| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Szybka licznika https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=38380 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Scania94g [ 13 sty 2013, 17:16 ] |
| Tytuł: | Szybka licznika |
Witam mam pytanie.Otóż mam pękniętą szybkę licznika w scani 4 i chcę ją wymienić. Nie wiem jak sie za to zabrać(nie wiem czy to jest jakoś klejone czy tylko przykręcane) Jeżeli ktoś juz takową wymieniał to proszę o porady. |
|
| Autor: | andi130 [ 12 kwie 2013, 17:03 ] |
| Tytuł: | Re: Szybka licznika |
podłaczam sie do zapytania |
|
| Autor: | AdekS [ 12 kwie 2013, 21:06 ] |
| Tytuł: | Re: Szybka licznika |
Z tego co słyszałem od gościa który zajmuje się demontażem Scanii to wszyscy kupują kompletne obudowy zegarów, bo wymiana samej szybki jest niemożliwa. |
|
| Autor: | mariann80 [ 20 sie 2014, 14:56 ] |
| Tytuł: | Re: Szybka licznika |
One są klejone więc raczej trzeba wymienić cały zegar. |
|
| Autor: | leman57 [ 20 sie 2014, 15:11 ] |
| Tytuł: | Re: Szybka licznika |
Jak uda ci się kupić samą szybke to starą wyjmij (zniszcz i oczyść krawędzie w którychjest przyklejona) potem nowa na klej i jazda. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|