Strona 3376 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13374 3375 3376 3377 33783468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 mar 2023, 5:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Nie rozumiem czasami jak można być takim fanatykiem auta którym zarazbia się na chleb. :lol: Mi wystarczy aby na głowę nie padało i kasa na czas . Ale może już za stary jestem .
Niby tak, niby nie. Zależy od podejścia do roboty, auta, tak mi się wydaje. Komfort roboty też jest dużo lepszy, gdy wsiadasz w czyste, sprawne auto, którym tylko Ty jeździsz i wiesz, że możesz jechać na drugi koniec Europy i wrócisz bez problemów. :wink: Wiadomo, zepsuje się to są serwisy, ale to znów strata czasu, nerwów. Ja w każdej robocie, gdy idę pracować zaznaczam, że żadnych przesiadek, zamian aut, jeżdżę tylko i wyłącznie jednym autem, chyba że następuje wymiana taboru. :D
W poprzedniej robocie mieliśmy kumpla, zresztą już Świętej Pamięci. Swego czasu, gdy ćwiczyliśmy non stop Litwę, Łotwę, on na tygodniowe wyjazdy brał tylko małą torbę, koc, poduszkę, szklankę, łyżeczkę i widelec. :mrgreen: Było mu zupełnie obojętne czym jedzie, mógł przesiadać się nawet 5x dziennie, przepakowanie zajmowało mu około 30 sekund, dłużej karta się logowała. :D Szklanke miał do kawy, łyżeczkę do przemieszania, a widelec do puszek rybnych. :D Rano jak wstawał, rozglądał się po parkingu kto gotuje wodę, podchodził i pytał czy ktoś poratuje szklanką wody. Gdy jechaliśmy w kilku to problem miał z głowy, bo zawsze któryś z nas coś gotował, nieraz nawet przychodził żeby mu coś podgrzać jak wiedział, że jedziemy razem i może wtedy pozwolić sobie na gorące danie. :lol: Ogólnie chłop zawsze pojechał i wrócił i miał do podziwu luźne podejście do roboty i życia. :)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 mar 2023, 6:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 182
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Cytuj:
Cytuj:
Taaa, a na drugi dzień post na FB, że kierowca szuka pracy, ale za mniej niż 650 zł. dniówki, do szoferki nie wsiada. :mrgreen:
I mniej więcej tak powstają opowieści o tym kto, I ile zarabia.
A każdy i tak kręci się w okolicy 350 - 400 zł.
Ale z koleji taki king of the road od skani z falbano i dekoracjami choinkowymi raczej inteligencją nie grzeszy i można mu wciskać byle kit - a on mogę się założyć będzie dumał ze dwa dni że może to i prawda z tym 630.
Ja jakiś czas temu też usłyszałem że firma pewnie dziad bo jak to Daf SC a nie SSC na międzynarodówkę.


Post Wysłano: 23 mar 2023, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

U nas był as, który stwierdził, że boss dziad, bo kupil Dafy w manualu :D To nic, że odkupione od innej firmy i nie mial wpływu na to jak kto je skonfigurował kilka lat wcześniej :lol:


Post Wysłano: 23 mar 2023, 12:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

TIR z ujemnym prestiżem :D

Ale jest pomysł na naklejke, siądzie na plastikowym globie :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 mar 2023, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No tak, ale szef Dziad mógł przemyśleć że przyjdzie nadświetlny, as nad asy kierowca, który na widok wajchy i ZF z szesnastoma biegami, popuści po nagawce ze strachu, ale nie powie że nie umie tym jeździć, tylko że szef dziad bo auto z wajchą.
Oczywiście do swojej Fabii 1,1 5 biegów, siada się z dumą, jako do szczytowego osiągnięcia motoryzacji lat 90tych :D, co nie...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 mar 2023, 12:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

DamianDaf
Może źle napisałem że aby na głowę napadało ,zgadzam się z tobą jakiś komfort pracy wypadałoby by mieć gdzie trochę czasu spędzamy w kabinach. Mi chodziło że nie przywiązuję jakoś uwagi do marki . Ale jak sentyment do Volva został, bo zaczynałem na tej marce, począwszy od kwadratowej lampy po fh3 dwulampe, gdzie ten drugi jeszcze u nas robi i ma już trochę ponad bańkę i chyba najrzadziej stoi na warsztacie.
Ale se nie wydziaram loga na klacie :mrgreen: :mrgreen:


Post Wysłano: 23 mar 2023, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Obrazek
LLUlki się bawio, na koszta nie patrzo.
Obrazek

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 mar 2023, 13:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Oni sie jebli czy co? :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 23 mar 2023, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

A tyle lat piłuje mordę, nie siedzieć jeden drugiemu na dupie, trzymać odległości...
Między innymi dlatego, te moje auta rozsyłam w cztery strony Świętokrzyskiego ( :) ), żeby nie przypinpongował jeden w drugiego, bo takich akcji znam conajmniej kilka, bo potem jest telefon "ty wiesz co się stało?"

