| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Actros mp3 webasto https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37954 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lukaszscc [ 11 gru 2012, 0:50 ] |
| Tytuł: | Actros mp3 webasto |
Witam. Mam pewien problem z ogrzewaniem postojowym w actrosie 2009rocznik, problem jest taki ze piec normalnie sie wlącza, nagrzewa sie , (rura pod podlogą pasażera jest gorąca) natomiast cieple powietrze nie idzie na kabine. z wylotow w desce rozdzielczej wydostaje sie tylko chlodne powietrze. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|