Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 kwie 2013, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

No kabinka prezentuje się elegancko :) , to tylko czekac na nową blende aha i Panie Kolego felgi to trzeba koniecznie odświerzyc 8) i jak już pisałem wcześniej skrec szefostwo na halogeny :twisted:
Pozdro i bezproblemowej eksploatacji :D


Post Wysłano: 10 kwie 2013, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Kwiatula jak pisałeś to myślałem że jakoś konkretnie ta kabina rozdarta. Nie zaglądałem wcześniej w temat.

A ty lekko przytarłeś, na tle tego co my prostowaliśmy, to jest tylko kosmetyka.

XF w 5 miejscach rama, koła się zjechały o 11.5cm przestawiona kabina całą górą, i wszystko naprostowane.

Teraz robimy FH wjechał między dwa kontenery, oba słupki złamane i R'ke w której kabina stoi na wysokości zbiorników paliwa.

Za dwa tygodnie będziemy robić volvo w którym podłoga pod nogami kierowcy nie istnieje.

Więc tak źle nie jest.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Post Wysłano: 10 kwie 2013, 23:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Na zdjęciu nie byłoby wiele widać, ale z bliska narożnik był cofnięty całkiem mocno. Możliwe, że to kwestia naszych specjalistów, którzy tak to ocenili. 8)
Cytuj:
No kabinka prezentuje się elegancko :) , to tylko czekac na nową blende aha i Panie Kolego felgi to trzeba koniecznie odświerzyc 8) i jak już pisałem wcześniej skrec szefostwo na halogeny :twisted:
Pozdro i bezproblemowej eksploatacji :D
Blenda podobno zamówiona i prędzej czy później będzie, a co do halogenów to za jakiś czas muszę namówić, bo inne auta w firmie mają to i u mnie nie zaszkodzą. Felgi to faktycznie zajechane, dzisiaj szefowi też tłumaczyłem i ma mieć w pamięci. :wink:


Post Wysłano: 11 kwie 2013, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

No i chyba prawy kierunkowskaz :)


Post Wysłano: 11 kwie 2013, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Przykra sprawa z tym "wypadkiem" ale najwazniejsze ze obylo sie bez ofiar i auto dosc szybko worcilo na droge, oby kolejen kilometry umykaly bez takich przygod :wink:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 kwie 2013, 21:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalna robota, zazdroszczę tak ładnie zrobionej kabiny ;) . Nie orientujesz się może ile trzeba było za to zapłacić? Z ciekawości chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście tak dużo zaoszczędziliśmy przez wyklepanie "jako tako, w miarę wygląda".

Jak najwięcej kilometrów bez przygód!

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 08 maja 2013, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Widziany wczoraj w całej swej okazałości pędził ku Madziarowi, na żywo wyglada znacznie lepiej niż na zdjęciach ;] To Kwiatula do następnego spotkania i mam nadzieje że następnym razem w jedną strone polecimy bo akurat to tez i "moje" kierunki ;]

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 08 maja 2013, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Anooo witam, podeślij mi zdjęcie swojej machiny, żebym mógł rozpoznać na przyszłość.
Stoję aktualnie w Viroviticy i czekam na jakiś powrót.


Post Wysłano: 09 maja 2013, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Kurde. Kuba usunąłem przez przypadek zdjęcia Atega, ale myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy, to obfocimy maszynę. Pozdro i do następnego :D


Post Wysłano: 11 maja 2013, 13:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Kwiatula Zwykły biały LTek maxi, trudno zauwazyć ;]. Leciałem potem nad ranem z powrotem na Gyor i rozglądałem sie czy czasem na Hradoku albo na Cerveniku nie pałzujesz bo bym Ci pobutke zrobił :D

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 11 maja 2013, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Kwiatula Zwykły biały LTek maxi, trudno zauwazyć ;]. Leciałem potem nad ranem z powrotem na Gyor i rozglądałem sie czy czasem na Hradoku albo na Cerveniku nie pałzujesz bo bym Ci pobutke zrobił
Nie nie, od 24 bodajże był zakaz do 22 następnego dnia także wszyscy uciekali na Rajkę, żeby następnego dnia nie stać u Słowaka. Niestety na Rajce miejsc brak, na pierwszym Molu podobnie i zatrzymałem się na płatnym parkingu zaraz przy zjeździe na "86". Trochę przesadzili bo zapłaciłem 9,5 euro. :roll:
Szef na bank będzie zadowolony :lol:


Post Wysłano: 12 maja 2013, 12:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

No właśnie zastanawiałem sie czy dolecisz na rajke przed zakazem, a to że rajka i pierwszy mol zapchany to wiadomo bo cos ok 19 myśmy się mijali a zanim tam doleciałeś to pewnie w okolicach 21 było. Lepsze 9,5 euro niż kiblować u koguta cały dzień... Kiedy znów wylatujesz?

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 12 maja 2013, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
No właśnie zastanawiałem sie czy dolecisz na rajke przed zakazem, a to że rajka i pierwszy mol zapchany to wiadomo bo cos ok 19 myśmy się mijali a zanim tam doleciałeś to pewnie w okolicach 21 było. Lepsze 9,5 euro niż kiblować u koguta cały dzień... Kiedy znów wylatujesz?
Jutro rano startuję rozładować to co przytargałem z Węgier, jadę do Piły. Później z Piły do Poznania. Ładuję w Poznaniu we wtorek rano i dalej do Warszawy. Nic więcej jeszcze nie wiadomo, szef zgłosił auto do wyjazdu na Węgry także możliwe, że we wtorek po południu lub środę rano będę tam zmierzał w tym kierunku. Nie wiadomo póki co. :)


Post Wysłano: 12 maja 2013, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

No to do kolejnego zobaczenia ;] do środy to ja juz 2 albo i 3 raz będę Madziara robił ;]

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 12 maja 2013, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Jestem strasznie do nich uprzedzony, także jakbym miał tam jeździć co tydzień rozładować i załadować to by mnie ch... strzelił. Nie generalizuję, ale to poryty naród. :oops:


Post Wysłano: 14 maja 2013, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 18:40
Posty: 85
Lokalizacja: Oświęcim

Nie przecze ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma... Chociaż pare przyjemnych i dosc pozytywnych sytuacji mnie tam spotkało, jednak wiekszość wiesz sam jaka jest tam ludzi, a z językiem to juz w ogole masakra. Nie róby więcej OT jak cos to pisz na PW ;] ja lece cos ok 1 na zwardon i salgotarjan dalej.

_________________
Koniec z busiarstwem czas na TIRowanie ;]


Post Wysłano: 14 maja 2013, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Witam. Mijałem Cie wczoraj na obwodnicy Bydgoszczy około 15:00. Na radiu niestety cisza z Twojej strony. Z drugiej strony Cie rozumie ,że radio ściszone ,bo na tym odcinku drogi naprawdę trzeba się skupić ze względu na to co stoi na poboczach :)


Post Wysłano: 20 maja 2013, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2008, 14:57
Posty: 65
GG: 0
Samochód: ATEGO 1224 09r
Lokalizacja: WSCHOWA

witam kolego kwiatula jak cie to interesuję to dziś jestem w lublincu, a jutro prawdopodobnie mam
ładunek z Czeladzi do Poznania pozdrawiam


Post Wysłano: 25 maja 2013, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

No po tym niefortunnym wypadku mietek moim zdaniem odmlodnial, kolor bardziej zywy :)
burty tez bedziecie odnawiac by zgrywaly sie z kabina?

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 26 maja 2013, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Witam. Mijałem Cie wczoraj na obwodnicy Bydgoszczy około 15:00. Na radiu niestety cisza z Twojej strony. Z drugiej strony Cie rozumie ,że radio ściszone ,bo na tym odcinku drogi naprawdę trzeba się skupić ze względu na to co stoi na poboczach :)
Słyszałem Cię Kujawiak i widziałem nawet, ale miałem małą kłótnię z dziewczyną na telefonie i nie mogłem się odezwać, ale fakt faktem towaryy dobre tam stoją. Chyba wszystkie od jednego szefa, bo identyczne uniformy mają. :)
Kod:
No po tym niefortunnym wypadku mietek moim zdaniem odmlodnial, kolor bardziej zywy :)
burty tez bedziecie odnawiac by zgrywaly sie z kabina?
Póki co namawiam szefa w wolnej chwili na malowanie felg bo są zajechane strasznie, przy okazji można by i te burty maznąć. Na razie nie ma czasu cały czas Chorwacja się kręci, zobaczymy co będzie jak wejdą do Unii, może zmienią się i kierunki jazdy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: