam. Pomagało :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 08 lip 2022, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Była ostatnio mowa, że Mercedes anulował cennik na Actrosa. Dzisiaj rozmawialiśmy z handlowcem z Iveco i sytuacja przedstawia się podobnie. Mogą skonfigurować pojazd, ale nie mogą go wycenić i nikt nie wie kiedy będzie się dało. Jedno co pewne to ma być dużo drożej.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 08 lip 2022, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dzięki Panowie za rady, teraz będę wiedział co robić. :wink:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 08 lip 2022, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

Cytuj:
A więc małe pytanie dla wtajemniczonych. Byłem w tej Francji, wszystko grało, ale miałem pewien problem. Otóż jak to jest z tym Telepassem... Posiadam na szybie ten duży (co obsługuje kilka systemów), gdy wjeżdżałem na bramkach pod literkę T, wszystko grało... Ale gdy wjechałem na bramkę z symbolem jakby "karty", bramka nie chciała się otworzyć. Wjechałem na tą bramkę, ponieważ w miejscu gdzie chciałem wjechać na autostradę, nie było bramki T dla ciężarówek, była tylko skrajna lewa dla osobowych z ograniczeniem wysokości. Rozmawiałem z jednym od nas i twierdził, że mu czyta Telepassa nawet na tych bramkach z oznaczeniem "karty". Potem na parkingu też poruszyłem temat z kolegą z rajki obok, też mówił że nie ma z tym problemu. I powiedział, że jeżeli nie chce otworzyć mi tam bramki, to podjeżdżam, naciskam ten przycisk "Help", dzwonię do operatora, mówię, że problem z Telepass i wtedy on uruchamia czytnik, zdejmuje urządzenie z szyby, przykładam kodem kreskowym i otwiera się bramka... Nie wiem czy to jakiś bajer, ale gość twierdził, że miał taką sytuację i działa.

Może ktoś powie coś więcej, bo naprawdę nie ogarniam dlaczego innym od nas czyta, a mi nie chciało... Czy to może być wina, że nawigacja jest obok i w jakiś sposób zakłóca działanie?

Tez mam ten czytnik. Miałem go naklejonego na środku szyby i czasem właśnie tak się działo, ze bramek nie otwierał. Przekleilem go przed kierownice i teraz wszystko śmiga jak ta lala.


Post Wysłano: 09 lip 2022, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Spróbuję wszystkich sposobów, muszę się z tym uporać. :D Wrazie czego też przewieszę go trochę bardziej do lewej, mam go tak bliżej środka szyby.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 09 lip 2022, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ten typ tak ma. Bliżej kierowcy i najlepiej żeby był "samotny". Najlepsze, że ten sam czytnik we Włoszech działa tak, że przy 50 przelatujesz przez bramki i ewrybary :mrgreen:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 10 lip 2022, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Z tymi bramkami na it to fajnie jak działa, ale jak nie zadziała to się nie wyhamuje :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 10 lip 2022, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

We Włoszech to chyba mnie póki co to nie zobaczą, więc nie mam co się martwić. :D

Obrazek

Dobra, to go trochę przewiesiłem, więc jak będę następny raz zobaczymy czy coś pomoże. Teraz wisi tak, jak powinno być według instrukcji, a jak nie pomoże, zawieszę go na środku szyby naprzeciw mojego pola widzenia. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 15 lip 2022, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5934

Były tu jakiś czas temu chwaliposty, więc i ja się pochwalę z pucharu, jaki dzisiaj wyjąłem w zawodach operatorów HDS ;)

Obrazek


Post Wysłano: 16 lip 2022, 9:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:16
Posty: 110

Panie coś cienka ta koperta.
Gratulacje :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3298 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13296 3297 3298 3299 33003473 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: