| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=38646 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krzysziek4286 [ 31 sty 2013, 23:59 ] |
| Tytuł: | Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. |
|
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 01 lut 2013, 0:26 ] |
| Tytuł: | Re: Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. |
Tatra 815 chyba. |
|
| Autor: | krzysziek4286 [ 01 lut 2013, 0:30 ] |
| Tytuł: | Re: Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. |
ale na google wyskakują tylko jedno tłokowe. to jakiś starszy model bo ma koło pasowe na pasek klinowy. |
|
| Autor: | DRIVER1965 [ 01 lut 2013, 0:49 ] |
| Tytuł: | Re: Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. |
Jesteś pewien,że to sprężarka do samochodu ? Wygląda jak zwykła stacjonarna. |
|
| Autor: | krzysziek4286 [ 01 lut 2013, 0:50 ] |
| Tytuł: | Re: Wielka prośba, z czego to sprężarka? pilne. |
już wiem z jakiego modelu. Tatra 813. dzięki za podpowiedz. można usunąć temat.pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|