| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGA 430 2006r + fabryczna klima postojowa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=39960 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | paweln [ 02 cze 2013, 14:40 ] |
| Tytuł: | MAN TGA 430 2006r + fabryczna klima postojowa |
Witam Może ktoś posiada wiedzę ile wchodzi czynnika do klimatyzacji w MANie z fabryczną klimatyzacją postojową wbudowaną w układ grzania/klimy. Po wymianie chłodniczki muszę nabić gaz a nie wiedzą ile do takiego wchodzi. Dodam ze klima postojowa firmy BEHR. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|