| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kolor ramy w Actrosie z 2006. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41160 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mca [ 19 lis 2013, 11:40 ] |
| Tytuł: | Kolor ramy w Actrosie z 2006. |
Panowie, orientuje się ktoś może w jakim oryginalnym kolorze ramy, piast wychodziły Mercedesy Axor/Actros z lat 2006. Potrzebuję kodu z palety RAL do pomalowania piast. Kolor jest siwy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|