| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Premium II x'treme https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40132 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Shalona [ 24 cze 2013, 21:08 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Czysty, zadbany, widać, że kierowca dba o niego. |
|
| Autor: | BodzioMan [ 10 lip 2013, 21:47 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | maxsior2 [ 11 lip 2013, 12:27 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Zestaw prezentuje się znakomicie! Na szczęście felg czyścić już nie będzie trzeba... |
|
| Autor: | kamek [ 04 sie 2013, 15:13 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
O tym miejscu na kubki to nie wiedziałem, no popatrz jak to się człowiek uczy Renia cud, miód i orzeszki, nic jej nie brakuje Pozdrawiam |
|
| Autor: | magnumdxi [ 04 sie 2013, 19:39 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Fajna ta Twoja Paryżanka,powiedz jakie spalanie Ci w niej wychodzi |
|
| Autor: | BodzioMan [ 06 sie 2013, 11:56 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Średnia z jednego zbiornika , po Polsce , Szwajcarii itd wychodzi tak +/- 27,28,29.. zależy od pogody |
|
| Autor: | wybuch21 [ 11 sie 2013, 12:58 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
A jak się sprawuje ładna premium |
|
| Autor: | Maateusz [ 11 sie 2013, 13:27 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Ten cały "x'treme" to jakaś dodatkowa wersja, która ma coś więcej niż inne Premiumki czy tylko taki napis jest zaczepiony? Premium jak Premium. Wydaje się zadbana, tylko te gwiazdki niezbyt mi się podobają Bezawaryjnych |
|
| Autor: | BodzioMan [ 11 sie 2013, 14:59 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Sprawować się sprawuje,póki co to nic nie było robione. Ten napis xtreme to tylko taki duperel,który już rdzewieje trochę,nic w kabinie dzięki niemu poza tym nie ma |
|
| Autor: | matix773 [ 11 sie 2013, 17:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Paryżanka bardzo ładna. |
|
| Autor: | qpac [ 30 sie 2013, 13:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Fajnie urządzony jest ten twój uśmiech Paryża , powiedz mi, co to za lampy na dole w zderzaku ? były oryginalnie montowane w jakiś wersjach, czy sami założyliście, bo osobiście nie spotkałem jeszcze Reni, która ma je na wyposażeniu . Pozdrawiam |
|
| Autor: | BodzioMan [ 30 sie 2013, 14:38 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Auto miało je na wyposażeniu |
|
| Autor: | Bauer [ 30 sie 2013, 15:04 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Siema Bodziu. |
|
| Autor: | BodzioMan [ 30 sie 2013, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Teściowa się zmienia tylko wtedy gdy się ubezpieczenie kończy itd ,lub gdy jest firanka, a zbliża się zima ,czyli niedługo znów będzie chłodnia |
|
| Autor: | Bajzel [ 02 wrz 2013, 10:57 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
O przyjechał ten wasz xtreme właśnie na urząd celny na Wichrową |
|
| Autor: | BodzioMan [ 03 wrz 2013, 22:42 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium II x'treme |
Dzięki.Ojciec aktualnie w Plattern ,na Planzerze,koło Bazylei.Jutro za Berno rozgruzka , załadunki i powrót do PL. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|