| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jak ominąc Konin dużym? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40910 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | grzesiek660 [ 15 paź 2013, 10:33 ] |
| Tytuł: | Jak ominąc Konin dużym? |
Witam. Może ktoś opisać jak ominąc zakaz tonażowy w Koninie od strony Poznania? Bramka Kulczykowa odpada. Ktoś mi coś kiedyś mówił, że w Golinie się odbija w lewo, ale nie wiem co dalej. Z góry dzięki. |
|
| Autor: | elias26 [ 15 paź 2013, 10:47 ] |
| Tytuł: | Re: Jak ominąc Konin dużym? |
Jedziesz cały czas z pierwszeństwem, dojedziesz do ronda w Kazimierzu Biskupim, dajesz w prawo na Konin. W Koninie jadąc z pierwszeństwem wylecisz koło BP(jak na Ino dajesz w lewo, jak na W-awe, Turek, Kalisz w prawo) i dalej jak na W-awe, Turek, Kalisz... już bez zakazów. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|