Strona 3353 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13351 3352 3353 3354 33553468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lut 2023, 8:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
Posty: 29

Ale kierowca już w Nepalu :mrgreen:
Obrazek


Post Wysłano: 06 lut 2023, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2021, 10:55
Posty: 111

Po mojej pomyłce zastanawiam się co wy jeszcze robicie jako kierowcy ciężarówek jak tacy nieomylni jesteście.


Post Wysłano: 06 lut 2023, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Wyluzuj jest poniedziałek do końca tygodnia jeszcze tyle może się wydarzyć...

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 06 lut 2023, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Po mojej pomyłce zastanawiam się co wy jeszcze robicie jako kierowcy ciężarówek jak tacy nieomylni jesteście.
Posiadamy dystans do siebie i potrafimy sie smiac z wlasnych błędów

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 lut 2023, 19:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Jeździ ktoś z was do Włoch? Jak najlepiej dostać się do Katany:
A - prom z Neapolu do Palermo potem na kołach do Katany
B - na kołach do Villa San Giovanni prom do Mesyna potem na kołach do Katany
C -prom z Nepalu do Katany

Teoretycznie opcja C najprostsza.
Ale wiesz że ta składanka po Italsku to takie żarty były w ty widzę ze chcesz zrobić mu pielgrzymkę po Włoszech ;)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 06 lut 2023, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:
... ale mam 2 Kanie e6...
Kierowniku, chyba 2 Ci się wcisnęła zamiast 1, nie możliwe jest że kupiłeś drugie tak dziadowskie auto w którym wg Ciebie wszystko jest złe, zaczynając od: stopni, lusterek, lodówki, siedzenia, kierownicy, pozycji za kierownicą, niskiej kabiny, słabego zawieszenia tylnego, kabiny, źle działającej skrzyni biegów, spalania na poziomie Volva a nawet większego, słabej mocy silnika, nie równej pracy silnika, pukania, piszczenia, trzasków itp. nawet z punktu ekonomicznego wszystko jest droższe od Volva, zakup, obsługa, części. Hadley-e też w Kani słabo trąbią a po przełożeniu do Volva to byłyby pewnie 2 razy głośniejsze od Gagarinów. Jedyną rzeczą którą chwaliłeś jak dobrze pamiętam to jest tylko retarder.

Jeżeli to nie tajemnica to może napiszesz co Cię skłoniło do zakupu tej "droższej Premiumki" po raz drugi jeżeli najlepszym autem z pośród wielkiej 7 (teraz to już 8 ) wg Ciebie jest Volvo?
Nie zdziwiłbym się jak byś kupił Iveco żeby przekonać się na własnej skórze że to co mówi Davo jest prawdą ale Kanie z sieczkarnią pod kabiną przepłacając tylko z napis i legende..... :shock:


Post Wysłano: 06 lut 2023, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Miałem za mało kasy na Volvo :wink: .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 lut 2023, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Miałem za mało kasy na Volvo :wink: .
To trzeba było Gamę T kupić :mrgreen:
Który rok masz te Scanie kierowniku?
P.S. Będę może z końcem tygodnia na twoich rewirach. Kręcisz się czasem po okolicach Morawice/ Celin?

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 06 lut 2023, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2021, 10:55
Posty: 111

Cytuj:
Cytuj:
Jeździ ktoś z was do Włoch? Jak najlepiej dostać się do Katany:
A - prom z Neapolu do Palermo potem na kołach do Katany
B - na kołach do Villa San Giovanni prom do Mesyna potem na kołach do Katany
C -prom z Nepalu do Katany

Teoretycznie opcja C najprostsza.
Ale wiesz że ta składanka po Italsku to takie żarty były w ty widzę ze chcesz zrobić mu pielgrzymkę po Włoszech ;)
To akurat zbieg okoliczności, co do trasy do Włoch to musiałem przygotować kalkulację dla jednego klienta, stąd pytanie. Dla mnie Italia to prawdziwa egzotyka jeśli chodzi o wysyłanie ciężarówek na co dzień PL, DE, BE, NL, FR.
Mój ulubiony kierowca ma teraz kierunek Niemcy czy będzie jeździł gdzieś dalej zobaczymy.


Post Wysłano: 06 lut 2023, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Apropo Niemiec, odwoływał się ktoś kiedyś od odległościówki? :mrgreen: Sprawa wygląda tak, że przysłali mandat, że nie miałem odległości. Odległość zmierzyli profesjonalnie, ja jechałem środkowym pasem za Rumunem, a oni wyprzedzali nas skrajnym lewym, no i stwierdzili, że odległość była nieprawidłowa. 8) Idzie się z tego jakoś wyplątać, czy trzeba płacić?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 06 lut 2023, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No to z odległościówki czy z samochodu, a jak z samochodu to co, zdjęcie telefonem Ci zrobili czy patykiem mierzyli?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 lut 2023, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Miałem za mało kasy na Volvo :wink: .
To trzeba było Gamę T kupić :mrgreen:
Który rok masz te Scanie kierowniku?
P.S. Będę może z końcem tygodnia na twoich rewirach. Kręcisz się czasem po okolicach Morawice/ Celin?
Morawica to z raz na rok. Celiny był czas, że bywaliśmy tam często, od jakichś 4 lat wcale tam nie jeździmy.
Kanie to średnie kabiny, 14 i 15 rok.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 lut 2023, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Miałem za mało kasy na Volvo :wink: .
To trzeba było Gamę T kupić :mrgreen:
Który rok masz te Scanie kierowniku?
P.S. Będę może z końcem tygodnia na twoich rewirach. Kręcisz się czasem po okolicach Morawice/ Celin?
Morawica to z raz na rok. Celiny był czas, że bywaliśmy tam często, od jakichś 4 lat wcale tam nie jeździmy.
Kanie to średnie kabiny, 14 i 15 rok.
Będę się wybierał to dam znać :wink: Ogólnie to mam kurs pod Tarnów, a na powrocie słynne na kraj wapno, albo z Morawicy, albo z Celin będę brał.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 06 lut 2023, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Apropo Niemiec, odwoływał się ktoś kiedyś od odległościówki? :mrgreen: Sprawa wygląda tak, że przysłali mandat, że nie miałem odległości. Odległość zmierzyli profesjonalnie, ja jechałem środkowym pasem za Rumunem, a oni wyprzedzali nas skrajnym lewym, no i stwierdzili, że odległość była nieprawidłowa. 8) Idzie się z tego jakoś wyplątać, czy trzeba płacić?
Odwoływanie nie ma sensu moim zdaniem. Sam toczyłem taką batalie i po pół roku odpowiadania na ich mandat 100e mejlami z tlumaczeniem ze nie moja wina przyslali mandat już ladnie po Polsku a nie jak wcześniejsze po niemiecku w kwocie 178e i z piekna adnotacja że jak nie zapłacę w ciągu tygodnia to kwota wzrasta x2 i w prezencie zakaz poruszania sie po ich wspaniałym raju transportowym.

Dla upartego jedyny sens pewnie akcja z prawnikiem ale raczej bez sensu finansowo

Na marginesie jak dla mnie to potwierdzily sie tylko teorie Garbsenowe ze wjedzie ci osobowka czy inny wynalazek i mandat bez dyskusji z nie twojej winy

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 lut 2023, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Kierowniku, chyba 2 Ci się wcisnęła zamiast 1, nie możliwe jest że kupiłeś drugie tak dziadowskie auto w którym wg Ciebie wszystko jest złe, zaczynając od: stopni, lusterek, lodówki, siedzenia, kierownicy, pozycji za kierownicą, niskiej kabiny, słabego zawieszenia tylnego, kabiny, źle działającej skrzyni biegów, spalania na poziomie Volva a nawet większego, słabej mocy silnika, nie równej pracy silnika, pukania, piszczenia, trzasków itp. nawet z punktu ekonomicznego wszystko jest droższe od Volva, zakup, obsługa, części. Hadley-e też w Kani słabo trąbią a po przełożeniu do Volva to byłyby pewnie 2 razy głośniejsze od Gagarinów. Jedyną rzeczą którą chwaliłeś jak dobrze pamiętam to jest tylko retarder.
Taka długa lista, ale przynajmniej w żadnym punkcie się nie pomyliłeś :D

k****, w sumie ze wszystkim się zgadzam, prócz tej pozycji za kierownicą, ale to może dlatego, że Volvem nie jeździłem :lol: Dopisz jeszcze, że zawieszenie przednie ma kalamitki na tulejkach jak w starze i skrzypi jak wóz drabiniasty. Chyba, że coś się zmieniło w tych nowszych padłach.


Post Wysłano: 07 lut 2023, 0:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Osobiście mam inne zdanie co do Kani a wypisałem tylko kilka wad postrzeganych oczyma Kierownika.
Nie rozumiem tylko jak można kupić auto które uważa się za tak niewygodne / niepraktyczne / nieekonomiczne / awaryjne zamiast idealnego Volva...

Przejrzałem kilka ogłoszeń to jeszcze parę rodzynków można znaleźć, co prawda większość bez hydrauliki, ale zamontować hydraulikę to też nie problem, podejrzewam że w 10-15 tys. można się wyrobić.
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FehOg.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FgLnB.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FgvtU.html
Albo jeszcze coś krążki.
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... Fc8DP.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FfZ89.html


Post Wysłano: 07 lut 2023, 3:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
No to z odległościówki czy z samochodu, a jak z samochodu to co, zdjęcie telefonem Ci zrobili czy patykiem mierzyli?
Z auta, jechali radiowozem. Jechałem środkowym za tym Rumunem, oni szli skrajnym lewym, jak zobaczyli, że trzymam się z 30 m. za nim to nagle w hample i zrównali się ze mną. Ja też wtedy delikatnie wyhamowałem, bo myślałem, że mnie ściągną. Schowali się wtedy ma chwilę za mnie, potem znów wyprzedzili i wjechali między mnie i Rumuna i tak jechali przez dobre 5 minut. Byłem pewien, że mnie ściągną na bok, aż tu z przodu Rumun na ich oczach po chamsku poszedł na zakazie i poszli za nim. A mi mandat przyszedł listownie i co ciekawe, że leasing nic o tym nie wie, musieli wziąć dane firmy albo zdalnie z tacha, albo z tolla. Tutaj masz treść listu, który przyszedł na firmę.

Obrazek
Cytuj:
Cytuj:
Apropo Niemiec, odwoływał się ktoś kiedyś od odległościówki? :mrgreen: Sprawa wygląda tak, że przysłali mandat, że nie miałem odległości. Odległość zmierzyli profesjonalnie, ja jechałem środkowym pasem za Rumunem, a oni wyprzedzali nas skrajnym lewym, no i stwierdzili, że odległość była nieprawidłowa. 8) Idzie się z tego jakoś wyplątać, czy trzeba płacić?
Odwoływanie nie ma sensu moim zdaniem. Sam toczyłem taką batalie i po pół roku odpowiadania na ich mandat 100e mejlami z tlumaczeniem ze nie moja wina przyslali mandat już ladnie po Polsku a nie jak wcześniejsze po niemiecku w kwocie 178e i z piekna adnotacja że jak nie zapłacę w ciągu tygodnia to kwota wzrasta x2 i w prezencie zakaz poruszania sie po ich wspaniałym raju transportowym.

Dla upartego jedyny sens pewnie akcja z prawnikiem ale raczej bez sensu finansowo

Na marginesie jak dla mnie to potwierdzily sie tylko teorie Garbsenowe ze wjedzie ci osobowka czy inny wynalazek i mandat bez dyskusji z nie twojej winy
Dzięki, tak myślałem, że to chyba bezcelowe. Trudno, jakoś to będzie, to nie koniec świata. :)


Post Wysłano: 07 lut 2023, 3:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Osobiście mam inne zdanie co do Kani a wypisałem tylko kilka wad postrzeganych oczyma Kierownika.
Nie rozumiem tylko jak można kupić auto które uważa się za tak niewygodne / niepraktyczne / nieekonomiczne / awaryjne zamiast idealnego Volva...

Przejrzałem kilka ogłoszeń to jeszcze parę rodzynków można znaleźć, co prawda większość bez hydrauliki, ale zamontować hydraulikę to też nie problem, podejrzewam że w 10-15 tys. można się wyrobić.
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FehOg.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FgLnB.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FgvtU.html
Albo jeszcze coś krążki.
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... Fc8DP.html
:arrow: https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-fh- ... FfZ89.html
Wszystko ładnie, pięknie. Ale że ja wybredny jestem to u mnie nie wchodzi w grę auto z wysoką kabiną :D To ostatnie ogłoszenie które dodałeś to mnie właśnie interesuje, już w CEPiKu go sprawdziłem, jeszcze do Volvo o historię muszę przedzwonić.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 07 lut 2023, 9:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Osobiście mam inne zdanie co do Kani a wypisałem tylko kilka wad postrzeganych oczyma Kierownika.
Nie rozumiem tylko jak można kupić auto które uważa się za tak niewygodne / niepraktyczne / nieekonomiczne / awaryjne zamiast idealnego Volva...
Znasz pojęcie norm emisji? Potrzebowałem coś E6, w tamtym czasie Volvo E6 wyszło by jakieś 40kzł więcej, a tak jak wspomniałem, był limit finansowy, w postaci ilości wolnych środków.
Czepiasz się że twierdzę że w tym aucie to i to jest do du p y, jakoś nie widziałem sensownej polemiki, że wcale tak nie jest, tylko od razu atak, prawie dosłowne cytaty moich wypowiedzi itp.
Rozumiem że jesteś psychofanem Kanii, gratuluję, bądź sobie. Zrozum że mimo wszystko są na świecie inne, poprostu lepsze marki pojazdów.

Mnie przekomarzanie się czyj tir jest lepszy, np mnie już nie bawi, nie wiem jakim sposobem udało Ci się mnie sprowokować do tego typu dyskusji.

Volvo rulez!!! :D

No ale nic to. Mimo że Kania to zje ba ny wóz, chyba kupię sobie następną, taki Crown Edyszyn, na nawet lepszym wypasie niż ta niebieska :wink: .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 lut 2023, 10:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

To świat się kończy jak kania tańsza od volvo

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3353 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13351 3352 3353 3354 33553468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: