| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ile zarabia spedytor https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37656 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bicker83 [ 16 lis 2012, 21:03 ] |
| Tytuł: | ile zarabia spedytor |
Witam Zastanawiam się nad przyjęciem osoby odpowiedzialną w firmie za spedycje(obstawianie aut). Ile średnio zarabia taka osoba to ma płacony % od frachtu? czy jakas stała stawka? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|