| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Szybkie pytanie na temat mostu Mercedes 817 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37229 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Michas 2 [ 10 paź 2012, 17:55 ] |
| Tytuł: | Szybkie pytanie na temat mostu Mercedes 817 |
Prosił bym o szybką odpowiedź czy wymiana wkładu mostu z 46:12 na 43:13 będzie szybszy ? |
|
| Autor: | nyta [ 10 paź 2012, 18:03 ] |
| Tytuł: | Re: Szybkie pytanie na temat mostu Mercedes 817 |
tak, bedzie szybszy |
|
| Autor: | Michas 2 [ 10 paź 2012, 18:06 ] |
| Tytuł: | Re: Szybkie pytanie na temat mostu Mercedes 817 |
Ufff kamień z serca mi spadł . Dzięki za odp . JESZCZE JEDNO PYTANKO, czy po zmianie na szybszy most muszę robi kalibracje tacho ? Wydaje mi się ze nie bo rozmiar kół bez zmian . |
|
| Autor: | zzx [ 11 paź 2012, 20:39 ] |
| Tytuł: | Re: Szybkie pytanie na temat mostu Mercedes 817 |
Cytuj: Ufff kamień z serca mi spadł .
a przełożenie będzie to samo?Dzięki za odp . JESZCZE JEDNO PYTANKO, czy po zmianie na szybszy most muszę robi kalibracje tacho ? Wydaje mi się ze nie bo rozmiar kół bez zmian . nie. kalibracja konieczna. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|