| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fotel pasazera - TGX https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40416 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Daniel_Vos [ 29 lip 2013, 11:31 ] |
| Tytuł: | Fotel pasazera - TGX |
Panowie, orientuje się ktoś jak ściągnąć siedzisko z fotela pasazera w TGXie? Lewy ściągnąłem bez problemu wajcha od przesuwania siedziska (przód-tył), a w prawym takiej nie ma. Pomożecie? Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|