| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=37074 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mlody91 [ 25 wrz 2012, 16:52 ] |
| Tytuł: | Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
Tak jak w temacie. Trudno mi to opisać, mniej więcej jest to tak: W czasie jazdy zmieniamy biegi góra dól, zamiast wybranych przez nas biegów wskakuje często luz (pozycja N) Oczywiście nie dzieje się to z każdą próbą wrzucenie biegu, tylko co jakiś czas. Może ktoś podpowie gdzie szukać rozwiązania ? |
|
| Autor: | nyta [ 25 wrz 2012, 17:03 ] |
| Tytuł: | Re: Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
a wyswietla jakies bledy w GS?? |
|
| Autor: | Mlody91 [ 25 wrz 2012, 17:06 ] |
| Tytuł: | Re: Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
nie |
|
| Autor: | Mlody91 [ 02 paź 2012, 10:53 ] |
| Tytuł: | Re: Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
Wyskakują błędy: Elektrozawór MGB obwód przerwany i jakieś oznaczenie 1F15 i elektrozawór MUB obwód przerwany 1F14 i kolejny błąd: Sterowanie sprzęgłem GS, błąd wewnętrzny centralki Pomoże ktoś ?? |
|
| Autor: | nyta [ 02 paź 2012, 20:05 ] |
| Tytuł: | Re: Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
Podaj mi VIN i nr bledow jakie wyskakuja a nie opisy to cos pomoge. |
|
| Autor: | Mlody91 [ 03 paź 2012, 7:18 ] |
| Tytuł: | Re: Actros 2540 MPI, Wyskakujące biegi |
To są błędy które pokazała TEXA, wyświetlacz w samochodzie nie działa. WDB9502031K227881 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|