Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 25 lis 2012, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Dzięki. Podeślij resztę na maila (karol -na- SatanBSD.org) albo wklej tu...


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 20 sty 2013, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

Trochę się zakurzyło , MAN kiedyś pytałeś o obroty przy 90 km/h . Miałem okazję sprawdzić i wynoszą ok 1300 :?:
Ktoś jeszcze pytał o szerokość przedniej szyby to według moich obliczeń wynosi 240 cm .
Z aktualności to zostały wymienione rolki od plandeki oraz poklejono małe dziurki :) .

Dwie małe fotki .

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam .


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 20 sty 2013, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2012, 8:44
Posty: 20
GG: 9132665
Samochód: Scania

Ładny Manik,pamiętam jak się jeździło takim,wygodne są te Many;),jak tam się autko sprawuje? Chodzi bez zastrzeżeń?


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 21 sty 2013, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

Cytuj:
Ładny Manik,pamiętam jak się jeździło takim,wygodne są te Many;),jak tam się autko sprawuje? Chodzi bez zastrzeżeń?
Dzięki za miłe słowa
Kabina jest bardzo przestronna , wcześniej gdy sam nie jeździłem pomieścić się w kabinie we 2 na kilka dni nie było problemu. Dużo daje zawieszenie na poduszce przód + tył - dziur nie czuć jest okej ;) . Tata na początku nie mógł się przyzwyczaić że kabina mocniej się wychyla niż w poprzednim aucie którym jeździł . Kupując te auto bardzo obawialiśmy się tego iż zimą ciężko będzie nagrzać kabinę ale grubo się myliliśmy , po 15 minutach w aucie jest ciepło i przyjemnie :D

Co do awaryjności to kilka miesięcy wstecz było kilka problemów ale to tylko z naszej winy i przyznaję się bez bicia , założyliśmy nie oryginalne filtry paliwa ( z niewiedzy różnica 30 zł pomiędzy oryginałem a podróbą ) no i skończyło się tak że auto zgasło na drodze , pojawiały się błędy EDC na komputerze i samochód tracił moc ...
Później dowiedzieliśmy się, że ten model był produkowany na rynek zachodni gdzie w oryginale nie było separatora przez co sitko ostojnika po 3 tyś km wyglądało tak :

Obrazek

Teraz po założeniu separatora i zakładaniu filtrów Knechta wszystko wróciło do normy i odpukać jest okej :wink:


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 21 sty 2013, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Cytuj:
Ładny Manik,pamiętam jak się jeździło takim,wygodne są te Many;),jak tam się autko sprawuje? Chodzi bez zastrzeżeń?
Dzięki za miłe słowa
Kabina jest bardzo przestronna , wcześniej gdy sam nie jeździłem pomieścić się w kabinie we 2 na kilka dni nie było problemu. Dużo daje zawieszenie na poduszce przód + tył - dziur nie czuć jest okej ;) . Tata na początku nie mógł się przyzwyczaić że kabina mocniej się wychyla niż w poprzednim aucie którym jeździł . Kupując te auto bardzo obawialiśmy się tego iż zimą ciężko będzie nagrzać kabinę ale grubo się myliliśmy , po 15 minutach w aucie jest ciepło i przyjemnie :D

Co do awaryjności to kilka miesięcy wstecz było kilka problemów ale to tylko z naszej winy i przyznaję się bez bicia , założyliśmy nie oryginalne filtry paliwa ( z niewiedzy różnica 30 zł pomiędzy oryginałem a podróbą ) no i skończyło się tak że auto zgasło na drodze , pojawiały się błędy EDC na komputerze i samochód tracił moc ...
Później dowiedzieliśmy się, że ten model był produkowany na rynek zachodni gdzie w oryginale nie było separatora przez co sitko ostojnika po 3 tyś km wyglądało tak :

Obrazek

Teraz po założeniu separatora i zakładaniu filtrów Knechta wszystko wróciło do normy i odpukać jest okej :wink:
OMG co wy za paliwo lejecie :?: :mrgreen:

_________________
MAN


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 21 sty 2013, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

Orlen Panie kolego Orlen :mrgreen:


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 31 mar 2013, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

PPP .

Korzystając z okazji iż wszystkie auta stały koło siebie postanowiłem uwiecznić je na kliszy ..

Obrazek

Do MANa jak i eRki doszły nowe komplety firan ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia :) .

Mam tylko zdjęcie falbany , muszę okleić boczne szyby w Manie aby zacząć zakładać firanki ;)

Obrazek

Pozdrawiam i wesołych :)


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 08 kwie 2013, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2013, 19:28
Posty: 1
Samochód: Man TGA 460 Man F 2000 Scania 114L
Lokalizacja: Biała k/Chojnów

napisz kolego prosze na pw namiary na kolesia od dywaników gdzie nabyłeś i jaki majatek pozdro

_________________
>>>>Budzimy się tylko na zakrętach<<<<


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 07 cze 2013, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Dzisiaj zrobiłem kilka fotek dwóch szwedek. :D
Jak będę miał okazje zobaczyć MAN'a to też sfoce. :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 07 cze 2013, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

Dzięki za pamięć :) :!:

Man jak na razie odpoczywa pod domem gdzie zmienione zostały amortyzatory na tylnej osi i chyba klocki - nie jestem pewny ponieważ w tym tygodniu mało co byłem w domu ;) .


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 18 lip 2013, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Dwie pszczoły koło siebie :D
Zdjęcia robione bodajże w tamtym tygodniu.

Obrazek
Obrazek


Tytuł: Re: MAN TGA XXL
Post Wysłano: 03 lut 2014, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Syncia zaganiany swoją robotą, nawet czasu nie ma aby napisać, że młoda szwedka dostała nową zabudowę oraz dostała doczepę. :D

Obrazek
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: