| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SCANIA P94 260 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40790 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | misiekv8 [ 28 wrz 2013, 15:24 ] |
| Tytuł: | SCANIA P94 260 |
Marka: SCANIA Model: P94 DB6x2NA 260 Rok produkcji: 1998 Przebieg: 998000 km Wyposażenie: ogrzewanie postojowe, podgrzewane lusterka, el. szyby, radio CB, radio CD (JVC), tachograf analogowy, jedno łóżko. Przyczepa: Brak Zabudowa: Firanka Obsługiwane kierunki: Cała Polska Auto znane na forum Dobra, wystarczy, oceniajcie ![]() Uploaded with ImageShack.us ![]() Uploaded with ImageShack.us ![]() Uploaded with ImageShack.us ![]() Uploaded with ImageShack.us |
|
| Autor: | RAFUS [ 29 wrz 2013, 17:33 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Az banan na twarzy mi rosnie Widze ze plany masz konkretne no i w aucie juz urzadzony |
|
| Autor: | misiekv8 [ 29 wrz 2013, 20:04 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Heh, tak myślałem |
|
| Autor: | Kujawiak [ 29 wrz 2013, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Gdzie kupiłeś cytryny pod zderzak? |
|
| Autor: | Kapsiu [ 29 wrz 2013, 21:07 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Pokrowce jak pokrowce, ale firanki to masz zajebiste. Gdzie dorwałeś? |
|
| Autor: | misiekv8 [ 29 wrz 2013, 21:28 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Cytryny dorwałem pod Szczecinem na jakimś prywatnym CPNie jakieś 2 lata temu i tak leżały, czekały...aż kupię Scanię. Z pokrowcem to ciała dałem. Myślałem, że w opakowaniu są 2 sztuki, a tu suprajs http://www.ebay.co.uk/itm/ALL-RIDE-RED- ... 4abdac0702 A firanki też tej firmy, kupiłem gdzieś koło Olsztyna jakieś 2 lata temu i tak wędrują ze mną przez różne auta http://www.ebay.com.au/itm/All-Ride-Red ... 1138223355 [foto] |
|
| Autor: | Piotrek_DSV [ 30 wrz 2013, 17:10 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
No i godzinkę temu leciałeś sobie przez Skierniewice, wystawiłem łapę za okno, a ty zapatrzony w lustro spoglądasz na niebieskiego TGA jadącego za tobą na rondzie:D. Ładna Scania, powodzenia. |
|
| Autor: | misiekv8 [ 30 wrz 2013, 21:12 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
no zgadza się, to nawet byłem ja sorki że Cię nie zauważyłem |
|
| Autor: | Piotrek_DSV [ 30 wrz 2013, 22:26 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Nic się nie stało:), często smigasz przez Skierniewice?, bo zdaje mi się że kiedyś na castoramie u nas zdejmowała sie ta Scania. |
|
| Autor: | misiekv8 [ 01 paź 2013, 10:15 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
a możliwe że byłem na CASTO. Przez Skierniewice czasem śmigam z Łowicza na Radom |
|
| Autor: | RAFUS [ 09 paź 2013, 22:08 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Do tych gryfow srebrnych na boki kabiny bedziesz 'zrywac' ta czarna matowa okleine w przetloczeniach na wysokosci szyb? |
|
| Autor: | misiekv8 [ 10 paź 2013, 9:41 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Raczej nie, bo wyjdzie różnica w kolorach |
|
| Autor: | ..::poster::.. [ 11 paź 2013, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
No scania jak scania ale jak zrobisz to wszystko to będzie cud malina |
|
| Autor: | Scania94g [ 21 paź 2013, 22:45 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Ładna zadbana |
|
| Autor: | misiekv8 [ 22 paź 2013, 12:52 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Jeśli chodzi Ci o halogeny w zderzak to owszem, mam już kupione i oczywiście czekają na chwilę wolnego |
|
| Autor: | ..::poster::.. [ 30 paź 2013, 13:02 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
No zaczyna to coraz lepiej wyglądać |
|
| Autor: | misiekv8 [ 30 paź 2013, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
Dzięki za miłe słowo Z nowości wymodzonych na pauzach to zamontowałem 4 halo na przedniej atrapie. Dziś wywaliło mi poduche osi wleczonej A bujam się nią po całym kraju, loteria. Zeszły tydzień: Łódź -> Szczecin -> Gdańsk -> Biała podlaska -> Kraków -> Piła -> Łódź Ten tydzień: Łódź -> Rzeszów -> Kwidzyn -> Łódź |
|
| Autor: | misiekv8 [ 04 lis 2013, 19:25 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA P94 260 |
z nudów i dla przypomnienia |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|