Strona 3233 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13231 3232 3233 3234 32353472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 gru 2021, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 447
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

LUKA przód i tył równo.


Post Wysłano: 06 gru 2021, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Koledzy jakiego grata polecacie na podwójna obsadę? Trasy w teorii tygodniowe UA- NL. Myślę narazie o jakimś aucie od 2017 w górę. Generalnie mam same scanie ale myślałem żeby może coś spróbować nowego, może tańszego :]


Post Wysłano: 06 gru 2021, 12:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Teraz o takie samochody z 2017-18 to ciężko, a jak są to drogie. Na podwójną i tańsze od Scanii to chyba najlepiej Mercedes albo DAF.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 gru 2021, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:39
Posty: 360
GG: 1
Samochód: Coś tam zawsze jest
Lokalizacja: Konin, Wielkopolska i reszta świata

Nie patrz na markę. Sugeruj się bardziej serwisem, dostępnością części, czasem naprawy itd. Taki, czy inny gruz będzie tak bezawaryjnie jeżdził, jak będziesz o niego dbał.

_________________
Ganiam hulajnogą,bo lubię świat bez pedałów.


Post Wysłano: 06 gru 2021, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Można aktualnie wyszarpać z jednego z funduszów leasingowych Actrosy MP4 1848 Gigaspace LSNR (low deck). 2018 roczniki, przebiegi ponad 400kkm. Cenowo w przedziale 250-260kpln. W razie czego służę informacją przez PW.


Post Wysłano: 06 gru 2021, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Właśnie na merca kolega mnie namawia, i tak w sumie myślałem o dafie albo merolu. Dzięki Mihu, u mnie tylko standardy w chodzą w gre. Ma to latać z cysterna :]


Post Wysłano: 06 gru 2021, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Tylko czasem nie bierz salonki na podwójna obsadę :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 06 gru 2021, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Ukraina - Holandia - DAF sam się ciśnie :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 07 gru 2021, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ci co się jarają Scanią niech lepiej powiedzą o co kaman:
Mianowicie wyświetlił się komunikat usterka reflektora i nagle niemam świateł mijania wcale :lol:
Kurna co za padło żeby przy 360Tkm się takie rzeczy działy.... Trza chyba przedłużacz z zapalniczki podpiąć chociaż do jednej żarówki... :lol:


Post Wysłano: 07 gru 2021, 13:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Weź zmień robotę, bo Cię psychicznie wykończą te Scanie. Na pewno jakaś firma w Twojej okolicy eksploatuje Iveco.


Post Wysłano: 07 gru 2021, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ja po 6 latach przerwy miałem okazję pojeździć w warunkach zimowych, mokrym snem niektórych, DAFem w manualu :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 07 gru 2021, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Ci co się jarają Scanią niech lepiej powiedzą o co kaman:
Mianowicie wyświetlił się komunikat usterka reflektora i nagle niemam świateł mijania wcale :lol:
Kurna co za padło żeby przy 360Tkm się takie rzeczy działy.... Trza chyba przedłużacz z zapalniczki podpiąć chociaż do jednej żarówki... :lol:
Po starej znajomości Ci podpowiem- przekaźnik sie na 99% skleił. Ogólnie to podzielam zdanie Michała...

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 gru 2021, 15:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Interfejs diagnostyczny typu autocom delphi itp odczyta wskazania czujników zawieszenia w volvo e3 6x2. Ktoś ma, urzywał? Da się tym coś zrobić przy takim aucie?

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 07 gru 2021, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Fura naprawiona, okazuje się że tylko postojówki idą przez przekaźnik natomiast mijania i długie nie, być może jakiś moduł tym steruję.
Co się okazało obydwie żarówki się spaliły naraz prawa i lewa. Najlepsze że wykopałem tam.... H4 :shock: normalnie jak w dużym Fiacie, ostatnio do czynienia miałem z takimi żarówkami w Eurostarze ale to był '97 rok....
Przy tych wykopaliskach się okazało że są po dwie żarówki od postoju i po dwa kierunki, wszystko świeciło tylko po jednym i zero błędów. Auto w firmie od nowości niema czterech stów a tam wszystkie gniazda potopione i powykruszane, niewiem czy tylko ja mam takie szczęście czy to po prostu ta marka taka jest ale jeżdżę trzema różnymi egzemplarzami i.... Co jedna to lepsza.
Kompletnie nie kumam czym się ludzie jarają, gdyby to był chociaż poziom cenowy Renówki czy Iveca to jeszcze można by pewne sprawy zrozumieć ale to jest ponoć auto premium :mrgreen:

Najgorzej że w okolicy niema żadnej innej firmy z Ivecami :mrgreen:


Post Wysłano: 07 gru 2021, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Sądząc po niektórych Twoich postach i pytaniach np czy przy 3m szerokości trzeba oznaczać ładunek wystający bo szef (który ma firmę zajmująca się transportem specjalistycznym!) mówi, że nie. Lub że wiozłeś na platformie wagon i miałeś 4.60 wysokości to dochodzę do wniosku, że pracujesz w niezłym dziadtransie, gdzie partyzantka jest na porządku dziennym. A każdy dziadtrans ma to do siebie, że z każdego auta nawet nowego może zrobić szrota nawet z Iveco :mrgreen:


Post Wysłano: 07 gru 2021, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Lampy na żarówki H4 byly montowane od premiery serii 4 do liftingu na model Streamline w roku 2013? Potem poszli w te ładne lampy które tak chętnie kradli, to co to za nówka jest? :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 gru 2021, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Fura naprawiona, okazuje się że tylko postojówki idą przez przekaźnik natomiast mijania i długie nie, być może jakiś moduł tym steruję.
G... prawda... "VIS usterka widoczności" czyli szlak trafil przekaźnik i nie zapalają się mijania. Przerobiłem na Scanii.
Cytuj:
Co się okazało obydwie żarówki się spaliły naraz prawa i lewa. Najlepsze że wykopałem tam.... H4 :shock: normalnie jak w dużym Fiacie, ostatnio do czynienia miałem z takimi żarówkami w Eurostarze ale to był '97 rok....
No i? Dramat normalnie. Jak skonfigurowali po taniości to takie masz. Pretensje do starego, że szkoda mu było hajsu na xenon aby pan kierowca miał.
Cytuj:
Przy tych wykopaliskach się okazało że są po dwie żarówki od postoju i po dwa kierunki, wszystko świeciło tylko po jednym i zero błędów. Auto w firmie od nowości niema czterech stów a tam wszystkie gniazda potopione i powykruszane, niewiem czy tylko ja mam takie szczęście czy to po prostu ta marka taka jest ale jeżdżę trzema różnymi egzemplarzami i.... Co jedna to lepsza.
To nie iveco aby każda żarówka waliła błędem. Nie świeci to nie świeci i tyle. To tylko postojówka. Co do spalonych gniazd. Jak jakiś osioł włożył 10W zamiast 5W to masz takie gniazda.
Cytuj:
Kompletnie nie kumam czym się ludzie jarają, gdyby to był chociaż poziom cenowy Renówki czy Iveca to jeszcze można by pewne sprawy zrozumieć ale to jest ponoć auto premium :mrgreen:

Najgorzej że w okolicy niema żadnej innej firmy z Ivecami :mrgreen:
Kończąc odpowiedzi na Twoje żale które są bardzo przesadzone proponuję abyś ustawił sobie stopkę "Największy forumowy maruda". Jak znajdziesz jakiś prawdziwy problem to napisz. Chętnie pomożemy.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 07 gru 2021, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Sądząc po niektórych Twoich postach i pytaniach np czy przy 3m szerokości trzeba oznaczać ładunek wystający bo szef (który ma firmę zajmująca się transportem specjalistycznym!) mówi, że nie. Lub że wiozłeś na platformie wagon i miałeś 4.60 wysokości to dochodzę do wniosku, że pracujesz w niezłym dziadtransie, gdzie partyzantka jest na porządku dziennym. A każdy dziadtrans ma to do siebie, że z każdego auta nawet nowego może zrobić szrota nawet z Iveco :mrgreen:
No tak właśnie jest partyzantka w każdym kroku, ale to nie zmienia faktu że lampy się rozsypały w samochodzie który nigdy nie był w trasie w nocy i jeździ tylko za dnia na dziennych, żarówki były 5W no a do kierunku 21W,i te zapadki w gniazdach wszystko odkruszone, chyba że to auto stało na awaryjnych więcej jak jechało. Wada materiałowa i tyle jeszcze w żadnym aucie takiego czegoś nie widziałem. To jest bubel i tyle, nawet gdyby niewiem jakie trole jeździły wcześniej to i tak lamp by nie zepsuli, a tu wszystko jakby spękane skruszane jakby miało dwadzieścia lat... Co innego masakrycznie ciężko chodzące biegi, być może urok Scani a może jakiś trol coś napsuł bo podobno była skrzynia remontowana jak auto nie miało jeszcze 300Tkm :shock:
Auto przereklamowane i tyle, koło Volva to nawet nie może sobie postać, no może jedynie fotel ma lepszy bo ma pod lędźwie podwójną poduszkę jak w Ivecu :mrgreen:


Post Wysłano: 07 gru 2021, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Dało patrz co mam dla Ciebie na dobranockę

https://maps.app.goo.gl/sgAAicbLZYP2no259

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 07 gru 2021, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Dało patrz co mam dla Ciebie na dobranockę

https://maps.app.goo.gl/sgAAicbLZYP2no259
Kurde ale to nie mój to brata, ja nim może byłem w trasie tylko ze trzy razy 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3233 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13231 3232 3233 3234 32353472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: