Strona 3600 z 3604 [ Posty: 72080 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13598 3599 3600 3601 36023604 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 mar 2026, 0:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Hallo Boss?

Obrazek

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 06 mar 2026, 8:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3722
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Obrazek
No to lecimy dalej bez trzymanki.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 mar 2026, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:16
Posty: 114

Dyche przebijemy? :roll:


Post Wysłano: 06 mar 2026, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 6199
Samochód: Volvo FH

"Spokojnie, zaraz się rozkręci"

Niech Rudy zrobi po dyszce, ba niech będzie po 20zł/litr.
Wtedy wszyscy byśmy nie wyjechali, bo było by taniej stać niż jechać:), i w końcu zobaczyli byśmy jak funkcjonuje kraj bez ciężarówek.

_________________
Etatowy rozkręcacz forum, płatny troll, naczelny prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 mar 2026, 20:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 541
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Szanuję swoich stałych ( niektórzy od 35 lat) ale chciałbym doczekać takiej sytuacji jak kreśli Kierownik .


Post Wysłano: 06 mar 2026, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1086
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Ja ogarniam na razie roboty które są do zrobienia, a dla kolejnych zleceń cena do góry i obserwujemy sytuację. W poniedziałek fartem kupiłem jeszcze B0 po 4,69 netto. Ale jak tak dalej będzie to następna dostawa będzie mnie koszotowała dwa razy tyle :lol:
P.S. Dzisiaj awaryjnie musiałem wsiąść w FH12 z 97 roku. I wiecie co. Może i Skanio najlepszo, ale prawie 30 letnie Volvo nadal lepiej wybiera nierówności na drodze jak 18 lat młodsza "królowa szos" :D

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 07 mar 2026, 9:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

A ja w tym tygodniu pozbyłem się drugiego z FHaczy w związku z czym jestem naprawdę zadowolony :]


Post Wysłano: 07 mar 2026, 10:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4121
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Właściciel Volvo cieszy się 2 razy?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 07 mar 2026, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2510
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

I-Save'a zdecydowanie tak :lol:


Post Wysłano: 07 mar 2026, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 862
GG: 0

i się okaże że ten który kupił też będzie mega zadowolony, bo świeże auto, z niskim przebiegiem za dobrą kasę :D

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 17 mar 2026, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1417
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
i się okaże że ten który kupił też będzie mega zadowolony, bo świeże auto, z niskim przebiegiem za dobrą kasę :D
"Dlaczego kierowcy Volvo nie pozdrawiają się na drodze? Ponieważ rano widzieli się w serwisie na kolejnej wymianie wtrysków"

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Ferrari Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 17 mar 2026, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1086
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Te Volvo jakie sprawiały problemy? Ze wszystkim czy jedna rzecz, stale się powtarzająca? Pytam z ciekawości bo patrząc na to co się dzieje plany wymiany auta zostały na razie wstrzymane więc dylemat czy Scanio czy Volvo lepszo na razie mnie nie będzie dotyczył.


Post Wysłano: 18 mar 2026, 10:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

U znajomego w Dafie będą wkładać trzeci silnik w trzyletnim aucie. Pierwszy wymieniali bo korbowody się rozkreciły, kolejny zrobił 120 tys km i umarł pod Praga pozostawiając plamę oleju na drodze :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 18 mar 2026, 10:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4121
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Temat korbowodów załatwiali po cichu, nie rozszedł się w branży spektakularnie tak jak wtryski :-D

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 18 mar 2026, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2073
Samochód: Volvo FH500 XL

Ja pojeżdżę moim trochę, to zobaczymy kiedy coś zacznie się dziać. :D Póki co jest wszystko gites, gonimy na Espane, trzeba mu pokazać trochę świata. :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 18 mar 2026, 13:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2023, 21:24
Posty: 74
Lokalizacja: Chajnówek

Ropka przebiła 8 brutto w hurcie. Obstawiamy kiedy będzie 9?


Post Wysłano: 18 mar 2026, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1086
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Na stacjach aktualnie taniej jak w hurcie. Adblue też poszło do góry i to nie mało...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 mar 2026, 16:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 862
GG: 0

spokojnie spokojnie, pracy jest tak mało że licytacje są w dół nie górę :mrgreen: po wieloletniej współpracy takie jedno duże korpo zagrabiło jednego klienta :D

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 20 mar 2026, 11:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2806
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Obrazek
Może i kolejny kryzys, firmy upadają, ale te nowe auta ładne kupują :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 mar 2026, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2025, 19:32
Posty: 19
Lokalizacja: Francja

Cześć forumowicze, jak się macie?

Ja uzyskałem prawo jazdy kategorii C i CE :mrgreen: :>


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3600 z 3604 [ Posty: 72080 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13598 3599 3600 3601 36023604 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: