| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Szczecin ustawianie zbieżności https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=40019 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gryniu [ 11 cze 2013, 21:55 ] |
| Tytuł: | Szczecin ustawianie zbieżności |
Witam. Tak jak w temacie. Gdzie w Szczecinie można szybko i dobrze ustawić zbieżność w ciężarówce. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 11 cze 2013, 22:57 ] |
| Tytuł: | Re: Szczecin ustawianie zbieżności |
Na stacji diagnostycznej. |
|
| Autor: | gryniu [ 12 cze 2013, 6:15 ] |
| Tytuł: | Re: Szczecin ustawianie zbieżności |
Cytuj: Na stacji diagnostycznej.
Odbieram ten post jako żart |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 12 cze 2013, 16:51 ] |
| Tytuł: | Re: Szczecin ustawianie zbieżności |
Przecież dzisiaj byłem, Scanią R na regulacji. Znajomy diagnosta odpalił mi ten monitorek przejechał +xx to skręciłem tulejkę regulacyjną i tak w kółko. Dodam że sam wchodze sobie do kanału na stacji i ustawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|