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 mar 2023, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
A tyle lat piłuje mordę, nie siedzieć jeden drugiemu na dupie, trzymać odległości...
Między innymi dlatego, te moje auta rozsyłam w cztery strony Świętokrzyskiego ( :) ), żeby nie przypinpongował jeden w drugiego, bo takich akcji znam conajmniej kilka, bo potem jest telefon "ty wiesz co się stało?"

Halooooo boss... Problem... :mrgreen:

I ta niezręczna sytuacja, kiedy masz zadzwonić, ale nie wiesz jak odpowiednio to ubrać w słowa, żeby szefo nie krzyczał. :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 mar 2023, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Obrazek
LLUlki się bawio, na koszta nie patrzo.
Obrazek

To jakieś geje i doggy style im w głowie :lol:


Post Wysłano: 23 mar 2023, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

I się doigrałem... Dentystka już ponad miesiąc temu mówiła, żebym pozbył się ósemki, bo jest już źle i tak to olałem, bo póki co nie boli... A teraz zaczęła boleć jak jestem we Francji i czeka mnie szybka wizyta w poniedziałek w Koninie u chirurga... Ehhh, na samą myśl człowiek obsrany. :?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 mar 2023, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie dygaj.

Pany ktoś wie jak najlepiej teraz się dostać do Standardów w Lublinie? Olszewskiego 10 ulica. Ze 3 lata nie byłem i nie wiem czy tam jakieś zakazy się pojawiły czy coś.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 23 mar 2023, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Zależy która 8-mka. Jedne (dolne albo górne) wychodzą gładko, drugie trochę gorzej. Ale nie pamiętam, które jak.

Poza tym mam taką zasadę, że zęby się robi zanim bolą, prewencyjnie, jak tylko się coś pojawi. Bo jak zacznie boleć to i leczenie jest bolesne.
Jak sobie teraz myślę, to zupełnie z naprawami samochodów :D


Post Wysłano: 23 mar 2023, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
A tyle lat piłuje mordę, nie siedzieć jeden drugiemu na dupie, trzymać odległości...
Między innymi dlatego, te moje auta rozsyłam w cztery strony Świętokrzyskiego ( :) ), żeby nie przypinpongował jeden w drugiego, bo takich akcji znam conajmniej kilka, bo potem jest telefon "ty wiesz co się stało?"
To poniekąd jest jakiś fenomen wśród wielu patelniarzy że jeżdżą stadami :D Ja nawet jak ustawiam robotę na 2-3 auta na jedną budowę to zazwyczaj startuję pierwszy żebyśmy się rozjechali, nie widzę żadnego sensu w tym żeby na siebie czekać, najpierw na kopalni, później na budowie. I tak cały dzień. Ale ja ogólnie taki raczej aspołoczeny jestem.
P.S. Najlepsza akcja o jakiej słyszałem to jak dwie gruchy, z jednej firmy trzasnęły się czołowo. Jedna jechała na budowę z której druga wracała :lol:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 24 mar 2023, 6:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Zależy która 8-mka. Jedne (dolne albo górne) wychodzą gładko, drugie trochę gorzej. Ale nie pamiętam, które jak.

Poza tym mam taką zasadę, że zęby się robi zanim bolą, prewencyjnie, jak tylko się coś pojawi. Bo jak zacznie boleć to i leczenie jest bolesne.
Jak sobie teraz myślę, to zupełnie z naprawami samochodów :D
Żona robi w stomatologii więc potwierdzam. Jak coś tylko wypatrzy to na fotel. Ma to w sumie pewne plusy- łatwiej, szybciej i taniej 😅

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 24 mar 2023, 6:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2016, 7:40
Posty: 29
Samochód: DAF

Cytuj:
Nie dygaj.

Pany ktoś wie jak najlepiej teraz się dostać do Standardów w Lublinie? Olszewskiego 10 ulica. Ze 3 lata nie byłem i nie wiem czy tam jakieś zakazy się pojawiły czy coś.
Zależy skąd jedziesz, ale jak od W-wy to najlepiej Tadeusza Mazowieckiego, Bochaterów Monte Cassino, Jana Pawła, Diamentowa, i w lewo koło zakładów gazowych w Olszewskiego


Post Wysłano: 24 mar 2023, 8:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Grazie mille Capo

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 24 mar 2023, 14:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Mulda 9m a 7.2 to ma jakieś znaczenie??? :roll:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 24 mar 2023, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Przy 9m mulde masz prawie do samego końca naczepy, jeszcze za osiami i nie każdy producent takie ma w ofercie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3376 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13374 3375 3376 3377 33783468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: