Strona 3282 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13280 3281 3282 3283 32843472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2022, 12:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Wodą z mydłem najlepiej

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 03 maja 2022, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Będę musiał tak spróbować, dzięki za odpowiedź. :wink: Nie lubię, gdy coś jest nie tak w aucie, jakoś mnie to irytuje.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 maja 2022, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

U mnie w przyczepie uchodziło przez górne blachy od strony mocowania ,a guma była cała.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 03 maja 2022, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 447
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

U mnie w TGA spylało czujnikiem ciśnienia wkręconym w poduszkę po pinach było widoczne i słyszalne dopiero po zdjęciu wtyczki


Post Wysłano: 03 maja 2022, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Cytuj:
Panowie pytanie techniczne. Ktoś ma jakiś pomysł, gdzie oprócz poduszek z tyłu od zawieszenia w Volvo, może uciekać powietrze z nich? Poduchy 100% całe, sprawdzałem, nie poparciałe itp.... Ostatnio nawet jak byłem w domu, słuchałem czy coś gdzieś nie syczy, na jakimś wężyku czy coś i nic, wszystko gra. Otóż zawsze po weekendzie ucieknie tego powietrza z poduch, że sporo musi dopompować, żeby wypoziomować. Jak mnie wkur*ia takie coś, gdy coś niby leci, niby nie i szukaj wiatru w polu...
To jest fenomen, powiem lepiej mam nowe poduchy i to samo :lol: ale dałem se już spokój

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 03 maja 2022, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Odnośnie tematu Iwony to z mojego punktu widzenia to robi gó..o burzę z tym trąbieniem, jeśli chciała być osobą rozpoznawaną i czerpać z tego nie małe korzyści materialne to musi się z tym liczyć. Po drugie jeździ Volvem z wielkimi banerami reklamowymi (rzucającymi się w oko) do tego jest dość atrakcyjną dziewczyną (co wielu tutaj podkreśliło), to i tak ma szczęście że na parkingach nie ma nocnych serenad rozgrzanych mocnymi trunkami samców (oczywiście nikogo do tego nie namawiam). Ktoś pytał gdzie jeździ to ja widziałem Ją bodaj dwa razy na A4 na odcinku Kraków- Rzeszów, a gdzie więcej to nie wiem bo socjal mediów, nie chce mi się oglądać.
Cytuj:
Bld ona podejmuje decyzje świadomie, I bierze pod uwagę że poprostu się starzeje.
W jej przypadku, chętnych zaganiaczy nie braknie, dzieci nie dla każdego są celem w życiu, choć sądzę że jeszcze ma kilka lat.
Według mnie to idzie utartym szlakiem przez jedną z Amerykanek Lisą (jak nie pomieszałem imiona), która też została wypromowana przez media kilka lat temu. Być może się mylę, ale tak to wygląda z boku po prostu w każdym kraju, kontynencie musi być tak gwiazda z realnego zawodu, aby ściągać ludzi do danej pracy (w transporcie były i są braki w kadrach). To samo jest w np. motor sporcie jak drift, rajdy, wyścigi gdzie wręcz ściąga się takie urodziwe dziewczyny dla lepszej promocji danego sportu.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 03 maja 2022, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

W Volvo jeszcze zaworem ecas często schodzi ja już trzy sztuki wymieniłem :evil:

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 04 maja 2022, 13:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2011, 14:24
Posty: 74

Cytuj:
Odnośnie tematu Iwony to z mojego punktu widzenia to robi gó..o burzę z tym trąbieniem, jeśli chciała być osobą rozpoznawaną i czerpać z tego nie małe korzyści materialne to musi się z tym liczyć. Po drugie jeździ Volvem z wielkimi banerami reklamowymi (rzucającymi się w oko) do tego jest dość atrakcyjną dziewczyną (co wielu tutaj podkreśliło), to i tak ma szczęście że na parkingach nie ma nocnych serenad rozgrzanych mocnymi trunkami samców (oczywiście nikogo do tego nie namawiam). Ktoś pytał gdzie jeździ to ja widziałem Ją bodaj dwa razy na A4 na odcinku Kraków- Rzeszów, a gdzie więcej to nie wiem bo socjal mediów, nie chce mi się oglądać.
Cytuj:
Bld ona podejmuje decyzje świadomie, I bierze pod uwagę że poprostu się starzeje.
W jej przypadku, chętnych zaganiaczy nie braknie, dzieci nie dla każdego są celem w życiu, choć sądzę że jeszcze ma kilka lat.
Według mnie to idzie utartym szlakiem przez jedną z Amerykanek Lisą (jak nie pomieszałem imiona), która też została wypromowana przez media kilka lat temu. Być może się mylę, ale tak to wygląda z boku po prostu w każdym kraju, kontynencie musi być tak gwiazda z realnego zawodu, aby ściągać ludzi do danej pracy (w transporcie były i są braki w kadrach). To samo jest w np. motor sporcie jak drift, rajdy, wyścigi gdzie wręcz ściąga się takie urodziwe dziewczyny dla lepszej promocji danego sportu.
Może i robi g. burzę, bo fakt powinna się tego spodziewać w sytuacji którą sobie zgotowała. Ale chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu jarania się tym że widziałem kogoś rozpoznawalnego w internecie. Czy nasze życie naprawdę jest tak puste i płytkie, że największą radością jest trąbienie na ładną kobietę, która założyła własną firmę i robi show pod publiczkę? I żeby nie było nie zazdroszczę jej tego. Ma taki pomysł na siebie to spoko. Ale takie zachowanie jej widzów jest według mnie żenujące. Tyczy się to oczywiście nie tylko jej, ale i innych ludzi znanych z internetu. Ludzie się potrafią zachowywać jakby ten ich idol im milion dolarów dał. A to przecież taki sam człowiek jak my wszyscy. Tylko pokazał się w internecie i tyle.


Post Wysłano: 04 maja 2022, 13:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2011, 14:24
Posty: 74

Cytuj:
W Volvo jeszcze zaworem ecas często schodzi ja już trzy sztuki wymieniłem :evil:
Właśnie też chciałem zasugerować ecas. Co prawda na podstawie Renault, ale to przecież bliźniacze konstrukcje. U mnie zauważyłem ubytek, ale nigdzie nie było słychać. Kiedyś samochód stał rozpięty a było jechane w deszczu i przechodząc zauważyłem pęcherze powietrza. Zostawione do kiedyś trzeba będzie zrobić. Po roku zaczęło być słychać delikatnie. Ale ubytek już się znacznie powiększył.


Post Wysłano: 04 maja 2022, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

u mnie ten zawór kiedyś przy okazji wymieniany był na nowy, w sumie to nie tak dawno, a też wtedy nic nie pomogło :D

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 04 maja 2022, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Ja przerobiłem poduszki, podstawy (kielichy) i "poziomak" - w moim przypadku, pomogło, oczywiście mowa o FH. Po nocce, równiutko stało (a wcześniej po 10 minutach opadał) a powietrza, było coś koło 9,8 - 10 bar.


Post Wysłano: 05 maja 2022, 1:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Dobra, a jak zrobić klapkę wydechu by był porządek raz na zawsze z zacinaniem się jej? Da się to rozebrać jakoś, bo pewnie jak by wałek przeleciał papierem ściernym był by pozadek, bo psikanie WD i rozruszanie już mi się znudziło i czyszczenie szczotka druciana :roll:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 05 maja 2022, 11:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Użytkuje/użytkował ktoś na naczepie Dayton d400t? Warte to coś? :> Zastanawiam się czy na wywrotke tego nie wrzucić na próbę :]


Post Wysłano: 05 maja 2022, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Dobra, a jak zrobić klapkę wydechu by był porządek raz na zawsze z zacinaniem się jej? Da się to rozebrać jakoś, bo pewnie jak by wałek przeleciał papierem ściernym był by pozadek, bo psikanie WD i rozruszanie już mi się znudziło i czyszczenie szczotka druciana :roll:
Ale zacina się w pozycji zamkniętej?
Jakoś u mnie się to nie zdarzyło w żadnym, albo nie wiem że jest popsute :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 05 maja 2022, 19:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Te Daytony lecą jak woda z kranu...
Miałem to na plandece, dość lekkie ładunki i dosłownie uciekały w oczach.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 05 maja 2022, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ja na cysternie mam od nowości GOODYEAR-y i powiem szczerze... Nie wiem kiedy one się zedrą, bo jeżdżę rok, 100 tysięcy ma nalatane ponad, i na tylnej osi delikatnie zeszło bieżnika, środek to wiadomo akurat - idealny, a przód też, praktycznie nic nie ubyło. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 06 maja 2022, 8:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Coś do zabezpieczenia lakieru po polerce? Bo mnie szlag trafi, że lakier tak szybko płowieje po wypolerowaniu.
Chodzi o coś do szybkiego nałożenia. Nie będę latał że ścierą i polerował ręcznie, bo by mi życia brakło.


Post Wysłano: 06 maja 2022, 11:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Collinite 845 Insulator Wax
Trochę kosztuje, ale spora butelka i wytrzymuje bardzo długo, bo to wosk przemysłowy. Na czerwonym akrylu w Iveco dawał radę, a to jest raczej trudny lakier w utrzymaniu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 maja 2022, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Te Daytony lecą jak woda z kranu...
Miałem to na plandece, dość lekkie ładunki i dosłownie uciekały w oczach.
Na prowadzącej też znikały w oczach, bardzo miękka guma podatna na uszkodzenia. Rzeznicy w firmie potrafili w kilka chwil zajechać tą opony no i dużo wystrzałów było z tymi oponami.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 maja 2022, 8:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Skoro tak mówicie daje sobie spokój z tymi daytonami. Nie będę kombinował, wrzucę dunlopa, przynajmniej sprawdzony :]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3282 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13280 3281 3282 3283 32843472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: