Strona 2283 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12281 2282 2283 2284 22853472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 sie 2018, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
Zzx moze ty mi wytlumaczysz jak ci ludzie potrafia tak opowiadac o swoich pracodawcach a jednoczesnie pracowac tam kilka lat bo ja ni ch** nie potrafie tego pojac jak mozna pracowac gdzies gdzie mi sie nie podoba

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
To są widać tacy ludzie którzy lubią być taktowani jak zero i pomiatani jak ******. A łebki w biurze przy komputerze się cieszą bo mają "władze" i mogą się wyszalec i wykazac bo przecież kierowca to sierota i tak będzie robił dalej.
wcześniej wygląda że w tej firmie było całkiem nieźle - od pewnego czasu następuje jazda w dól i stąd takie rozmowy.
jak sie zorientowałem to tylko u tego podwykonawcy kluczyki zostawiło 5 czy 6 kierowców więc nie można mówic że są pomiatani. po prostu cierpliwość sie skończyła wraz z pogorszeniem oferowanej pracy.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 05 sie 2018, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Istnieje taka zasada ze aby byc w pracy efektywnym nalezy zmieniac pracownikowi stanowisko co maks 5lat[w zaleznosci od opracowan od 3 do 7]
Tyczy sie to rowniez pracodawcow jesli chcesz zostać doceniony to musisz prace zmieniac inaczej szef sie do ciebie przyzwyczaji.

Ostatnio mialem.dyskusje ze znajomym. Stawial teze ze teraz w zawodzie jest super zarabia 7kpln a nie 5kpln jak 8 lat temu stac go na wakacje auto itp. Na nic byly argumenty ze 8 lat temu byla nizsza inflacja i za te 5k mogl wiecej kupic niz teraz za 7 a jego status spoleczny poprawił sie ze wzgledu na to ze dzieci poszly na swoje a on skonczyl wykańczac dom. Dopiero ukazanie statystyk otworzylo mu oczy

Z kierowcami tez czesto tak jest ze to nie praca sie zmienila a ich podejscie do niej. Narod robi sie roszczeniowy i za mniejszy wklad wlasny[prace] oczekuje większego wynagrodzenia nie podnoszac w miedzy czasie swoich umiejetnosci aby podazac za rynkiem.

A potem sie dziwja ze przychodzi chlopak 30 lat z 5letnim doswiadczenien i zarabia to co janusz z 30letnim stazem. Tylko mlody komunikatywnie 2 języki spalanie 2l w dol o sprzet dba i potrafi obsłużyć nowe technologie. W tym czasie stary kiero zrzedzi do grazyny ze prezes go nie szanuje i sie zwalnia idac szukac szczescia w swiecie. W rok obskoczy 4 firmy i stwierdza ze jednak dupa z niego a nie szofer i po drodze przespal swoja szanse chlajac wóde na garbsenie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka



_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 sie 2018, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Dobrze napisane.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 06 sie 2018, 9:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Te kierowcy chyba tak źle nie zarabiają. W miniony piątek na jednej z wycieczek po Lanzarote spotkałem chłopaka jak się okazało z moich stron, który na dodatek również jest kierowcą. W autobusie rozmawiając między sobą odezwało się jeszcze 3 również z Polski. :D

No to chyba nie ma biedy jak same szofery na wakacje jeżdżą :lol:

Widzę WC w formie. Firma, której nazwy wymieniać nie wolno zbesztana a transport jak się nie opłacał tak się nie opłaca. Ja rozpoczynam 3 tydzień wolnego a potem wracam na za kółko. Choć nie powiem już dupsko mnie zaswędziało i byłem w gruzie chociaż kluczykami w stacyjce zakręcić bo ręce się trzęsły od takiej przerwy w jeździe. :P

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 sie 2018, 10:03

Kamil - to nie brak jazdy, kierownicy. Po prostu wychodzisz z ciągu :mrgreen:

A ja dzień też dobrze zacząłem. Przyjechał na firmę "TeKaIk", ustawił się tak, że dwa miejsca zajął. Stanąć nie ma jak. Idę, parę "ciepłych" słów dostał. A on że tylko na chwilę. No tak typowy typ myślenia: Załaduj-wysyp-załaduj-wysyp.
Jak mnie tacy ludzie gotują... Stanąć sieroty nie umieją bo: "ło punie, jo tylko na chwile"...


Post Wysłano: 06 sie 2018, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Użytkownik jechałes w podwójnej na Wrocław??

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 06 sie 2018, 10:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Masakra jak tutaj się kabina złożyła..Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 06 sie 2018, 10:26

Nie do końca w podwójnej, ale jechałem :)
Kierowcę na Brzezimierz podwoziłem


Post Wysłano: 06 sie 2018, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Dwa kroki do Piekła jednak dobrze mówiłem że Użytkownik'a wyprzedzalem :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 06 sie 2018, 11:13

A to Ty tą białą skandalią jechałeś :)
Bez kapelusza nie poznałem :D


Post Wysłano: 06 sie 2018, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Po opisie jaki przez tel usłyszałem to nie odważyłem sie powiedzieć czy to Ty czy nie Ty... :-P

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 06 sie 2018, 12:28

Rozumiem, że było: Wlecze się przede mną jakiś klamor, radia nie ma włączonego, itp, itd...
Nie odważyłeś się jasno potwierdzić bo stawka zakładu była wysoka? ;)


Post Wysłano: 06 sie 2018, 12:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Kamil - to nie brak jazdy, kierownicy. Po prostu wychodzisz z ciągu :mrgreen:
Nie ukrywam. Pod względem jazdy jestem porąbany bo mnie nosi jak stoję. Ale, że urlop spędzony i aktywnie i trochę leniwie to idzie wytrzymać.

Ten ostatni z tego karambolu to chyba nawet nie dotknął hamulca.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 sie 2018, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Pecha mial ze w taki typ naczepy trafil

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 sie 2018, 14:19

Przypaździerzył i to zdrowo. Telefon? Film na laptopie? Szukanie adresu w nawi? Zasnął? Widok, który nie należy do przyjemnych...


Post Wysłano: 06 sie 2018, 17:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ciucma

Twoja wypowiedź powinna stać w wielu recepcjach polskich firm.
Ładnie w ramce w widocznym miejscu.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 06 sie 2018, 18:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pamiętacie tego chłopaka Czarka z Polskich Truckersów, który będąc niepełnosprawnym wykonywał taki zawód jak nasz? Był dziś w Pytaniu na śnadanie. Aż miło było obejrzeć i posłuchać jak bez szczególnego koloryzowania opowiedział o naszej robocie i trochę swoim życiu.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 sie 2018, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Ciucma

Twoja wypowiedź powinna stać w wielu recepcjach polskich firm.
Ładnie w ramce w widocznym miejscu.
Ociu a ja powinienem zyc z praw autorskich

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 sie 2018, 22:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

W tym Zakopanem ludzi w burkach jak w Berlinie, gdzie się nie obejrzysz tam oni..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 06 sie 2018, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Cytuj:
Pamiętacie tego chłopaka Czarka z Polskich Truckersów, który będąc niepełnosprawnym wykonywał taki zawód jak nasz? Był dziś w Pytaniu na śnadanie. Aż miło było obejrzeć i posłuchać jak bez szczególnego koloryzowania opowiedział o naszej robocie i trochę swoim życiu.
Firma w której jeździ wozi wyroby z jednego z zakładów z Białegostoku głównie do Francji, pracują tam moi znajomi i któregoś dnia kumpla ojciec który też tam robi opowiada mi właśnie że no słucha tak wszystkich dookoła jak narzekają, a ostatnio był u Nas na załadunku chłopaczek bez rąk, poładował, pospinał, pozamykał i pojechał, już tam nie objaśniałem mu że wiem o kogo chodzi i tak dalej ale no był zaskoczony, a co do samego Czarka to tak się zastanawiam czy nie był on może na MT bo na tej trawie przed samą bramą wjazdową stał XF E6 właśnie z PTS Cezar, ale co w sobotę i niedzielę przechodziłem to nikogo przy nim nie było i tak się zastanawiałem czy to on czy może jakiś inny kierowiec z firmy.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2283 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12281 2282 2283 2284 22853472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: