| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes - Benz Actros MP II 1844 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40403 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | LisTruck [ 27 lip 2013, 22:17 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes - Benz Actros MP II 1844 |
Autko bardzo fajne MP II i MP III od zawsze bardzo mi się podobały. Ten się super prezentuję cały w bieli i ma mój mały fetysz tzn. kangurka z halogenami |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 27 lip 2013, 22:31 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes - Benz Actros MP II 1844 |
Również lubię MPII jak i całą resztę Actrosów |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 28 lip 2013, 11:49 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes - Benz Actros MP II 1844 |
Na Zgorzelcu jeszcze ojca nie podliczyli za te światełka na górze? |
|
| Autor: | adasko87 [ 28 lip 2013, 11:57 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes - Benz Actros MP II 1844 |
Cytuj: Na Zgorzelcu jeszcze ojca nie podliczyli za te światełka na górze?
Chyba podliczyli bo na 4 zdjęciu 2 są już zasłonięte.
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|