Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2013, 21:31
Posty: 1
Samochód: Scania

witam panowie potrzebuje polską wersje instrukcji zabudowy ATLAS bramowca Scania. Autko kupiłem miesiac temu i nie zdążyłem nim nawet wrócic do domu w drodze do domu zatrzymała mnie polica i musiałem wracac na lawecie
auto kupiłem na niemieckich blachach
i okazało sie ze auto nie ma polskiego przeglądu i zeby go zarejestrowac musze mieć polska wersje instrukcji zabudowy bo UDT(urząd dozoru technicznego) nie dopuści mnie do przeglądu i nie bede mógł zarejestrowac swojego bramowca. wiec chłopaki jeżeli byście tylko mieli jakieś tłumaczenia lub polskią wersje tych papierów to był bym wam bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Adrian wrazie czego mozecie mi wysłąś je na mój adres meilowy : adrianek1483@gmail.com


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

podjedź do zakładu zajmującego się "windami samochodowymi" oni zrobią komplet papierów do UDT i załatwią rejestrację w tym urzędzie.
nawet jak bedziesz miał instrukcję to nic nie załatwisz bo w tym urzędzie potrzeba sterty papierów.
ciekawe że zatrzymali ci pojazd na obcej rejestracji za brak badania dozorowego? cos mi się zdaje że to nie było przyczyną.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Musisz przygotować całą dokumentacje techniczną, a następnie się zgłosić się do UDT, żeby przeprowadzili badanie dozorowe.
Albo jak sugeruje ZZX - z czym się zgadzam, znaleźć firmę, która Ci przygotuje całą dokumentacje, a Ty tylko podjedziesz na czas badania dozorowego.
Tylko rozejrzyj się dobrze, bo w tym temacie jest mnóstwo biurokracji, a więc i mnóstwo firm-patałachów, którzy szukają problemów tam gdzie ich nie ma, chcąc wyciągnąć jeszcze więcej kasy z Ciebie. Jak kupowałem hak to taka firma chciała mi go sprzedać za kwotę 8x większą niż wartość rynkowa.

To może coś pomoże:
http://www.poznan.udt.pl/DOK_REJ_UTB.htm


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: