Strona 3297 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13295 3296 3297 3298 32993472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lip 2022, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Cytuj:
KGHM? Bez problemu. Na rondzie przy Shellu w lewo i za laskiem skręt w lewo. Dojeżdżasz do nowej wagi i idziesz się meldujesz. Weź dowody rej i osobisty
Dzięki, ostatecznie zdecydowałem się akurat od drugiej strony wjechać.


Post Wysłano: 01 lip 2022, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Plus taki, że prysznice za friko.
Najczęściej przy głównych duktach tak [wycenzurowano], że lepiej wykąpać się z bańki pod samochodem :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 01 lip 2022, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Za darmo to uczciwa cena 8)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 01 lip 2022, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Jest ktoś z Myszyńca i okolicy ?
Łyse - Myszyniec DW 645, przed Myszyńcem był taki kawałek, gdzie asfalt zwinęli :) Poprawili to już czy nie?

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 04 lip 2022, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Robią ale spoko przejedziesz.


Post Wysłano: 04 lip 2022, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 183
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Bielsko biała, ul. Bestwińska - jadę od A4 od wroga - podpowie ktoś jak tam się kierować?


Post Wysłano: 04 lip 2022, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Bielsko biała, ul. Bestwińska - jadę od A4 od wroga - podpowie ktoś jak tam się kierować?
Bylem z 3lata temu ale należało dk1 jechac w strone centrum i przy galerii sarni stok krecic w lewo w ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego nastepnie drugie rondo w lewo w ul. Komorowicka i potem przez daszynskiego do bestwinskiej

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 04 lip 2022, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Bielsko biała, ul. Bestwińska - jadę od A4 od wroga - podpowie ktoś jak tam się kierować?
Tak jak ciucma pisze nawet nie próbuj już jechać bo w lewo koło sarniego stoku na ul. Kwiatkowskiego wiadukt jest do remontu, zakaz wjazdu powyżej 3.5t i postawione ograniczenia wysokości. Wjedziesz to na bank wszystko zablokujesz i będziesz na internetach. Posłuchaj miejscowego 😉
Najszybciej i najprościej masz
Dk1 - > S52 kierunek Żywiec-> Zjazd Rosta -> rondo prosto - > pierwsze światła za rondem w prawo -> pierwsze rondo w prawo(pierwszy zjazd) - > i sobie lecisz prosto cały czas, przyjedziesz następne rondo prosto i jesteś na bestwinskiej w Bielsku. Po lewej masz makita, polmotors i inne zakłady.
Napisz czego szukasz.

Nie pomyl sobie bestwinskiej w Bielsku z bestwinska w Czechowicach, obie blisko siebie i na obu są firmy duże :D

Wracaj tak samo, nie słuchaj navi bo Cię pociągnie na wiadukt bo to najprostsza droga, nie wjedziesz tam i będziesz błądził jak dziecko we mgle po tych objazdach albo się do centrum załadujesz a centrum na 12t całkowitej :mrgreen:


Post Wysłano: 04 lip 2022, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Ktoś tu jeździ jeszcze mulda?? Jak to się rozkłada jakieś schematy czy coś? Doładunki waga :twisted:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 04 lip 2022, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Doświadczenia jako takiego dokładnie w tym temacie nie mam, ale wydaje mi się, że aplikacja na telefon Przeładowana Oś też sobie z tym poradzi i znając wymiary i wagę ładunków będzie wiadomo jak to porozkładać.
Sprawdzałem jej działanie kilka razy wjeżdżając kolejno osiami na wagę i to co podawała mniej, a nawet więcej się zgadzało.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 lip 2022, 8:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 183
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Cytuj:
polmotors
O tego właśnie 😀. Czytałem opinie na necie i zapowiada się ciekawy dzień.

Dzięki za podpowiedz, bo właśnie tak mi nie pasował dojazd wyznaczony przez navi - zbyt proste to by było. Ale tera to już wiadomix, trzeba pozwiedzać najpierw Bielsko 👍


Post Wysłano: 05 lip 2022, 9:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Bielsko super miasto bo stojąc w korkach możesz podziwiać góry :lol:


Post Wysłano: 05 lip 2022, 9:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Połazić też jest gdzie, nie raz już łaziłem.
Wozimy często towar na Czechowice, tam jak się puszczę w lasy, można fajne miejsca znaleźć z widokami...

No ale to dla wielu szoferów za duże poświęcenie życiowe, aby wyjść z kabiny i pospacerować :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 05 lip 2022, 9:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No nie wiem. Może.
Jakby przynajmniej było gdzie usiąść...
a tak to wiesz, zmęczysz się, spocisz.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 lip 2022, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Panowie. Znowu to nieszczęsne Volvo, chińczyk z I shiftem. Podczas jazdy przydaża mu się coś takiego że podskoczy na obrotach, tak jakby wrzucił na luz i zrobił przygazówkę, mały skok obrotów i po puszczeniu gazu i ponownym jego dodaniu wszystko wraca do normy. Wiem że to może być uślizg sprzęgła, ale nie do końca mi to pasuje. Wczoraj był wymieniony docisk wraz z wysprzęglikiem i dalej to samo. Mechanik sugeruje jeszcze zawór PWM. Jest jeszcze jakaś inna opcja? Zmiana biegów, ruszanie, itp bez problemowo, w normie.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 05 lip 2022, 22:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Ktoś tu jeździ jeszcze mulda?? Jak to się rozkłada jakieś schematy czy coś? Doładunki waga :twisted:
Pisz na PW co cie gryzie to mogę poratować wiedzą zdobyta przez lata :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 06 lip 2022, 15:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Panowie. Znowu to nieszczęsne Volvo, chińczyk z I shiftem. Podczas jazdy przydaża mu się coś takiego że podskoczy na obrotach, tak jakby wrzucił na luz i zrobił przygazówkę, mały skok obrotów i po puszczeniu gazu i ponownym jego dodaniu wszystko wraca do normy. Wiem że to może być uślizg sprzęgła, ale nie do końca mi to pasuje. Wczoraj był wymieniony docisk wraz z wysprzęglikiem i dalej to samo. Mechanik sugeruje jeszcze zawór PWM. Jest jeszcze jakaś inna opcja? Zmiana biegów, ruszanie, itp bez problemowo, w normie.
Jeździłem chinolem 6x4 na dwulampie i to samo się działo, kilka razy staremu mówiłem ale on twierdził że skoro jedzie niema co dokładać. Najlepiej było jak miałem ponad 50 ton RMC i się tak pod górę działo, e tam minimalne przypalanie sprzęgła :mrgreen:
Mi to wygląda właśnie jakby coś głupiało i rozłączało sprzęgło bez zdjęcia gazu...

Jakby kto chciał to ten piękny furek jest wystawiony na sprzedaż 2010 rok za..... 190 koła :mrgreen:


Post Wysłano: 06 lip 2022, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Panowie. Znowu to nieszczęsne Volvo, chińczyk z I shiftem. Podczas jazdy przydaża mu się coś takiego że podskoczy na obrotach, tak jakby wrzucił na luz i zrobił przygazówkę, mały skok obrotów i po puszczeniu gazu i ponownym jego dodaniu wszystko wraca do normy. Wiem że to może być uślizg sprzęgła, ale nie do końca mi to pasuje. Wczoraj był wymieniony docisk wraz z wysprzęglikiem i dalej to samo. Mechanik sugeruje jeszcze zawór PWM. Jest jeszcze jakaś inna opcja? Zmiana biegów, ruszanie, itp bez problemowo, w normie.
Jeździłem chinolem 6x4 na dwulampie i to samo się działo, kilka razy staremu mówiłem ale on twierdził że skoro jedzie niema co dokładać. Najlepiej było jak miałem ponad 50 ton RMC i się tak pod górę działo, e tam minimalne przypalanie sprzęgła :mrgreen:
Mi to wygląda właśnie jakby coś głupiało i rozłączało sprzęgło bez zdjęcia gazu...

Jakby kto chciał to ten piękny furek jest wystawiony na sprzedaż 2010 rok za..... 190 koła :mrgreen:
Dlatego mechanior podejrzewa zawór pwm. Załatwił mi taki na podmianę, zamienimy i zobaczymy. A jak nie to będę jeździł aż stanie, wtedy będzie wiadomo co to :lol:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 06 lip 2022, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Dzisiaj na CB usłyszałem tekst dnia.
Kierowca starszej daty [wycenzurowano] stwierdził że "ci młodzi teraz to nawet kierunkowskazu dobrze nie potrafią włączyć, no poznasz takiego z daleka nooo" :lol: a potem w ułamku sekundy potrafił w jednym zdaniu przejść od skrzyni manualnej do polityki PO z Donaldem Tuskiem na czele :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 lip 2022, 0:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

To tylko pokazuje jaką sieczkę mają ludzie w głowie.

Polityka,.kasa,.stawki,.paliwo... Jak to słyszę od razu dziękuję za rozmowę....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3297 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13295 3296 3297 3298 32993472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: smotylo i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: