| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37938 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | młody99 [ 09 gru 2012, 21:49 ] |
| Tytuł: | Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Chodzi mi gdzie można dostać flek, skórę do obicia kabiny w środku ? |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 09 gru 2012, 21:51 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Ile i jakiej skóry chcesz? |
|
| Autor: | młody99 [ 09 gru 2012, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Z jeden m2 i takiej nie za jasnej i nie za ciemnej . |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 09 gru 2012, 22:18 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Szukaj po sklepach internetowych, hurtownie odpuść przy tej ilości. |
|
| Autor: | młody99 [ 09 gru 2012, 22:49 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Sorki ok 13 m2 . A znasz jakieś sklepu internetowe jak tak to poproszę o link . |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 09 gru 2012, 22:52 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
http://www.bestsale.pl/index.php http://etapicer.com/ Jak rzeczywiście chcesz 13m, to daj znać na pw. Około 50zł/metr. |
|
| Autor: | młody99 [ 10 gru 2012, 18:43 ] |
| Tytuł: | Re: Gdziw można dostać materiały do obicia kabiny ? |
Dzięki za pomoc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|